Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=122143.msg1776348#msg1776348
  2. W grupie 001, czwarta pozycja.
  3. Czasem i 20x jest za mało - odpuść sobie na jakiś czas i zrób z 500/1000km przebiegu. Po tym czasie spróbuj ponownie. ADP dla sprzęgła do jazdy w przód jest OK. Jeśli problem z szarpaniem nie ustąpi to skrzynka na stół - do zbadania sprzęgło do jazdy wstecz oraz elementy odpowiedzialne za jego sterowanie.
  4. Auto Twojego kolegi ma skrzynię Multitronic - zacznijcie od zrobienia nowej adaptacji sprzęgła (wrzuciłeś błędy z modułu silnika, czy w sterowniku skrzyni też się coś zapisało?) Błędy, które wrzuciłeś sugerują kilka rzeczy do sprawdzenia - m.in czujnik masy powietrza lub wtryski. Jeśli w skrzyni nie ma błędów i adaptacja zapisana jest poprawnie, szukałbym w tym kierunku.
  5. Widocznie za mało
  6. Odłącz aku na noc - rano sterownik będzie "dziewiczy" Adaptacja nie wypadła tylko zapewne rozgrzałeś skrzynię jeżdżąc tylko na "D".
  7. Lampa w końcu zrobiona?? :gwizdanie: Madas - kup w elektrycznym spray "Kontakt" do czyszczenia styków. Zdemontuj tylną lampę jeszcze raz i wyczyść zaśniedziałe piny w kostce lampy. Lepiej ubezpieczyć się na przyszłość...
  8. Oczywiście. Wybierz tylko termin.
  9. Zobaczymy jak dostarczysz dane o które prosiłem
  10. OK a teraz rozgrzej skrzynkę do ponad 60 stopni (temperaturę widać w blokach 10 lub 11), skasuj obecną adaptację używając grupy 00 w [10 - Adaptation] i zrób nową. Po wszystkim wklej nowe screeny.
  11. Wygląda na sterownik elektryczny do naprawy.
  12. Dzięki również. Teraz filmik i spać
  13. Dawaj fany My za 15 minut wyjeżdżamy
  14. Ja też poproszę membrankę - jeszcze nie rozebrałem pieca ale i tak warto się ubezpieczyć
  15. Pierwsze co pomyślałem to przegub - ale nie pasują do tego objawy na N. Raczej skrzynia na stół ale wcześniej jeszcze podłączyłbym kompa i zobaczył co zapisało się w ABS i skrzyni biegów.
  16. Ale co Ci dziwnie mruga? Opisz przypadek, rano przeczytam.
  17. Ani z jednym ani z drugim - cała iluminacja (przyciski, pokrętła, podświetlenia) jest zasilana z zegarów.
  18. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik hamulca wywala kontrolkę świec a SIXU miał ESP... Pierwsze słyszę Też byłem zdziwiony. Ale do myślenia dało mi to, że przestał działać tempomat. Po podłączeniu interfejsu do ABS wszystko się wyjaśniło
  19. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W takim razie, może zależne to jest od rocznika modelowego - u mnie tylko "spiralka" + błąd zapisany w buforze sterownika ABS.
  20. Mylisz dwa rodzaje sterowników - 8E0 907 279 to moduł centralnej elektryki. Natomiast 8E0 959 433 to moduł komfortu... Skoro napisałeś, że Twój moduł został zalany to ze względu na jego umiejscowienie rozumiem, że chodzi Ci właśnie o sterownik komfortu. Sprawdź jego numer - klikasz na adres 46 czyli "Convenience".
  21. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czujnik hamulca wywala kontrolkę świec a SIXU miał ESP...
  22. Kodowanie główne oraz kodowanie w adaptacjach możesz przepisać ze starego MK albo przeliczyć sobie od nowa korzystając z pierwszego posta...
  23. jeszcze będziesz musiał przyuczyć piloty kanał 21 adaptation 10 kanal 21 i tez przepisac ta sama wartosc co jest w starym?? czy co Nie - kanał 21 służy do przypisania pilota do MK. Nie wiem ilu kluczy używasz - przyjmijmy póki co, że jeden... Na kanale 21 wciskasz READ po czym jako wartość NEW VALUE wpisujesz "1". Teraz naciskasz TEST i od tej chwili masz 5 sekund aby wcisnąć dowolny przycisk na pilocie. W momencie naciśnięcia przycisku na pilocie, pole ADJUSTMENT zmieni się na RECOGNIZED - naciskasz SAVE i w tym momencie pilot zostaje przypisany do centralki. Jeśli chcesz dodać drugi kluczyk - powtarzasz procedurę tyle, że zamiast wartości "1" wpisujesz "2" (maksymalnie można zapisać 4 piloty).
  24. Moim zdaniem sterownik nie ma nic wspólnego z Twoim problemem. Bardziej skłaniałbym się w kierunku instalacji gazowej, której Multitronik ponoć nie lubi... Skonsultuj się w tej sprawie z Sserwis - możesz próbować telefonicznie lub po prostu napisz mejla.
  25. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bardzo prawdopodobne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.