Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. :polew:
  2. Miło Cię spotkań na naszym forum
  3. Witaj w naszym gronie
  4. Cześć Polecam Ci dział regionalny http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie-b84.0/ Nawet spoty się w Radomiu odbywają :>
  5. Nie, jeden samochód na 4 spotowiczów, z których jeden nie pije :gwizdanie:
  6. Dobra wiadomość dla Tetis. Wskoczyłaś na listę na zlocie :>
  7. O :!: Tetis wskoczyłaś na listę
  8. Ja się mogę pochwalić, że po wymianie termostatu, przy umiarkowanie spokojnej jeździe po mieście zszedłem poniżej 15 l
  9. FORMALNIE nie ma, ale w praktyce udział w zlocie jest argumentem na + , bo dowodzi aktywności i udziału w życiu Klubu. Poza tym jest szansą, która umożliwia dać się poznać pozostałym Klubowiczom, a to oni przecież głosują na TAK lub NIE.
  10. To pewnie przyjechałbym w czwartkowe popołudnie/ wczesny wieczór. O znajdzie się jakoś kąt do spania i o ile Tetis dalej będzie potrzebowała podwózki :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. taaaa Mówił coś o rezaniu z oski :?: Nie wiem tego jeszcze Będziemy się musieli jakoś umówić A o której w piątek planujecie jakiś grupowy wyjazd na zlot? Vario - nie, jeszcze mnie na spocie u Was nigdy nie było. Ale nadrobi się kiedyś
  12. Cześć wszystkim Tak się wciąłem :gwizdanie: To prawda - drogi Ci u nas fatalne I na dodatek ciężko cokolwiek nowego zbudować bo ludek bardzo protestujący jest :polew: :polew:
  13. Do średniej warszawskiej jeszcze paru brakuje
  14. No, no :gwizdanie:, Gratuluję :oklaski: Wielkopolska rośnie w siłę Widzę, ze mamy podobne gusta Musashi może spot integracyjny :gwizdanie: To jest dokonały pomysł. Myśmy coś takiego w Warszawie z A3 Club pl przerabiali :> Było w sumie grubo ponad 50 samochodów
  15. Mówiłem to już dawno - wątek do
  16. Oczywiście, że tak No risk, no fun :polew: Zawsze może się okazać, że ma stację beznynową [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 22:06_________________________________________________ a ty tak sie Suli pięknie spuszczałeś No właśnie tyle się człowiek naprodukował i wszystko w próźnię :ranting1: :polew:
  17. Kasiu,z racji tego, ze jestem świeżo upieczonym klubowiczem pozwolę sobie udzielić Ci nie proszonej rady Jeśli chcesz zostać Klubowiczką, to na początku proponuję posłuchać Moskala i uzupełnić poprawnie profil wpisując kod silnika. Jeśli nie jesteś pewna, to sprawdź go na wlepce w bagażniku. Niby drobiazg, ale pokazuje profesjonalizm podejścia do sprawy, a takim profesjonalistą powinien być klubowicz - a przynajmniej takie sprawiać wrażenie Po drugi trochę musisz poudzielać się na forach technicznych. Na początku nie musisz wiedzieć - możesz pytać. Ważne, żebyś tę wiedzę, którą nabędziesz posyłała dalej, świeżym forumowiczom Po trzecie musisz brać aktywny udział w "życiu towarzyskim" Klubu pojawiać się regularnie na spocikach, może wybrać się na zlot , brać udział we wspólnych oraz udzielać w dyskusjach na wątkach "towarzyskich" forum - np. takich jak ten. Po prostu ludzie musisz dać się poznać ludziom, muszą Cię kojarzyć i lubić jako równą kumpelę O czymś takim jak koleżeństwo i chęć udzielania pomocy innym klubowiczom nie wspominam bo to oczywistość [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 21:57_________________________________________________Poszła sobie... motyla noga
  18. wiem ze nie tylko ja , z tego co zauważyłem to zainteresowanie wykazuje jeszcze Wit , Raguś , Adecneo. Nosfer nie moze sie demaskowac bo pewnie K czyta forum Ja też się piszę :gwizdanie: :polew:
  19. Krzychu Żarówki H6W - nie pamiętam ile płaciłem - tak coś koło 40 - 50 zeta za komplet
  20. Philipsy blue vision. Żaróweczki maja delikatną niebieska poświatę na bańce i świecą bardzo jasnym światłem.
  21. Starszy posterunkowy Cuber się przyczepił :polew:
  22. Dokładnie Informacje masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_warszawskie_wtorek_godz1900_arkadia_ul_jana_pawla_ii_82_poziom_2_obszar_zolty-t45.0.html
  23. Jak to co? Quattro będzie rezał do osiek :polew:
  24. Kasia - ja też często tak mam, że na spota przyjeżdżam po 10 -12 godzinach pracy/zebrań/posiedzeń totalnie zje any i - nie zawsze, ale zazwyczaj - na spociku mi przechodzi Jak koledzy mówią - nie damy Ci się nudzić :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 11:56_________________________________________________ A więc korekta - marnujesz się przy tych teownikach, ceownikach, dwuteownikach, dźwigarach żebrowych Teraz może być?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.