Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sawul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sawul

  1. Oczywiście grucha turba.Sprawdz szczelność całego układu.
  2. Jak ustawisz na znaki nie potrzeba nic blokować samo sie nie przekręci.Uszczelniacze lepiej wymień bo lubią się pocić.Polecam rozrząd contitech.
  3. Żeby się upewnić że DV jest uszkodzony musisz go wymontować było opisywane na forum jak go sprawdzić .
  4. Zakładaj stary typ podobno lepiej sie sprawuje we wiekszych mocach a ty takie masz.
  5. sawul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Sprawdziłeś te kółko od rozrządu na wałe ?
  6. sawul odpowiedział(a) na Kraker temat w 1.8T
    Tak .
  7. sawul odpowiedział(a) na Kraker temat w 1.8T
    Przewód masowy przykrecony jest jedynie do wspornika poduszki prawej .
  8. sawul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Przód trzeba ściagać .Paska nie ściągasz tylko luzujesz napinacz.
  9. sawul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    To zobacz zdejmij to kółko od rozrządu klucz 19 dwunastokątny bo tam pewnie jest przyczyna .
  10. sawul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    A klin na wale w jakim jest stanie.
  11. sawul odpowiedział(a) na --Rafcio-- temat w 1.8T
    Płyn trzeba spuscic a olej nie jesli odkręcisz powrót oleju od turbiny a nie od miski.
  12. sawul odpowiedział(a) na rana temat w 1.6
    Te pierścienie już dawno się ułożyły .Możliwe Ze uszczelniaczami na zaworach puszcza jak jest ciśnienie na cylindrach dobre.
  13. sawul odpowiedział(a) na Pawcio86 temat w 1.8
    Masz pompe napedzaną przez wałek.
  14. sawul odpowiedział(a) na Pawcio86 temat w 1.8
    Ciśnienie to sprawdż na gorącym silniku.
  15. sawul odpowiedział(a) na Szylq temat w 1.8
    MG to bobel fatalny zakup najniższa półka ,odradzam.
  16. sawul odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.8T
    Bez rozebrania przodu będzie ciężko odkręcić te koło . Rozrządu nie przestawisz bo kółko zostaje .
  17. Katalizator zastąp DP.
  18. sawul odpowiedział(a) na Unf temat w 1.8T
    Nie ma co się dziwić że był wystrzał przy 2 barach miał prawo zrób go na stałe wklej .
  19. sawul odpowiedział(a) na Unf temat w 1.8T
    Popraw foty.
  20. sawul odpowiedział(a) na damian111 temat w Audi A4 B5
    Podejdzie wsio oprócz szuflady na pedały .
  21. sawul odpowiedział(a) na babol009 temat w 1.8T
    Uszczelki niczym nie smarujesz zakładaj i skręcaj.
  22. sawul odpowiedział(a) na babol009 temat w 1.8T
    Nie ma za co.
  23. sawul odpowiedział(a) na babol009 temat w 1.8T
    pakujesz lewarek pod skrzynię i sprężarke klimy i odkręcasz śruby lub tylko luzujesz do połowy i silnik unosisz na lewarkach do góry i też miska zejdzie i patrz na wentylator żeby nie urwać jak będziesz podnosił .
  24. sawul odpowiedział(a) na babol009 temat w 1.8T
    Na łączeniu miski ze skrzynia sa dwa otwory i w nich sa wie sruby jeszcze pewnie one trzymają.Sanki jest tez najlepiej zdjąć bo się umordujesz.
  25. Sory że sie wp...ten numer DEV jest do b5 czy b6 tych wkładów wtrysków.?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.