Treść opublikowana przez Maniu.
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
- Uszkodzona kostka stacyjki a4 b5 ?
Auto nie miało iskry i tez coś przy pętli od immobilisera majstrował.- Uszkodzona kostka stacyjki a4 b5 ?
Też mam podobny problem, tylko ja oddawałem auto do elektryka, przed grzebaniem było wszystko ok, a jak odebrałem to po wsadzeniu kluczyka i przekręceniu o pół centymetra dopiero załącza się prąd, wcześniej brak reakcji, przez to po każdym wyciągnięciu kluczyka muszę wpisywać kod do radia. Wymiana kostki pomoże?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ważne że jesteś cały...będzie okazja, żeby poszukać Quattro- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szkoda auta Czyja wina?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
I prawidłowo, nigdy więcej ośki Teraz tylko czekam na zimę, żeby móc potrenować opanowanie Quattro Małe porównanie po zakupie i aktualnie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Vagiem można sprawdzić wartości przepływki, ale kto to w Bdg ogarnia to nie wiem- koszta regeneracji głowicy 2.8 30v
Ja robiłem głowicę i nie żałuję, całkiem inna kultura pracy, zrobiłem bardzo mało bo ok. 500km, ale ani grama oleju jeszcze nie wziął silnik, a wcześniej to litrami żłopał. Najlepiej jest rozebrać swój silnik i zobaczyć co w nim piszczy i wtedy wiesz czy lepiej regenerować swój czy kupić inny...u mnie akurat blok, cylindry/tłoki były w bdb stanie to nie było sensu ich ruszać, zrobiłem kompletnie głowice, prowadnice gniazda zaworowe, zawory itd. i jest ok- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Do przelotu kompletuję graty Quattro się bawiło w błotku...przyszedł dziadek mróz i auto jeździ brudne, ale w piątek będę miał więcej czasu to pójdzie do pucowania Środek jak widać do ogarnięcia, czekam na graty i przekładam kierę na liftową razem z kolumną, będzie scyzoryk i wyrezam centralny z pilota. Jak czas pozwoli to plastiki w środku pójdą w black piano. Byłem jeszcze ustawić światła na stacji diagnostycznej, żarniki za 150,-, przetwornice chińskie, tak kupiłem z autem...później się ogarnie bixa, ale wszystko na spokojnie Małe upalanie, jest Quattro, jest frajda- Centralny zamek
Nie spadł, przy pompce jest szczelność.- Centralny zamek
Nie działa mi centralny zamek w przedlifcie 94r. Na początku było ok, zamykał się z kluczyka. Później zmieniłem drzwi na poliftowe, tylko że z anglika i nie miałem podłączonej żadnej klamki z bębenkiem. do tylnej klapy elektryk pociągnął wiązkę, żeby się otwierała tak jak trzeba...później auto poszło do lakiernika, pogubiłem te rygle co się łączy klamkę w drzwiach kierowcy z zamkiem, ale to chyba nie ma znaczenia...na moje auto powinno się zamknąć po przekręceniu kluczyka w klapie, po przekręceniu pompka pracuje, ale nie ma żadnego efektu...co może być przyczyną? Od czego zacząć?- Blacharka przed lift - polift
Zderzaki + ślizgi lift, maska p&p, z zamkiem klapy trzeba się trochę pobawić, dobry elektryk ogarnie wiązkę i będzie śmigać. Zmieniałem wszystkie graty w przedlifcie na polifta i poszło bez komplikacji- Spalanie w 1.6
Miałem 1.8 na Stagu 4 + 18" i nigdy więcej niż 12-12,5l LPG mi nie spalił, a cisnąłem go bo przecież 1.8 nie jedzie Najmniej wyszło mi 9.6l LPG/100km i to nie była emerycka jazda, tylko normalna jazda + szybkie włączanie się do ruchu. 1.6 nie radzi sobie z tą budą, ma ciężej i przez to więcej pali.- Centralny zamek
Tak pompka, ale czy w drzwiach kierowcy musi być coś podpięte, żeby wszystko funkcjonowało jak należy? Elektryk nieosiągalny, auto mu oddałem jeszcze w wakacje, później lakiernik, remont silnika i dopiero niedawno wyszło brak podtrzymania prądu po wyciągnięciu kluczyka...ale to chyba każdy kumaty elektryk powinien ogarnąć, więc się dowiem u jakiegoś- Centralny zamek
Czy moduł z poniższego zdjęcia jest powiązany z centralnym zamkiem? Po zmianie drzwi ( z anglika) miałem klamkę z wkładką z prawej strony, centralny nie działał bo wszystkie kable idące do klamki są z lewej strony. Poskładałem wszystko jak trzeba, brakuje mi tego modułu, a ktoś pisał, że odpowiada on za podgrzewanie zamka...czy to prawda? Jeżeli nie, to nie mam pojęcia co mogło się stać, że centralny nie działa, przed zmianą drzwi wszystko było ok. Druga sprawa to po odebraniu auta od elektryka (brak iskry), po zgaszeniu auta ( kluczyk w pozycję 0) odcina prąd...radio się wyłącza, w kółko trzeba je odblokowywać i żeby można było posłuchać muzyki na postoju trzeba lekko przekręcić kluczyk, ale nie do momentu włączenia zapłonu, tylko trochę wcześniej...dużo z tym roboty żeby powrócić do serii?- [AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
Kupiłeś diesla Tak poza tym fajna baza do modów, kolor taki jak mój, w pełnym słońcu robi robotę Powodzenia w rezaniu i bezawaryjności- [B5 AML] Świstakowóz czyli widlasta szóstka w Avancie :D
Ładny Avant Przelot robi robotę, świetnie gada- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Nie ma sprawy, robimy zrzutę i będą jakieś grube rolki- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Felga to Audi Swing 18" z A8 D2- koszta regeneracji głowicy 2.8 30v
Jestem po remoncie głowic, tylko że AAH 12V, za głowicę wyszło ~700zł, planowanie, docieranie gniazd, zrobienie zaworów, wymiana prowadnic bo były krzywe...za dwie głowice wyszło ok 1300-1400, podaję cenę orientacyjną, bo robiłem jeszcze kilka innych rzeczy i inaczej miałem liczoną stawkę- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Środek jest delikatnie mówiąc zajechany, seria przedlift i tak na razie zostanie. Licznik przedlift z fisem (po rozgrzaniu nic nie widać). Przez zimę plastiki, dekory, rączki itd. prysnę w black piano i założę kierę poliftową i tak zostanie przez jakiś czas, docelowo ma być konsola z polifta, najlepiej z navi- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zaopatrzyłem się w kilka mikrofibr i Fluffy do osuszania...w czym to prać, żeby nie zrobiły się twarde i nie straciły swoich właściwości?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Tylko plus, a przy panelu klimy nic nie trzeba grzebać?- [B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Dzięki panowie Trzeba jeszcze wszystko po swojemu spasować, no i mam dwie lewe zaślepki sprysków, a zamawiałem prawą Przerabiał ktoś temat nie załączającej się sprężarki klimy w przedlifcie po zapodaniu panelu po I lifcie, nadal z tym walczę, żadnego kumatego elektryka w okolicy...teraz szyby lekko parują, a co będzie zimą? No i załącza mi się drugi wentylator bez względu na temperaturę, bo cały czas trzyma 90C, błędów brak...czujnik do wymiany? Na klubowych ramkach... - Uszkodzona kostka stacyjki a4 b5 ?