Treść opublikowana przez Bart-S
-
Co oznacza blad 17134?
Sterownik owszem ale hydrauliczny a konkretnie jeden z zaworów. Coś go jednak uszkodziło - do tego dochodzi rocznik auta. Tak czy inaczej aby dowiedzieć się co boli tą skrzynkę = na stół.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Du bist meine kamyken geszturchen oh meine apolodżajsen gebiten ! Ich liebe deine brotsien
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Lampki były prawidłowo podłączone? Tzn. tył... Zasilanie dałeś na piny 1 w lampkach i to do pinu 6. Masę na piny 2 w lampkach i to do pinu 2 i 3. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znasz niemiecki i znasz się na logistyce ? nie nie znam niemieckiego tak dobrze Czyli na logistyce się znasz ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- A - zdążył wyedytować Bartku my tu Cię mobilizujemy to nakręcenia z nami teledysku ona tańczy na mnie :polew:miałeś śpiewać i grać na gitarze Po takiej akcji to w PL byłbym spalony i rzeczywiście musiałbym się tu przeprowadzić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Du bist meine kamyken geszturchen
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znasz niemiecki i znasz się na logistyce ? nie nie znam niemieckiego tak dobrze Czyli na logistyce się znasz ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- A - zdążył wyedytować
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
No i pod które piny się podłączyłeś? Żarówki LED czy zwykłe?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Coś musiałeś pomylić przy montażu... Robiłeś obie strony czy tylko jedną? Alternatywne sposoby podłączenia oświetlenia nóg omawiane były kilka postów wstecz.
-
Co oznacza blad 17134?
Skrzynia do remontu... Niestety.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kuba pełno tego na allegro - za słupek z głowicą zapłacisz jakieś 1500zł. Tylko teraz potrzebny majster, który to swapnie. Może być od Passata - to to samo. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Yebany :polew::polew::polew::polew:---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Shiftin' shiftin' forward...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Zamień żarówki między reflektorami.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Było już tyle razy omawiane. Po podłączeniu lampek zamknąłeś drzwi i otworzyłeś je ponownie?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
No to Mario pewnie Ci wytłumaczy
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ - tyś normalnie jest IRONMAN Szybkiego powrotu do zdrowia stary!
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
Fajna - poliftowe C6 z pakietem S line i reflektorem LED jest śliczne
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki?
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
To cena od mojego dostawcy części... Dla Was może być troszkę wyższa. Najważniejsze jest to, że koła dla TDI są aktualnie niedostępne więc nie ma nawet jak potwierdzić tej ceny.
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
To następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
To do B7 nie szedł LuK na pierwszy montaż? I czemu do diesla tańszy niż do benzyny Kamil już Ci to tłumaczyłem wcześniej Oryginalny dwumas dostępny w ASO jest produkowany przez LuK... W tym roku ta sama firma wypuściła na rynek after marketowe odpowiedniki (najwyższy czas ). Nie wiem skąd wziąłeś to porównanie dot. ceny ale nie jest prawdziwe - ceny "zamienników" zależnie od wersji silnikowej mieszczą się w zakresie 1050-1250zł (adekwatnie oryginały to pułap 2000-2600zł).
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Subskrybcja dodana
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Fajne foty
-
regeneracja dwumas multitronic? gdzie? kto? za ile?
Odradzam regenerację koła dwumasowego dla Multitronika - montaż takiej części może skończyć się nawet uszkodzeniem silnika... Niestety jeśli zaczęło Ci już "walić" to najprawdopodobniej w skrzynię też już poszło (okaże się przy wymianie koła). ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Co do kosztów operacji - od niedawna na rynku after marketowym pojawił się zamiennik kół dwumasowych firmy LuK. Niestety koła dla diesla rozeszły się natychmiast i są obecnie niedostępne (ponoć nowa partia będzie gotowa za jakieś 8 tygodni). Cena oryginału 2055zł - zamiennik będzie kosztował jakieś 1050zł.
-
Spociki Łódzkie
ma byc dopiero jutro wieczorem w domu ten mily pan wiec ja moge najwczesniej dopiero we wtorek podjechac Tomku - dzięki za pilotowanie sprawy
-
Spociki Łódzkie
Siema! Udało się coś tam coś tam w mojej sprawie?