Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bart-S

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bart-S

  1. Jak o nią zadbasz to nie będzie problemu - ale przyzwyczaj się do tego, że bezobsługowa to na pewno nie będzie V8 jest do kochania a nie do jeżdżenia ---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ---------- Odnośnie temperatury patrz mój post wyżej.
  2. Temperatura wali sprawę... spacer JHM częściowo rozwiązuje sprawę ale zawsze po rozgrzaniu kuce będą uciekać. 4.2FSI ma to samo. Dlatego właściciele kombinują też na własną rękę różne wynalazki aby pomóc w odprowadzaniu ciepła. Ale to jedna kwestia - a usterki tej jednostki to już inna bajka ---------- Post dopisany at 23:10 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- Generalnie tak jak uderzyłeś do winczako - pogadaj też z innymi userami S-ek z tego forum. To bardzo dobry sposób pozyskania wiedzy
  3. Puszczę Ci na pw jak skończę.
  4. Idziesz spać? ...bo to dłuższa gadka będzie a mam jeszcze trochę tematów do ogarnięcia aktualnie...
  5. Celujesz w B6 czy B7? Maual czy automat?
  6. Ogarnę Ci za tydzień jak wrócę. Jak chcesz to uruchomić to sprawdzimy jaki masz moduł - jak masz tempomat na pewno obsłuży przyciski (jak nie to trzeba sprawdzić oznaczenie sterownika). Moduł do B6 to jakieś 140zł - obsłuży też multifunkcję więc to mod z przyszłością.
  7. Co chcesz wiedzieć o V8 Kuba? Tylko BBK silnik Cię interesuje?
  8. Nie da się tego stwierdzić bez rozebrania skrzyni, inaczej to tylko wróżenie z fusów ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 17:50 ---------- Yyy pytam w imieniu znajomego elektronika "Froosty mam do ciebie pytanie. Multitronic ma symulowane biegi. Da się je przeprogramować na inne przełożenia oraz zmienić liczbę przełożeń?" Tak w sumie na logikę to jakby się dobrał do softu skrzyni jakimś cudem to dałoby się chyba przeprogramować czyż nie ? Tak ale wiedza jakiej to wymaga przekracza umiejętności rozgryzaczy sterowników. Dostać się do softu to jedno a przerobić go to drugie - trzeba znać bardzo dobrze zasady działania tej skrzyni.
  9. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tu gdzie dudas wkleił znak zapytania musi być cyfra 3 (a zapewne masz coś innego). ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- No miałeś miałeś
  10. Są dwie opcje - albo kiera dokładana i Twój moduł kolumny kierowniczej nie obsługuje przycisków. Druga ewentualność - nie zakodowane przyciski w module. VAG-a trzeba podłączyć na adres 16 i sprawdzić co tam siedzi.
  11. Miłego wypoczynku ---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- :facepalm:
  12. Bart-S odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    taa gasic komputery i ze swoimi marudzacymi kobitami do wyra:decayed:a Alba to tylko jak zamkniesz oczy jak sobie wychowałeś tak masz True, true... Ja tam nie mogę narzekać - fotele Recaro za 2h drapania... ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- Masz źle zakodowane nadwozie - RNS chce pracować w innym typie magistrali CAN. Przyjrzyj się dokładniej pierwszym bitom i zobacz czy masz prawidłowo wybrane "B6".---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:30 ---------- Powinien pracować jakieś 20 minut.
  13. Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym ). ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- No i gratulacje decyzji i zakupu Będzie pierwsze forumowe RS nie ma nigdzie opcji by nie było napisu ale spytam bo jutro bede w salonie Tylko dorwij kogoś kumatego i chętnego do pomocy... Żeby Ci gwarancji na quattro nie zabrali jak ściągniesz ori napis
  14. Dobra nie wytrzymam... Dawaj to foto
  15. springi założyłeś te same co ja? tak-te ktore poleciles mi na pv pamietam jak jeszcze mialem 18' to pytales dlaczego tyl tak nisko siedzi bo jak na 1be to bylo dosc nisko a teraz zalozylem h&r i jest dopiero nisko wrzuć jeszcze fotkę tego co masz pod podłogą bagażnika... Zapas? Dojazdówka? Zestaw naprawczy? Sprawdzam masę... Generalnie pozostają amorki a raczej ich osprzęt (dokładnie myślę o odbijakach - może tu jest coś nie halo). tzn mam wrzucic fotke wlepy czy co ? :smiley:zamiast zapasu ,czy zestawu naprawczego mam butle na gaz -wiesz po co :wink:wyciagalem to na probe -tyl dzwiga sie o tyle ze golym okiem nie widac roznicy z butla a bez. Piszac o odbijakach masz na mysli te czarne gumy ktore znajduja sie pod i nad sprezyna ? Moga byc juz "splaszczone"? sprawa. Na amor od góry nakładasz osłonę a nad osłonę odbijak i na jego górną część nachodzi gniazdo amora. Odbijaki różnią się wysokością - z tego co pamiętam to 1BA jest wyższy a 1BE/1BV niższy. H&R daje Ci sprężyny do obniżenia auta z poziomu "0" więc IMO przyjmują że zawieszenie w aucie to 1BA (a co za tym idzie odbijak też jest 1BA). A zatem jeśli masz odbijak 1BE i rzeczywiście jest niższy to może to być odpowiedź której szukamy... Znów trzeba coś kupić i sprawdzić Odbijak 1BA: 3B0 512 131 H. Odbijak 1BE/1BV: 4B0 512 131 B (oba po 95zł). Możemy kupić na spółę w ramach rozkminki
  16. Arek Ci latarką poświeci
  17. Jak masz przełącznik z plastikowym bębenkiem to nie - jak jest "chromowany" to raczej tak. Zobacz kostkę - jak masz brązową 5-pin to jest iluminacja.
  18. już po robocie majster ? Ano - dziś tylko godzinkę dłużej. O 19:00 się zawinąłem... Wyniki produkcji dziś za***iste więc luzik ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Siema młody - jak tam rezanko?
  19. Bartku ale z tego co pamiętam to napis jest opcją i możesz to wywalić (zastępując czymś hmmm... poprawnym ). ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- No i gratulacje decyzji i zakupu Będzie pierwsze forumowe RS
  20. Brrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyyyyyyyńńńńńńń
  21. C/LH a C/LH+regulacja mają troszkę inny sposób podłączenia dlatego teraz nie działa. Powinno zadziałać gdy podłączysz to j/w. Jeśli nie to będzie potrzebna jeszcze jedna operacja... Kable 8 i 4 we włączniku C/LH zmostkowałem - ucinasz je za mostkiem (czyli w miejscu gdzie robi się już tylko jeden kabelek) i też podłączasz to do pinu nr 1 we włączniku świateł. Wtedy już musi zadziałać (no chyba, że włącznik który masz jest skopany). ---------- Post dopisany at 02:24 ---------- Poprzedni post napisany at 02:23 ---------- ....kuuuurrreeww, 2:30
  22. Na AUTO i tak w ciągu dnia nie załączy Ci świateł mijania więc ustawiaj na normalnej pozycji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.