Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dliwski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dliwski

  1. Nada się. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Nie jest. Jest odporny na zamoczenie (chwilowe) - pływanie go zabije ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Nie jest. Jest odporny na zamoczenie (chwilowe) - pływanie go zabije ;-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Tego się obawiałem... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Niedawno wymieniałem szybę w mojej A4 i podejrzewam, że przez folię, którą była zabezpieczona, po użyciu wycieraczek na szybie zostaje mnóstwo plamek/smug, które po chwili jazdy "wyparowują". Jest to mocno uciążliwe zwłaszcza w mieście - dużo świateł i latarni, do tego wystarczy deszcz i już jest problem, bo mało widzę. Próbowałem mocno umyć ręcznie płynem do szyb i szmatką, sprawdzałem też izopropanol (płyn do mycia obiektywów i soczewek) i nie wiem czego jeszcze mógłbym spróbować. Macie na to jakiś sposób?
  6. Większość kupuje BF1 dla trybu multiplayer, a ja Wam powiem, że przysiadłem do kampanii na trudnym poziomie, staram się zebrać wszystkie podręczniki i kodeksy po drodze i powiem szczerze, że niektóre zadania naprawdę stanowią wyzwanie. Kampanię BF4 można było traktować jak samouczek, natomiast tutaj jest trochę zabawy, żeby zdobyć 100%
  7. Siema, Panowie Może byłby ktoś zainteresowany felgą S Line 18" (1 szt. z mojego kompletu razem z dekielkiem) z lekko pękniętym rantem? Małe pęknięcie przy samej krawędzi. Nie wiem nawet jak to się stało - w krawężnik nie wjechałem, nawet nie czułem żadnej dziury w drodze. Zdjęcia zrobię w piątek. Felga leży u mnie cały czas, można ją obejrzeć na Pradze Północ. Jak ktoś może sobie tanio zespawać, to na pewno będzie to korzystny zakup. Zainteresowanych proszę o PW.
  8. Niestety Apple w wielu kwestiach nadal uważa, że wie lepiej. Ja obecnie mam do wykorzystania 48 GB pakietu internetowego, a nie mogę włączyć HD w YouTube korzystając z LTE... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. AXA zaproponowała gołe OC za 2100 zł za moje auto. Kpina. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Nie ma. Musisz po prostu słuchać komunikatów z jednej lub drugiej aplikacji. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Spróbuje w AXA w takim razie. Macie jakieś doświadczenie czy lepiej iść do oddziału czy przez internet wyjdzie tak samo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Niestety nie ma już śladu po tamtej aukcji. Kupowałem na Allegro.
  13. Poweramp Music Player Pro autorstwa Gabriel Ramos https://appsto.re/pl/hAw9eb.i Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. WM Sport 76 mm Może nie jest to najwyższa półka, ale słyszałem pozytywne opinie i nie zawiodłem się - dobrze się trzymają i wyglądają solidnie.
  15. Ja do tej pory płaciłem niecałe 500 zł w PZU, a teraz dostałem ofertę na 800 zł. Poszukam w takim razie na własną rękę i dam znać co z tego wyszło. Do końca roku jeszcze trochę czasu mam.
  16. Multiagencje nie zdzierają z klientów jak biura podróży? Naprawdę warto tam iść? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Jak w tytule. PZU podniosło mi w tym roku cenę o jakieś 50%. Gdzie szukać taniego OC? Warta? Link4? Macie jakieś doświadczenie po podwyżkach?
  18. Dzięki - tak właśnie obstawiałem
  19. Szybkie pytanie - ile jest cm od ziemi do nadkola w B5 na zawieszeniu 1BA?
  20. LTE/4G zależy od profilu operatora i w praktyce jest to dokładnie to samo. Kwestia pliku konfiguracyjnego. Orange się nie postarało i nie zaktualizowali nazewnictwa do LTE. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Ekran jest 25% jaśniejszy, ale ja nie widzę tej różnicy. Natomiast zauważalna jest obsługa DCI-P3 i to zdecydowanie większa zmiana niż jasność.
  22. Jest podobnie, jeśli nie lepiej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Jest kilka dużych nowości i przede wszystkim naprawdę odczuwalnie szybciej działa. W sieci jest kilka dobrych podsumowań - poczytaj :-) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Ja mam od czerwca, bo instalowałem wersje beta. Warto zaktualizować. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Droższy, bo ma większy dysk od pozostałych. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.