Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawiam się czy nie puścić swojego kompletu H&R -40mm, całkiem możliwe, że w komplecie z amorkami Monroe Reflex... wracasz do serii 1BE ? Nie - raczej kombo Weitec + ReFlex ale dla zwykłego zawieszenia...
  2. Tja, ale za twarde jest - trzeba będzie przemyśleć jeszcze raz temat zawieszenia... Przełożymy część gratów do Twojego to sytuacja się wyrówna
  3. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zastanawiam się czy nie puścić swojego kompletu H&R -40mm, całkiem możliwe, że w komplecie z amorkami Monroe Reflex...
  4. Powitać ...i do pracy :ad:
  5. Pokaż na foto o jaki element Ci chodzi... Ja u siebie wywaliłem przetwornicę i zasiliłem ją z innego źródła (13V). Do tego podałem 6V na obwód sterujący imitując tym samym sygnał załączający ogrzewanie - poszedł taki prąd, że potopiło mi oporniki, które założyłem w zastępstwie grzanej szyby (testy w domu, wypalony dywan, wpierdal od żony itd. ). No ale po tym wiem już, że przetwornik jest OK - wiązka elektryczna też sprawdzona więc został mi tylko sterownik klimy... Chłopaki instalowali właśnie moduł z A8 - ja uparłem się na wersję z B6 no i mam za swoje. Do swapa będziesz potrzebował wtyczek, które masz wraz z pinami wyszczególnione w pierwszym poście.
  6. Wszystko (zwykłe lusterko i włącznik bez AUTO) wskazuje na to, że przełącznik CLH/regulacja masz dołożony... Aby odpalić CLH w trybie awaryjnym będziesz musiał poprowadzić brakujący kabelek między w/w włącznikiem (pin 7) a MCE (kostka 32-pin, pin 24). Po wszystkim trzeba będzie zakodować czujnik światła w MCE (kodowanie jest rozpisane w pierwszym poście).
  7. Yo! Ja odpadam - niestety mam tego dnia popołudniówkę w pracy (tydzień później bardzo chętnie ).
  8. Jeśli na pewno wtyczka została prawidłowo podłączona do skrzyni to zostaje w zasadzie tylko sterownik (przynajmniej w kontekście komunikacji).
  9. Pompę AE montuje się fabrycznie od listopada 2006 - pewnie jeszcze załapałeś się na starszy model
  10. Mario a robiłeś jakieś B7? Tam jest już chyba pompa "uniwersalna"
  11. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wesołych Świąt :>
  12. Wesołych Świąt dla Was i Waszych rodzinek :>
  13. Fabrycznie masz 300mA 260mA jest jak najbardziej OK.
  14. Masz na myśli str. 10 tutoriala?: http://webastoa4.dle.interia.pl/Montaz_WEBASTO_A4_8E.pdf Nie daliśmy, u mnie zamontowaliśmy rurkę uniwersalną, kupioną na Allegro. Szkoda, że nie zrobiliście fotek [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 15:17_________________________________________________Paczka od blockout-a dotarła...
  15. Bardzo podobnie - dekiel jest pochylony ale mechanizm taki sam...
  16. Brak słów... Wystarczy zmienić kodowanie sterownika, który kupiłeś... 00?xxxx: Hak 0 = Brak 1 = Zainstalowany 00x?xxx: Skrzynia biegów 0 = Manualna 1 = Automatyczna 00xx?xx: Kraj 0 = Europa (zderzak seryjny lub S line) 1 = Europa (zderzak S4) 2 = USA (zderzak seryjny lub S line) 3 = USA (zderzak S4) 4 = Europa (zderzak RS) 5 = USA (zderzak RS) 00xxx?x: Nadwozie 0 = Sedan 1 = Avant 00xxxx?: Model nadwozia 4 = Audi A4 (8E) Zatem jeśli masz kodowanie 0010104 - zmieniasz tylko 5-ty bajt od końca na "0" (czyli 00000104).
  17. Hehe, chciałbym ale nie wiem czy dam radę - ciągle brakuje mi węży i nie zrobiłem jeszcze przeglądu piecyka
  18. Przeczytaj dokładnie pierwszy post - dokładnie rozdział poświęcony włącznikowi świateł.
  19. Ta biała rurka jest dla dodatkowego wyjścia pod webasto... Zaznaczyłem poszczególne WE/WY na zdjęciu: - wyjście na czerwono - powrót na niebiesko - wyjście dla webasto na zielono I jeszcze rzut z góry aby pokazać różnicę w stosunku do zwykłej pompy dla FWD (z tego co wywnioskowałem to w B7 TDI seryjnie jest już pompa 8E0 919 050 AE z 3 gniazdami - w przypadku gdy dane auto nie ma webasto, 3-cie gniazdo zaślepia się zatyczką 8E0 201 263 G). I na koniec standardowa pompa w B6 TDI czyli 8E0 919 050 (jeszcze siedzi )
  20. Z tego co widzę eżektor w wersji pod ogrzewanie postojowe różni się tylko dołączoną rurką z końcówką pasującą do ori złącz... O wiele taniej wychodzi nawiercić otwór w deklu pompy i podłączyć się bezpośrednio do zbiornika imitując fabryczną instalację (nowa pompa 1200zł, eżektor 360zł - używka jak dobrze trafisz 200-400zł, no i nie zawsze ma eżektor w komplecie).
  21. 5mA to granica błędu - mogą wystąpić takie odchyłki pomiędzy cyklami jazdy i jest to normalne.
  22. Za 350zł masz kompletne lusterko w full opcji razem z wkładem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.