Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. jesli mam byc szczery..
  2. :polew: baterie którą ładuje się co 2 dni a jak ustawi odbieranie maili co 1 h to pada w 1 dzień ...... żaden obecny tel nie trzyma tydzień czasu jak nokia 3310, a z telefonow z WM omnia wypada dobrze pod tym wzgledem...
  3. za ten rocznik to grubo ponad 85, pamiętam jak jakis forumowicz sprzedawal swoja z 2004 to cena byla pod 100k.. jak ktos kupuje takie auto to nie żeby jezdzic do kosciola tylko zapier*alac wiec nic dziwnego ze wiele aut na sprzedaz jest powypadkowych
  4. a tak btw czytalem na forum M o tej sztuce, ktoś chciał ją kupować i okazało sie że po dzwonie itp a ta cała Autowizja kręci niezłe wałki niestety eMki trzymają sie w cenie, ale za kilka lat kto wie
  5. a ja polece samsuna omnie - jest ladny, ma jeden z najlepszych aparatów, dobry procek i pojemna baterie teraz ceny mocno spadly i mozna ok 1000zl wyhaczyc
  6. przebijam wszystkich http://autos.canada.com/community/logosquiz/score.html?s=1500-100-900 :kox:
  7. a co to ma wspolnego z koncertem
  8. może nie rock ani metal ale zawsze
  9. bylo :gwizdanie:
  10. ja podobnie jak większośc, kupiłem auto i zaczalem szukac info. Szkoda że tak pozno tu trafiłem, bo jakbym wyczail forum przed kupnem auta z pewnością kupilbym rozsadniej
  11. 47/50 wiec sredniej nie zanizam
  12. to ja zażyczę sobie foto jak ktos je zupe albo cos podobnego z nocnika [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 10:46_________________________________________________dobra moze za trudne....to w ostatecznosci pies za kieerownica
  13. piekne coupe
  14. noo gaz to delikatna sprawa..kiedys w sluzbowym matizie przy ostrym ruszaniu mialem jakis wystrzal przy silniku, gazem zaczelo czuc w calym aucie na szczescie obylo sie bez ofiar
  15. np m3 e46 w smg ma LC. pooglądaj sobie na youtube - m3 launch control, strasznie sprzęgło dostaje po pupie...
  16. no tu niestety trzeba na to zwracać uwagę... jest to oszustwo ale nie do końca 32Gb(ity) to nie to samo co 32GB(ajty)... trzeba podzielić dokładnie na 8 bo tyle bitów zawiera bajt... niby tylko wielkość liter... a w rzeczywistości powinny mieć 4GB :> PS: były już nawet PenDrive'y 128Gb... heh czyli jednak żółci nie kłamali a co do tych kosztów transportu to płaciłem 20$ na paczke ale miałem część kosztów pokrywanych przez sklep. Mimo tego taka wysyłka nie jest droga
  17. jeśli jestes pewien co do jakości to Twoja sprawa co do wysyłki to chinczycy z którymi dealowalem byli bardzo uczynni, wszystkiego dopilnowali na kazdy mail odpisali a to duży +, do dziś mi wysylaja maile z promocjami zaczynające sie od słów "hello my friend" :> jeśli chodzi o koszty transportu to też nie było jakoś kosmicznie drogo, nie chce Cie teraz wprowadzać w błąd to nie bede pisał ile mnie wyniosło za moje paczki, spytam sie kumpla z ktorym to sprowadzałem moze on pamieta paczka szła ok tydzien, i była adresowana na warszawe bo tam szybciej sie uwijają z paczkami, u nas w UC Bytom każdą paczke trzepią i walą cło
  18. niby tak ale ja na Twoim miejscu nie szukałbym oszczędności w ten sposób. jak zamawiałem wtedy tamte rzeczy zastanawiałem sie też nad elektronika, np znalazlem sklep gdzye były pamięci flash Sony Micro Vault 32gb. Na zdjęciach wszystko cacy w opisie też, cena to 400$ za 10 sztuk. Poszukałem na allegro i peny 32gb chodzily po 350zl wiec przebitka ogromna. Jak zaczołem drązyc temat to okazało się te tamte soniaki mają na odwrocie napis 32G i wtedy im możesz skoczyc z reklamacją. Pozniej sie okazalo ze w rzeczywistosci mialy ok 4gb, a do tego wolny transfer dobrze że ich nie kupiłem
  19. ja kupowałem w wakacje ciuchy itp ze sklepów w chinach. Cło masz liczone wg taryf TARIC, musisz sprawdzic ile wynosi cło na ten sprzet. jak dogadasz sie z chinolami to Ci zaniżą wartość paczki i przesyłka pójdzie bez cła. teraz nie pamiętam juz ile ta granica wynosiła( chyba ok 100$ ale glowy nie dam). a co do samych rzeczy z chin to cieżko dostać cos dobrej jakości, rzeczy które ja kupowałem na zdjeciach wygladały jak orginaly a to za sprawa że żołci sie wycwanili i wstawiają fotki orginałów a sprzedają podróbki ktore zawsze róznią sie szczegółem( i jakoscia rzecz jasna). W praktyce wygląda to tak że kupujesz kota w worku. Teraz jak złoty jest taki słaby kupowanie tam juz sie nie oplaca tak bardzo
  20. hahahahahaaha :polew: na pewno któryś sie przyda :kox:
  21. miguel. odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tu też duzo info znajdziesz: http://forum.symbianos.pl/ :good:
  22. http://pl.youtube.com/watch?v=LpaYWtsk_Iw :polew:
  23. to przy okazji jeszcze z bokami i dachem :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.