Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. ty + ja + ?? A3 ze sobą zabiera Poziu :naughty:
  2. OK ale kto kupuje Avanta do wożenia drabin czy worków z cementem? Audi robi kombi dla stylu i co najwyżej włożenia walizki w drodze na lotnisko. Ja eSą do spółki z kumplem - mesio okularnik w kombiaku - kumpelę przeprowadzaliśmy :gwizdanie: I daliśmy radę na jedne raz - a dziewczę już chciało żuka do transportu domawiać :kox: :polew:
  3. A ja nie uznaję tego komunistycznego święta Wychodzę z założenia, że kobietom należny się szacunek i uznanie na co dzień - a nie od święta :gwizdanie:
  4. Pany - to u Was takie newsy w TiVi bywają :polew: http://www.youtube.com/watch?v=QeU5S3xz2FU&feature=related&ytsession=ohfwsuxRMdFqM-DcUkv48tFWJwLlpp_djQcPaI1kfFt7d2VZ64Ocu7zQWNfYFki7stHdLBTgzm9Exg5akB-3SxpZQ6FtSsRvmqkqr1ooFhyF1pVpun4N6Dw313RUebcirUMMXRJ5cAc2Eo6_K7I5_7M3TQQfmBDD6w6ZrX-eKxluwxS87FnyhMlVnwU1dQvafN8Y8bSLp6QT-fMbv04pLDPsqP1YVOa7hZ0TifQz7mRGfXsy7dDs-BgNrbYRBhavGulNzyerVBEboEiljaD5G2WiISa5hTJ9Nr5MgvIVDfQ I z rozstrzygnięciem kwestii ankiety qu :!: wa mać zostawiam Was do jutra moi mili :gwizdanie:
  5. Jakoś dalibyśmy radę - nasze tematy rozmów ograniczyły by się tylko do samochodów I jeszcze jeden tekst Niezłe suki, nie? Zmusiły nas do wymyślenia piłki nożnej, a jak człowiek chce obejrzeć Ligę Mistrzów - to przełączają na Złotopolskich :polew: :polew: :polew: :polew: Niezwykle mądry życiowo film
  6. To tylko jakieś konowały Mnie nie dali
  7. Witamy kolegę Myślę, że będziemy przydatni przy nabyciu Twojej :>
  8. Witamy kolegę z Zielonej Wyspy
  9. Tell me why When I scream there's no reply When I reach out there's nothing to find When I sleep I break down and cry [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 01:58_________________________________________________I oczywiście klasyka [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 23:40_________________________________________________Dorzucę coś ostrzejszego - ale jakże prawdziwego Naturalnie klasyka http://www.youtube.com/watch?v=1RRY0R0Xgl0&feature=related I wan't to love you but I better not touch - don't touch I want to hold you but my senses tell me to stop. I want to kiss you but I want it too much - too much I want to taste you but your lips are venomous poison. You're poison runnin' through my veins you're poison [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 00:49_________________________________________________A dla porównania remix Groove Coverage . http://www.youtube.com/watch?v=cmw0qCdSn-I I niech mi ktoś powie, że dekady przełomu 90/00 nie są wtórne i epoką plagiatu :gwizdanie:
  10. Jarko to na zdrowie Bo ja akurat w tej chwili złożony grypskiem leżę i się miodkiem kuruję Bo jak wiadomo, przy wirusach - antybiotyków nie dają :gwizdanie: :polew:
  11. Taaa... I tak się skończyła moja przygoda z chrześcijańskim rockiem Ech, kobiety to... Puchu marny jeno - jako rzekł poeta :gwizdanie:
  12. No chyba, że ktoś za +1 zapłacił a potem zrezygnował Albo trzymał rezerwę terenu pod +1 Ja długo trzymałem rezerwę, ale w końcu ją zwolniłem i ktoś ja zabudował :gwizdanie: I dziwić się, że potem są protesty i nowe szlaki nie powstają
  13. Święte słowa panie kochany Ja tak przynajmniej zrobiłem :gwizdanie:
  14. Mój wkład w fundusz alko wniosę w aporcie w środkach trwałych :gwizdanie: A raczej płynnych :naughty: :polew:
  15. Czyli ile mam dopłacić :polew: Bo ja humanistą jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 21:03_________________________________________________A mogę dopłacić na miejscu
  16. Jak to przecztyałam, to aż musiałm zacytować, jak mało kiedy zgadzam się z przedmówcą w 200 % Ja myślę, że co do tego panuje pełna zgoda (z pewnymi marginalnymi wyjątkami ) RS bez turbo to jakaś popierółka :polew:
  17. Ja jestem przekonany, ze Warszawa - jak biali ludzie - będzie wyruszać o jakiejś przyzwoitej porze Czyli po śnadanku, i odpowiednio długim :polew: [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 20:18_________________________________________________A ja jeszcze mam pytanie - ile wynosiła zaliczka bo nie pamiętam ile powinienem dopłacić
  18. :bicz3: Jak to po co - żona, dzieci - lodówkę przewieźć :gwizdanie: :polew:
  19. Suli odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Albo kropek :polew:
  20. To prawda, Europa jest mocno konserwatywna jeśli chodzi o klasyczne benzyniaki. O ile systemy wielozaworowe w końcu zaadoptowała na dobre, to do zmiennych faz rozrządu jakoś producenci nie chcą się przekonać, choć w cywilnych japończykach rozwiązanie stało się popularne już już od dobrych 10 lat.
  21. Jarko a co do blondynki :naughty: Kiedyś coś wypominałeś o jakieś modelce - koszulki przyszły, modelka nie :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. Dzięki Madas Tak będzie lepiej
  23. Kochani, z przykrością zawiadamiam, że nie przyjadę do Poznania i nie dołączę do waszego wspólnego wyjazdu na zlot. Zbyt wiele komplikacji by to zrodziło... :gwizdanie: Musiałbym brać dodatkowy dzień wolny (z czym nie byłoby łatwo) do tego dochodziłby dodatkowy problem z noclegiem Poza tym pora, o której planujecie wyjazd jest zabójcza :polew: Ja się muszę wyspać , wypić , wypalić i dopiero po tym jak biały człowiek wyjechać Sami rozumiecie Jakby nie było - warsiafscy radni to najwięksia bandytierka :polew: http://www.youtube.com/watch?v=l3JaZjYrqR0
  24. Zobaczymy, jak się organizatorzy popiszą :gwizdanie:
  25. Chwila, moment - ja już dwójkę z blondynką rezerwowałem na początku grudnia :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.