Treść opublikowana przez dliwski
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jet Black...
-
Pierwszy iphone - 6s?
System współgra ze sprzętem i to jest przewaga.
-
Pierwszy iphone - 6s?
6S w kwestii designu i ergonomii to nadal 6. Użyto mocniejszego stopu, żeby zapobiec wygięciom (chociaż to chyba dotyczyło tylko Plusa) i to tyle. Bez pokrowca się nie obejdzie - wypada z ręki jak mydło...
-
Pierwszy iphone - 6s?
Byłem przekonany, że tylko Nexus ma czysty Android. Który model Motoroli też może się tym pochwalić?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mógłbyś podać mi jego nick? Może wysyłka wchodzi w grę. Dla mnie to nie problem, ciekawe jak on to widzi
-
Pierwszy iphone - 6s?
Nexus 5X albo 6P Co prawda to nie Windows, ale za to jedyny Android, który działa znośnie, bo jest czysty - bez nakładek producenta.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, poszukuję kogoś, kto pomaluje mi plastiki konsoli w czarny połysk (tzw. black piano). Macie kogoś w Warszawie godnego polecenia i przede wszystkim chętnego, żeby zrobić taką pierdółkę? A może ktoś z Was maluje? Folia to nie to...
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Gnębi mnie to - też mi sie wydaje że za bardzo czarne , ale z drugiej strony.... hm Jak już zrobiłeś srebrne smaczki, to chyba nie po to, żeby dać czarnego bixa
-
kierunki ala USA
A na lampie nie ma obrysu?
-
Czarne A4 Fake S4 Limo by Bartek || R19 9.5J ||
Gwint to kwestia czasu Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Jeszcze MacBook do kompletu
-
Pierwszy iphone - 6s?
Jest drogi w Apple Store, iSpot itp. ale w innych sklepach i na Allegro ceny nie są z kosmosu Poza tym kto używa iPhone'a ten wie, że praktycznie nie traci na wartości i każdy model można bardzo korzystnie sprzedać i w efekcie niedużo dokładając kupić kolejny
-
A4 B5 [AJL] - Turbo/Quattro Czarna Bestia
Gdzie tam, moja lepsza
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Lakier jest w kiepskim stanie, po prostu nie widać tego na zdjęciach. Dopiero po polerce (a waham się czy robić ją jeszcze na zimę czy dopiero na następny sezon) będę myślał o dobrych kosmetykach.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Takie tam... Czas wziąć się za wnętrze
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Ja mam 6s. Zdecydowanie warto. 3D touch to jedno - może wydawać się niepotrzebny, ale po kilku miesiącach z 6s jak wziąłem do ręki starszego iPhone'a to pierwsze na czym się złapałem to właśnie próba użycia 3D touch. To staje się po prostu naturalne jak używasz 6s na co dzień. Więcej pamięci operacyjnej to kolejny duży plus. Odczujesz to zwłaszcza w Safari i programach do edycji filmów czy zdjeć (jeśli używasz). Wracając jeszcze do 3D touch. Jest już iOS 10 w wersji testowej (z której korzystam tak na marginesie) i tutaj możliwości 3D touch są dużo większe. Ta funkcja jest mocno rozwojowa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Do robienia zdjęć najlepiej ProCamera lub Manual. Do retuszu: Afterlight, Snapseed, VSCO, Filters, SKRWT. Jeśli chodzi o promocje i nowości: http://appshopper.com
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Link jest ok, widocznie juz ich nie ma
-
kierunki ala USA
Oracal jest ok
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Nie myśle o nim sprawdzona metoda Linka poszukam wieczorem Link poniżej: http://www.americanparts.pl/czesci/20806581/zarowka-zielona-jednowloknowa-27w.html Myślę jeszcze o wycięciu samego wstecznego w lampach...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
działa?
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Dziwne...
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Poprawiłem link. ALE SUKA ??? Noo po prostu nie moge sie napatrzeć ;o Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka ALE SUKA ??? dzięki
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Film z zielonymi żarówkami:
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Zielone? jaki koszt? Żarówki dotarły i kierunkowskaz świeci trochę słabiej, ale barwa jak ori