Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Kamil - już mi po prostu głupio ale... chcesz kolejną zjebkę?
  2. Ciekawe rozwiązanie ale ma wadę . Dosyć dużą - jeśli słucham dosyć głośno to "kilka pyknięć" niewiele da. o i to jest bardzo ciekawa odpowiedź . wystarczy samo podanie tego plusa czy trzeba jeszcze coś kodować ??? Nic nie kodujesz bo fabryczny sprzęt nie obsługuje takiej opcji - paten z "+"-em to customowe rozwiązanie.
  3. ...bardzo chętnie Jak Ci się jeździ "lochą"? Bo ja po paru przejażdżkach bardzo szybko przyzwyczaiłem się do... "przestrzeni"
  4. Kurcze dopiero tu trafiłem - graty Młody ...przez Ciebie znów mi chodzi po głowie C6
  5. A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki? Żarówka w obwodzie - lub odpowiedni rezystor - lub inne lampy/żarówki. Przy pomocy MCE i jego ustawień niczego nie oszukasz. Dla postojówek 25W i 47ohm - niestety rezystor bardzo się grzeje więc nie można go założyć w samym reflektorze tylko poza nim. Idealnym radiatorem jest belka zderzaka
  6. Mariusz - poświęć chwilę czasu i zapoznaj się z całym wątkiem
  7. F125 jak najbardziej to ECU ale odnośnie N88 i podanego opisu - nie byłbym taki pewien. Generalnie podany przez Ciebie błąd wskazuje na uszkodzenie samego zaworu a nie problemów z zasilaniem/komunikacją co dotyczyłoby sterownika skrzyni.
  8. A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki? Żarówka w obwodzie - lub odpowiedni rezystor - lub inne lampy/żarówki. Przy pomocy MCE i jego ustawień niczego nie oszukasz.
  9. Miały Andrzeju miały - taka bida widzisz w tym aucie
  10. Ale to o czym napisałeś dotyczy naprawy sterownika skrzyni = elektroniki. Jednostka hydrauliczna a jej elementem jest zawór N88 to zupełnie inna bajka.
  11. To prawda ale sam robisz OT... Ile razy mam Ci jeszcze pisać, że tilt nie zadziała na fabrycznym sprzęcie jeśli w aucie nie ma sterownika pamięci
  12. Co w takim wypadku się robi, ściąga z USA same zawory, czy wkłada zawory używki? Zaworów na sztuki też nikt nie sprzedaje - nowa hydraulika to prawie 4tyś więc zostaje zakup używki, ale traf pewne źródło.
  13. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie pierdziel Tomek - to jest teraz mój ulubiony wątek
  14. Zawory nie są dostępne w sprzedaży i z tego co wiem nikt na naszym kontynencie ich nie regeneruje. Jedyną firmę jaką znam to... USA.
  15. Albo "dodatkowy" niefabryczny moduł który to obsłuży albo... http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-instalacja-modulu-pamieci-ustawien-fotela-kierowcy-lusterek-107573/
  16. Raczej PDC daj głośniej - też nie słyszałem o wyciszaniu RNS-E/radia na wstecznym.
  17. szkoda ale w relaxie na golonce i piwku się spotkamy rozumiem ? O to to na pewno
  18. Za dużo pracy będę miał jak już wrócę do PL na wakacje - nie wyrobię się
  19. Chętnie ale... niestety. za***rdalać trzeba
  20. Czyli korzystałeś z mojego schematu To zobacz jeszcze czy pokazuje otwarcie drzwi na DIS. Miałem raz sytuację, że tył zadziałał dopiero jak podłączony był komplet drzwi (właśnie w B7).
  21. to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze... Kiedy zjeżdżasz śpiewaku ? 31 maja Ale dobrze mi tu w krainie RS-ów masz tu swoje RS-y :polew: http://tuningcars.us/albums/userpics/10001/2008-toyota-yaris-club_1600x0w.jpg Ale mienia chodzi o takie prawdziwe... Wczoraj zaraz po przylocie naliczyłem 3szt RS4 B5 i B8 oraz RS6 C5
  22. to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze... Kiedy zjeżdżasz śpiewaku ? 31 maja Ale dobrze mi tu w krainie RS-ów
  23. Po jakiemu to ? ruski ? da A paszla Ty sabaka... Kak tjebia zawód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.