Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. z tego co wiem to pasuje ale Pasować na pewno będzie - tylko czy potrzebny będzie adapter/przekładka pinów czy rzeczywiście PNP. Jak poda wersję radia to wszystko stanie się jasne
  2. No to baw się. Ja idę w kimono - za 3h pobudka do pracy Ale najważniejsze że Pasek bujnięty - jutro jeszcze zderzak poskładam i heja
  3. Wytargałeś EGR-a?
  4. Odpadam. Niestety POP w pracy
  5. Podaj VIN tego auta (może być na PW). GJA to jedna ze skrzyń dla 1.9TDI... Jest jeszcze kilka innych.
  6. Pokaż fotkę radia albo podaj jego nazwę...
  7. Tak, "Adelaide" niestety
  8. 12d to konektor elektryki schowka. Z kodowaniem.... nie wiem, powinno przejść ale głowy nie daję.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam od roku takich ale w skórze. Nie ma qr** nigdzie, wszystkie źródła uruchomiłem i jest lipa a ja takich szukam w alcantarze.i tez lipa.gdzieś było poruszane o swapie tej górnej części z roletką do innego boczka..obciąć z jednych i przyklejic do drugich boczków.i nie wiem co z tego wynikło.. Bart-s ma przerobione tylne ,widziałem na żywo to wyglądało dobrze, ale jak się sprawuje to niech się sam wypowie Jak dasz do przerobienia dobremu plastikarzowi to nie poznasz, że coś było grzebane Pieprzone auta na polski rynek... Prawdziwy RS-golas ...no dobra 4 x ele Piny ze starej kostki przekładasz w taki sam sposób do nowej - czyli pin 1 do 1 a pin 2 do 2. Zarówno stara kostka jak i nowa będą miały na obudowie "wytłoczone" numery pin - przyjrzyj się im dokładnie to obczaisz co i jak. Jak nie masz wyjmaków do spinką do włosów albo czymś podobnym sobie poradzisz.
  10. Mówiłem mu, ale niechce :grin: już zaklepane No i na ten wpis czekałem porównamy live
  11. Na to wygląda.
  12. To zawsze jest dylemat - osobiście nie lubię felg w ciemnym kolorze bo giną wtedy na aucie... Wolę kontrast w stosunku do nadwozia - no ale każdy ma swoje wyobrażenie na temat tego jak powinna wyglądać jego "dzjewczyna"
  13. Ale tak to właśnie działa - sterownik airbag analizuje całe zdarzenie (prędkość w chwili uderzenia i czas wytracania prędkości na podstawie odczytu z czujników uderzeń). Na podstawie tych danych (oraz pewnie wielu innych) decyduje czy wywalić poduchę czy nie... Zatem wniosek jest taki, że jak w coś przywalimy i nie zdążymy zahamować to poduszka powinna wystrzelić... Jeśli to w nas wywalą - szanse są o wiele mniejsze.
  14. Robert - jednak 18". Masz Interlagos-y z Sirocco? Zakupem pochwalę się jak będzie w kolorze auta
  15. No to zrób wariant z ikoną w lampce podsufitki - trochę zabawy z kablami ale przynajmniej zachowasz wizytownik.
  16. Nie wiem czy to czasem nie literówka bo nie widzę przełącznika "P" w katalogu części (widzę za to "B" dla B7). Schemat podłączenia w B7 wrzucę dziś w nocy.
  17. Przede wszystkim to opis jest przeznaczony dla B6. Kolejna sprawa to fakt, że system deaktywacji poduszki ulegał w tym nadwoziu modyfikacjom i stąd różne systemy i wiązki... Nie wiem co mam Ci wyjaśniać skoro to od producenta zależy czy dał bonusa w związku z czym część potrzebnych kabelków jest w instalacji czy też nie. Zgodnie z podanymi schematami sprawdzasz co siedzi u Ciebie i tyle - prościej nie da się tego wyłożyć... W B7 stosuje się wyłącznik plastikowy (5P0919237B) zatem cały tutorial będzie się zgadzał, jedyna różnica dotyczy podłączenia w sterowniku airbag (B7 ma inny sterownik i inaczej obsadzone piny). W wolnej chwili przygotuję schemat...
  18. Znalazłem dziś chwilkę aby przewalić cały temat od dechy do dechy. Brak słów Lucky BASTARD
  19. Można wrzucić ale do naszej usterki nic nowego nie wnoszą...
  20. Pobawimy się, może coś będzie słychać. ---------- Post dopisany at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ---------- OK
  21. To jeszcze ustalcie czy KC czy np. u Vario Bart-S wracając do PW, to turbo mogło jebnąć po prostu ze starości i 280k przebiegu bez studzenia? Mogło. Ale to nadal gdybanie - jak podjedziesz na testy to poza sprawdzeniem poprawności montażu wężyków trzeba ustalić czy metaliczny dźwięk dobiega z turbo czy z kolektora dolotowego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.