Treść opublikowana przez Bart-S
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Zostaw 0 tak jak jest i kliknij SAVE.
-
Szarpnięcie w silniku przy ok 1500 obr. Multitronic.
Maciek trudno powiedzieć - może sprzęgło... Musiałbym się przejechać. Olej na pewno nie bo przecież stosunkowo niedawno wymienialiśmy.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A to pochwal się co założyłeś teraz ---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:28 ---------- Cześć Robert Kurcze szkoda, że tak późno - zakup już dokonany BTW - wieści do mnie dotarły (jak to we Wrześni ), tylko nie mogę dojść, która to chatka... Wyszło mi - że ta na przeciwko boiska do kosza
-
B6 DIVISION
Leżą na biurku... w PL
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A podaj no tylko numer tej zmieniary... jutro zerknę i wrzucę nr zmieniarki 8E0 035 111 jeszcze jedno pytanie mam związane ze zmieniarką dziś zauważyłem że na wyłączonym radiu zmieniarka mimo wszystko się świeci,czy tak ma być?? Z tego co pamiętam to wyłączy się razem z RNS-E - które mimo wyłączenia (zapłonem lub manualnie) przecież i tak pracuje jeszcze kilkanaście minut. ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- Numer zmieniarki muszę sprawdzić - były 2 modele...
-
Dolewka ATF (automat) do A4 B6
W obecnym stanie... Odpalasz zimne auto, wchodzisz w bloki skrzyni i czekasz spokojnie aż ATF nagrzeje się do 35 stopni. Wtedy odkręcasz korek B i wlewasz grawitacyjnie zakupiony olej do momentu aż nie zacznie się przelewać. W tym czasie kontrolujesz temperaturę - jeśli zanim zacznie się przelewać osiągnie 45 stopni, zakręcasz korek a następnie gasisz auto i czekasz aż znów się schłodzi ATF.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Spróbuj jeszcze odłączyć kabelek mute i zobacz jak wtedy się BT zachowuje.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A podaj no tylko numer tej zmieniary...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Zobacz czy masz jakiś numer na kablu zmieniarkowym... Z concerta na RNS-E wydaje mi się, że powinna śmignąć bez problemu.
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
A c**j tam... najładniejsza B6 na forum
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Wiadomo kiera wymiata "ze skóry bobra" w końcu rejka zdjęta niestety tylko do zdjęć, za dużo latam autem aby sobie na taki komfort [także psychiczny jakkolwiek to zabrzmi hehe] pozwolić. Bart-s, jakoś nie mogę się wybrać na spot zawsze coś wypadnie, ale postaram się wpaść Maciej - spota to nie było w Poznaniu od czasu jak ostatni raz wpadłeś
- B7 Crew
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Widziałem na żywo jeszcze przed obecnymi zmianami - i też wyglądało super. Największą robotę robi ten cholery odcień lakieru Koniecznie listwy do kompletu załóż
-
B6 DIVISION
Świetny ten lakier - S-a powinna być w tych barwach ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- No i fota obowiązkowo do kalendarza.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jaj sobie nie rób - lusterka takiego jak Twoje nie znajdziesz. Jeśli już są to właśnie do B7... ---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Od A6 też podejdzie Audi A4 A6 4f0 lusterko wewnętrzne z czujnikiem (3226135497) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Jeśli kupisz szybę z B7 pod czujnik deszczu to Twoje lusterko nie będzie pasować. Może kup od razu lusterko z czujnikiem deszczu na allegro - sam czujnik i instalację dołożysz sobie z czasem. ---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- Lusterko z B6 na pewno szybko się sprzeda
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Nie no to 17" przecie
-
B6 DIVISION
Ależ się zakręciłem - racja
-
B6 DIVISION
Bez pierścienia centrującego pewnie nie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z tego co pamiętam to 190KM tam nie było no i mapa od razu wróciła fabryczna bo nowa coś nie chciała banglać...
-
[B6 BFB] Blue Fenix Barrowca
Der ys no pikciers, mejt...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku - Maciek miał 163KM BFB ośkę...Wentyl miał po Avancie 2.5TDI właśnie BEX-a 190KM Q, który z tego co pamiętam poszedł do Nosfera...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Przygotował wszystko specjalnie pod mój soft - wysyłałem mu wszystkie pliki CFG na potrzeby przygotowania oprogramowania.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam soft od Kobry ale nie działa a masz polskie menu?? czy ang? PL. Problem w tym, że navi widzi update ale za cholerę nie chce wystartować z uploadem softu.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam soft od Kobry ale nie działa