Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Sterownik owszem ale hydrauliczny a konkretnie jeden z zaworów. Coś go jednak uszkodziło - do tego dochodzi rocznik auta. Tak czy inaczej aby dowiedzieć się co boli tą skrzynkę = na stół.
  2. to erste Miała być bułeczka ale zapomniałem jak to się pisze...
  3. Du bist meine kamyken geszturchen oh meine apolodżajsen gebiten ! Ich liebe deine brotsien
  4. Lampki były prawidłowo podłączone? Tzn. tył... Zasilanie dałeś na piny 1 w lampkach i to do pinu 6. Masę na piny 2 w lampkach i to do pinu 2 i 3. ?
  5. znasz niemiecki i znasz się na logistyce ? nie nie znam niemieckiego tak dobrze Czyli na logistyce się znasz ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- A - zdążył wyedytować Bartku my tu Cię mobilizujemy to nakręcenia z nami teledysku ona tańczy na mnie :polew:miałeś śpiewać i grać na gitarze Po takiej akcji to w PL byłbym spalony i rzeczywiście musiałbym się tu przeprowadzić
  6. Du bist meine kamyken geszturchen
  7. znasz niemiecki i znasz się na logistyce ? nie nie znam niemieckiego tak dobrze Czyli na logistyce się znasz ---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- A - zdążył wyedytować
  8. No i pod które piny się podłączyłeś? Żarówki LED czy zwykłe?
  9. Coś musiałeś pomylić przy montażu... Robiłeś obie strony czy tylko jedną? Alternatywne sposoby podłączenia oświetlenia nóg omawiane były kilka postów wstecz.
  10. Skrzynia do remontu... Niestety.
  11. Kuba pełno tego na allegro - za słupek z głowicą zapłacisz jakieś 1500zł. Tylko teraz potrzebny majster, który to swapnie. Może być od Passata - to to samo. ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Yebany :polew::polew::polew::polew:---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- Shiftin' shiftin' forward...
  12. Było już tyle razy omawiane. Po podłączeniu lampek zamknąłeś drzwi i otworzyłeś je ponownie?
  13. No to Mario pewnie Ci wytłumaczy
  14. Grześ - tyś normalnie jest IRONMAN Szybkiego powrotu do zdrowia stary!
  15. Fajna - poliftowe C6 z pakietem S line i reflektorem LED jest śliczne
  16. A w co włożyłeś LED - przeciwmgielne czy postojówki?
  17. To cena od mojego dostawcy części... Dla Was może być troszkę wyższa. Najważniejsze jest to, że koła dla TDI są aktualnie niedostępne więc nie ma nawet jak potwierdzić tej ceny.
  18. To następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz
  19. To do B7 nie szedł LuK na pierwszy montaż? I czemu do diesla tańszy niż do benzyny Kamil już Ci to tłumaczyłem wcześniej Oryginalny dwumas dostępny w ASO jest produkowany przez LuK... W tym roku ta sama firma wypuściła na rynek after marketowe odpowiedniki (najwyższy czas ). Nie wiem skąd wziąłeś to porównanie dot. ceny ale nie jest prawdziwe - ceny "zamienników" zależnie od wersji silnikowej mieszczą się w zakresie 1050-1250zł (adekwatnie oryginały to pułap 2000-2600zł).
  20. Odradzam regenerację koła dwumasowego dla Multitronika - montaż takiej części może skończyć się nawet uszkodzeniem silnika... Niestety jeśli zaczęło Ci już "walić" to najprawdopodobniej w skrzynię też już poszło (okaże się przy wymianie koła). ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- Co do kosztów operacji - od niedawna na rynku after marketowym pojawił się zamiennik kół dwumasowych firmy LuK. Niestety koła dla diesla rozeszły się natychmiast i są obecnie niedostępne (ponoć nowa partia będzie gotowa za jakieś 8 tygodni). Cena oryginału 2055zł - zamiennik będzie kosztował jakieś 1050zł.
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ma byc dopiero jutro wieczorem w domu ten mily pan wiec ja moge najwczesniej dopiero we wtorek podjechac Tomku - dzięki za pilotowanie sprawy
  22. Bart-S odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema! Udało się coś tam coś tam w mojej sprawie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.