Treść opublikowana przez Suli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz ok? :gwizdanie: Ludzie :!: :!: wylot o 5.00 :shocked: :shocked: Kto wpadł na taki iście szatański pomysł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli przekształciliście to we wspólny spocik :?: :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj jakbyś chciał się poradzić co do tego konkretnego egzemplarza - pomoc możesz znaleźć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj jakbyś chciał się poradzić co do tego konkretnego egzemplarza - pomoc możesz znaleźć tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/zakup_kontrolowany_kupujemy_a4-b17.0/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powiadasz, że passatem jeździsz a w profilu A4 B6 wpisałeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolegę ze słonecznej Italii :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Odwieź dział regionalny http://www.a4-klub.pl/smf/slaskie-b89.0/ - na Śląsku też funkcjonuje całkiem zacna ekipa naszego Klubu
-
[ALL B5] Bremse Licht
System, w którym Bremse Licht zapala się po przekręceniu kluczyka i gaśnie po wciśnięciu stopu (test świateł stop) funkcjonuje z powodzeniem np. w volvo v40. Może w twoim przypadku to kwestia modelu fisa lub jego zakodowania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niech MOC*) będzie z Wami *) 2,7 BiT
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B8, już poprawiam. Pamiętam roz :!: wione ledy w resztkach prawego reflektora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To poradź, nie skąp wiedzy :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widzę, że Poznań Team szykuje się na spocika U nas to taka cotygodniowa rutyna :polew: Zna się ktoś u Was na interpretowaniu snów Bo śniło mi się m.in., że pokancerowałem nową B8 w avancie :gwizdanie: Co to może oznaczać [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 14:07_________________________________________________Acha, i jeszcze, że niemowlę po kąpieli nosiłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A o co chodzi Przybliż nam jakieś szczegóły
-
[B5 ADR] Ciężko odpala na ciepłym silniku
I bardzo dobrze. Ktoś, przynajmniej kto potrafi korzystać z trafi na ten wątek, możne znajdzie odpowiedź i nie będzie nowego zakładał
-
[B5 ADR] Od czego są te dwa czujniki ?
A to w ADeeRze jest silnik krokowy:co:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i naszym gronie i przede wszystkim gartulujemy dobrego wyboru
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Od przybytku głowa nie boli :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Adrian, robisz coś teraz :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To rozumiem Pamiętaj tylko, że w czasie kryzysu pieniądz tradycyjny, jako środek wymiany traci na znaczeniu :gwizdanie: Wypiera go np. alkohol :decayed: _________________________________________________ A mamy podobnież kryzys :gwizdanie: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:shocked: Madas Nas, :?: bohaterów - prondem :polew: :polew:
-
[B6 BFB] Wymiana rozrządu - kilka pytań
Mniemam, że tak bo Henrykus ma rocznik '96. Natomiast w modelach po lifcie dochodzi jeszcze koszt wymiany pompy wody. Przynajmniej ja tak jego wypowiedź zrozumiałem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomek Mam dla Ciebie kwitek na 2 paczki I co z tego będę miał :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Wysypało mu się... i tak od 4 lat :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród nas :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gartki klubowicza Młody Szczególnie w tak młodym wieku Wiesz co to oznacza na Zlocie :naughty: