Treść opublikowana przez miguel.
-
Jaką masz tapetę ?
jesli mam byc szczery..
-
era g1 google - telefon
:polew: baterie którą ładuje się co 2 dni a jak ustawi odbieranie maili co 1 h to pada w 1 dzień ...... żaden obecny tel nie trzyma tydzień czasu jak nokia 3310, a z telefonow z WM omnia wypada dobrze pod tym wzgledem...
-
[ALL] BMW 3er 330D
za ten rocznik to grubo ponad 85, pamiętam jak jakis forumowicz sprzedawal swoja z 2004 to cena byla pod 100k.. jak ktos kupuje takie auto to nie żeby jezdzic do kosciola tylko zapier*alac wiec nic dziwnego ze wiele aut na sprzedaz jest powypadkowych
-
[ALL] BMW 3er 330D
a tak btw czytalem na forum M o tej sztuce, ktoś chciał ją kupować i okazało sie że po dzwonie itp a ta cała Autowizja kręci niezłe wałki niestety eMki trzymają sie w cenie, ale za kilka lat kto wie
-
era g1 google - telefon
a ja polece samsuna omnie - jest ladny, ma jeden z najlepszych aparatów, dobry procek i pojemna baterie teraz ceny mocno spadly i mozna ok 1000zl wyhaczyc
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
przebijam wszystkich http://autos.canada.com/community/logosquiz/score.html?s=1500-100-900 :kox:
-
Foto zabawa
a co to ma wspolnego z koncertem
-
Foto zabawa
może nie rock ani metal ale zawsze
-
Strefa Śmiechu
bylo :gwizdanie:
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja podobnie jak większośc, kupiłem auto i zaczalem szukac info. Szkoda że tak pozno tu trafiłem, bo jakbym wyczail forum przed kupnem auta z pewnością kupilbym rozsadniej
-
[ALL] Jak dobrze znacie loga samochodów ?
47/50 wiec sredniej nie zanizam
-
Foto zabawa
to ja zażyczę sobie foto jak ktos je zupe albo cos podobnego z nocnika [br]Dopisany: 19 Luty 2009, 10:46_________________________________________________dobra moze za trudne....to w ostatecznosci pies za kieerownica
-
Foto zabawa
- Foto zabawa
piekne coupe- Wybuch samochodu w garażu
noo gaz to delikatna sprawa..kiedys w sluzbowym matizie przy ostrym ruszaniu mialem jakis wystrzal przy silniku, gazem zaczelo czuc w calym aucie na szczescie obylo sie bez ofiar- [S4 B7] Launch Control
np m3 e46 w smg ma LC. pooglądaj sobie na youtube - m3 launch control, strasznie sprzęgło dostaje po pupie...- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
no tu niestety trzeba na to zwracać uwagę... jest to oszustwo ale nie do końca 32Gb(ity) to nie to samo co 32GB(ajty)... trzeba podzielić dokładnie na 8 bo tyle bitów zawiera bajt... niby tylko wielkość liter... a w rzeczywistości powinny mieć 4GB :> PS: były już nawet PenDrive'y 128Gb... heh czyli jednak żółci nie kłamali a co do tych kosztów transportu to płaciłem 20$ na paczke ale miałem część kosztów pokrywanych przez sklep. Mimo tego taka wysyłka nie jest droga- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
jeśli jestes pewien co do jakości to Twoja sprawa co do wysyłki to chinczycy z którymi dealowalem byli bardzo uczynni, wszystkiego dopilnowali na kazdy mail odpisali a to duży +, do dziś mi wysylaja maile z promocjami zaczynające sie od słów "hello my friend" :> jeśli chodzi o koszty transportu to też nie było jakoś kosmicznie drogo, nie chce Cie teraz wprowadzać w błąd to nie bede pisał ile mnie wyniosło za moje paczki, spytam sie kumpla z ktorym to sprowadzałem moze on pamieta paczka szła ok tydzien, i była adresowana na warszawe bo tam szybciej sie uwijają z paczkami, u nas w UC Bytom każdą paczke trzepią i walą cło- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
niby tak ale ja na Twoim miejscu nie szukałbym oszczędności w ten sposób. jak zamawiałem wtedy tamte rzeczy zastanawiałem sie też nad elektronika, np znalazlem sklep gdzye były pamięci flash Sony Micro Vault 32gb. Na zdjęciach wszystko cacy w opisie też, cena to 400$ za 10 sztuk. Poszukałem na allegro i peny 32gb chodzily po 350zl wiec przebitka ogromna. Jak zaczołem drązyc temat to okazało się te tamte soniaki mają na odwrocie napis 32G i wtedy im możesz skoczyc z reklamacją. Pozniej sie okazalo ze w rzeczywistosci mialy ok 4gb, a do tego wolny transfer dobrze że ich nie kupiłem- Cło i inne opłaty za towar z Chin - orientuje się ktoś?
ja kupowałem w wakacje ciuchy itp ze sklepów w chinach. Cło masz liczone wg taryf TARIC, musisz sprawdzic ile wynosi cło na ten sprzet. jak dogadasz sie z chinolami to Ci zaniżą wartość paczki i przesyłka pójdzie bez cła. teraz nie pamiętam juz ile ta granica wynosiła( chyba ok 100$ ale glowy nie dam). a co do samych rzeczy z chin to cieżko dostać cos dobrej jakości, rzeczy które ja kupowałem na zdjeciach wygladały jak orginaly a to za sprawa że żołci sie wycwanili i wstawiają fotki orginałów a sprzedają podróbki ktore zawsze róznią sie szczegółem( i jakoscia rzecz jasna). W praktyce wygląda to tak że kupujesz kota w worku. Teraz jak złoty jest taki słaby kupowanie tam juz sie nie oplaca tak bardzo- Nie masz pomysłu na strój karnawałowy - zrób go sam :)
hahahahahaaha :polew: na pewno któryś sie przyda :kox:- [ALL] Nawigacja w N73 ?
tu też duzo info znajdziesz: http://forum.symbianos.pl/ :good:- Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=LpaYWtsk_Iw :polew:- [ALL B7] 19-stki, które wybrać ?
bierta 2 panocku- [ALL B5] A4 B5 z przodem od B7
to przy okazji jeszcze z bokami i dachem :polew: - Foto zabawa