Treść opublikowana przez dliwski
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
je*any... piękna sztuka
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
mógłby ktoś wrzucić dobre zdjęcie fabrycznych kostek z polifta? żeby było widać wszystkie piny, wszystkie kostki, kable mam w tej chwili taką sytuację - raz że lewa strona zamieniona z prawą (to akurat nie problem) a dwa na fabrycznym radiu nie działa tył a na niefabrycznym śmiga bez problemu pin od anteny w fabrycznej kostce mam ucięty i też nie wiem czy tak powinno być będę wdzięczny za foto żeby to sobie porównać
-
Srebrna skromna A4 B5
z poliftami inne auto
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
64-bit? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Nie zgodzę się. Kupiłem Plastilak, pomalowałem chromowaną ramkę grilla i nie ma najmniejszego problemu. Najpierw umyłem benzyną ekstrakcyjną a potem położyłem 4 albo 5 warstw z odstępem 20-30 minut między każdą warstwą.
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
ok dzięki ostatnie pytanie - muszę mieć WinXP czy może jest już jakaś wersja na Win7 64bit?
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Byłoby super gdyby ktoś podzielił się linkiem do vag k+can commamder 1.4 tu lub na pw
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Dzięki, spróbuję Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Mam analogowy zegar Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
KKL mam. Audi z 99 r. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Program z pierwszego postu do wyciagnięcia PINu działa z kablem KKL? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Jest w Warszawie ktoś kto ma ten kabel i program do wyciagnięcia PINu i dodania pastylki do immo? Stawiam flachę za pomoc, chce dodać jeden kluczyk Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
OK, jeszcze posprawdzam Swoją droga można kupić na Allegro samą koronkę do A4 B5 na tył Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
Nie rozumiem nadal to da się tylna koronkę wymienić czy nie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
A dużo jest roboty z wymianą tylnej koronki? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Swieci abs po szybkiej jezdzie.
U mnie dobijanie nie pomaga wiec chyba trzeba będzie wymienić koronkę - dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
Podłączę się pod temat, bo też mam felgi S line 17 7,5" ET 56 i zastanawiam się jaki dystans dać z tyłu żeby to jakoś wyglądało
-
Jaki dystans
i ja dołączę się do tematu jaki dystans polecacie na tył do mojej A4 na felgach sline 7.5'' ET 56? teraz koło jest widocznie schowane
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
oj to chyba trzeba będzie razem z dekorami ogarnąć temat
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
felgi wg mnie teraz robią robotę, ewentualnie złoto teraz z folią na kierunkach mamy podobne mordki, ja tylko do matowego logo nie mogę się przekonać boczki kupiłeś czy obszyte?
-
Jaka felga i opona do a4 b5 1.8
17" może być za mało, ja mam 17" i czuję lekki niedosyt opony 225/45 do takiej felgi to chyba optymalne rozwiązanie, ewentualnie 215/45, a do 18" np. 225/40
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
ze swojej strony mogę tylko polecić sterownik STIG - dobrze działa i scyzoryk naprawdę solidnie wykonany
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
nitroo, a sprawdzałeś te o których pisałem jakiś czas temu? są na Allegro i na stronie "sklepledowy", kosztują 10 zł/szt. i wg mnie również nie odbiegają od Osramów (zarówno pod względem barwy, jak i jakości światła).
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
niestety "dobre" nie idzie w parze z "przypominające xenon" każda żarówka z niebieską bańką będzie świeciła gorzej i wg mnie nie warto wydawać na żarówki więcej niż 15 zł za sztukę, bo lepiej nie będzie
-
kierunki ala USA
i ja też sobie nakleiłem folię oracal i mogę śmiało polecić - bardzo łatwo nakleić (na mokro), jak robi się bąbel to kawałek wystarczy odchylić i nakleić poprawnie, a na koniec tylko suszarka i koniec - 5 minut roboty na lampę
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dzięki