Treść opublikowana przez Bart-S
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytasz o multifunkcję? wlasnie to mialem na mysli Tak Piotruś, mam założoną kierkę z B7 - 3-ramienna S line + MF + łopatki.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytasz o multifunkcję?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Rozebrane celem sprawdzenia - pewnie już nie przyjmie.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Nie ma szans.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
...niestety kolejne lusterko do wyrzucenia
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dziękuję bardzo, ustawione - wydaje się, że lepiej teraz gra niż na poprzednim kodowaniu Mam jeszcze pytanie odnośnie wzmacniacza. Jeżeli chciałbym wymienić głośniki i puścić sygnał przez dodatkowy wzmacniacz, to jakie kodowanie dla Sound Characteristic powinienem ustawić? Bez zmian.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Dokładnie.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
A co masz na schematach?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartuś ćwiczysz już wokal i gre na gitarze? Ćwiczę gitarę - vocal mam po 0.7
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest. Rzadko uruchamiam bo nie mogę wtedy od kompa odejść Jak już jestem to "niewidoczny".- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dostanę bana na połączenia telefoniczne:polew: Przekierowanie na jakieś 0-700...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie to miałem na myśli.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Większość z nas jeździ 1.9TDI - to ciekawy temat ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- ...ale jak chcesz, możesz zadzwonić - najwyżej nie odbiorę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jest skan z jakiejś instrukcji (prawdopodobnie podczas tłumaczenia jej wkradł się błąd) ale tutaj masz rację - to nie WRC ją napisał. Do manuale-www się nie dostaniesz bo to mój zamknięty rewir na serwerze A4K. ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ---------- Masz na mysli J52 i J179? To niby ma być to samo???? Troszkę inna zasada działania tego przekaźnika w AVF i BKE ale tak - z grubsza to to samo. ---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- Aaaa i kluczy dyno jest u mnie w garażu.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo namieszałeś z cytatami - już działa. Moim zdaniem w opisie WRC jest błąd. BKE ma inny układ przekaźników niż AVF... Dla BKE: - 2 = przekaźnik zasilania, - 3 = przekaźnik świec Dla AVF: - 2 = przekaźnik świec - 3 = przekaźnik zasilania ---------- Post dopisany at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany at 12:35 ---------- Co do błędnego opisu - jak się porządnie wczytasz to to widać (wg. tej rozpiski BKE ma 2 przekaźniki świec na pozycjach 2 i 3 co jest oczywiście bzdurą).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak czy inaczej podłącz kompa i sprawdź przed rozruchem jaką temperaturę pokazuje ECU a jaką zegary (porównaj ją).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartku - świece też powinno się co jakiś czas wymieniać więc jeśli za Twojej kadencji nie było to robione, to najwyższy czas. Zacznij właśnie od tego... Przekaźnik ma numer 8A0 951 253 i kosztuje 116zł. ---------- Post dopisany at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- Ewentualnie możesz jeszcze dostać się sterownika silnika i wyczyścić styki przekaźnika i bezpiecznika odpowiedzialnych za zasilanie świec... 2 to przekaźnik świec a B ich bezpiecznik. ---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:08 ---------- Jest jeszcze taka możliwość, że walnięty masz czujnik temperatury cieczy chłodzącej albo coś nie tak z jego obwodem. Sterownik silnika dostaje informację o wyższej temperaturze niż rzeczywista i nie załącza obwodu świec na wystarczająco długi czas. Temperaturę należy sprawdzić VAGiem.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To są te co miałeś na sobie w czwartek - używanych nie chcę, jak już to nowe Kurde to jak je zobaczyłeś? byłem prawie cały czas tam nieźle Jak szedłeś się dogrzewać to mi pokazywał- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To są te co miałeś na sobie w czwartek - używanych nie chcę, jak już to nowe- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ależ to jest prostsze niż ciumcianie... Patrzysz na stronę szyby i... Lusterko z B6: vs. lusterko z B7:- B6 DIVISION
Szkoda, że do B7 - ale cena rzeczywiście dobra- B6 DIVISION
Chłopy - potrzebuję seryjną listwę drzwiową prawy przód do B6 (najlepiej w kolorze czyli czarną). Nie została komuś po podmiance na S line/S4?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
0301711. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00