Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Suli

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Suli

  1. Miejsce '80 Rozumiem, że to od numeru pokoju :polew:
  2. Jedna z tych rzeczy się nie zmieniła Wciąż nie działa :gwizdanie:
  3. No proszę... i się nam już nawet jedno miejsce zrobiło nawet wolne :gwizdanie:
  4. :shocked:krotki??? z Sulim i Krzynkiem zerwalismy sie gdzies 23,40 10 min temu? sorki oczywiscie 22,40. ja to Ci powiem tak,na spoty przyjezdzam z pol roku czyli w sumie krotko,ale jak bylem pierwszy raz... uuuu chlopie,kurfa,kwiaty,bombonierki,browary ,czlowieku - bylem w szoku takim powitaniem a teraz to juz tylko nuda,gadki o furach i o d*pach ew. o d*pach i furach.ale dziwne ze Tobie sie to nie zdarzylo ? a tak na serio to moze napisz jakiego przyjecia sie spodziewales to sie wezmie poprawke na nastepny raz,kazdy z nas byl kiedys pierwszy raz na spocie i jakos jeszcze sie pojawia,ja np.nikogo nie znalem aaa sorki nie wiem czy mi Poziek nie przypier..oli ale tak sie zlozylo ze na swoj pierwszy spot dojechalem z A3 Ja tam pamiętam swój pierwszy spot Wszyscy rzucili się mnie powitać , byłem obiektem ogólnego zainteresowania , ludzie chcieli ze mną rozmawiać a ja tylko do apteki przyjechałem :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
  5. To ostatnie to chyba w parach mieszanych - żeby było ciekawiej :polew: Co do konkurencji - cały czas optuję za wyścigami na kreskę z lodówką - możne być pełna cebuli :polew: Ewentulanie może być jeszcze rozładunek z sedana zgrzewek na czas Czyli to, co nam zawsze wychodzi na zlotach najlepiej :nabijasie:
  6. Lepiej białe niż czerwone A najlepiej biaaaaaałoooooooooooo - czerwoneeeeeeeeee :>
  7. Suli odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Napisałem przecież wyżej, że po I-szym lifcie jest to temperatura bloku silnika. Jak nie wierzysz sprawdź sam http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronica_ii-t4306.0.html;msg62925#msg62925 Jeśli rocznik, który podałeś jest w profilu jest poprawny i masz samochód przed liftem to na 51 masz temperaturę chłodzenia silnika To 104 st. C utrzymuje Ci się stale, czy tylko czasami w korku, po dłuższym upalaniu itp. :?: Bo jeśli stale to moim zdaniem trochę za wysoko i coś jest nie halo A co Ci pokazuje wskaźnik na blacie, Przekracza Ci czasem delikatnie 90 st?
  8. Że należę ogólnie do szczęściar :gwizdanie:....to pewnie i tym razem jakimś cudem uda mi się wkręcić a ostatecznie posada nawigatora tez może być-może z tymi niebieskimi oczami byłby problem,ale nie z takimi rzeczami sobie radziłam Że należę ogólnie do szczęściar :gwizdanie:....to pewnie i tym razem jakimś cudem uda mi się wkręcić a ostatecznie posada nawigatora tez może być-może z tymi niebieskimi oczami byłby problem,ale nie z takimi rzeczami sobie radziłam zawsze można założyć niebieskie soczewki kontaktowe Tyle, że konkurs został unieważniony Oficjalnie - z przyczyn formalnych Ogłoszenie nie ukazało się w Biuletynie Służby Cywilnej :polew: Teraz trzebaby to załtwiać "z wolnej ręki" W ramach przeniesienia służbowego :wink4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 15:44_________________________________________________ Adi - żeby to zobaczyć jestem gotów odstąpić Ci swoje :nabijasie:
  9. Wolę być z A3...on ma siubru gejfrezę A ctv za bardzo dymi A3 zakropkowałeś Więc się nie dziw, że chłopak sie nie zążył zapisać :gwizdanie: :polew:
  10. Jeeeeebaaaaniuuuuutki :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: Alv - ryspekt Nie Trzeniu - bo ja po pijaku nie jeżdżę :polew: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:48_________________________________________________ Dwójkę dostaną I to będzie główna atrakcja zlotu :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:50_________________________________________________ ktoś z listy rezerwowych wejdzie za Ciebie [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:15_________________________________________________ newiem Wpłacaj, nie martw się o nic Jesteś na liście, znaczy sie jedziesz a juz myślałam,że mi sie udało Bo się spóźniliście koleżanko Bo ja jeszcze w zeszłym tygodniu miałem rezerwę pod "+1" - od jakiegoś momentu trzymaną tak na wszelki wypadek Nic nie stałoby na przeszkodzie, żebym ja konkretnie Tobie odstąpił A tak wogóle to ogłoszenie o naborze na stanowisko nawigatora sobie kiedyś wisiało :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/iii_urodziny_a4_klubu_w_bukowinie_tatrzanskiej_zapisy-t56587.0.html;msg611955#msg611955 :polew: :polew:
  11. Spokojnie Tetis słowo się rzekło - będziesz zawieziona [br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 23:04_________________________________________________PS. Audi A4/S4 to bezpieczne samochody :gwizdanie:
  12. Lodówkę da się na relingi :polew: AGB pociągnie
  13. Albo nawet o ćwiartkę więcej :polew:
  14. Taaa... to łatwizna i przyjemność :gwizdanie: co innego, gdyby w grę wchodziło 0,5 krówki Powszechnie wiadomym jest, że podnoszenie wyczynowe ciężarów to nasz sport narodowy na zlotach Ja bym proponował zacząć od zawodów bezalkoholowych np. wyścigi avantów na kreskę z lodówką w środku :nabijasie: Albo z kuflem piwa na masce - wygrywa ten, który przyjedzie pierwszy i nic nie wyleje
  15. spoko spoko chętni myślę że znajdą i to nie jeden :gwizdanie: Niewątpie :gwizdanie: Co poniektórzy z nas są w stanie zagwarantować dowóz szybko i wygodnie :naughty:
  16. ok ale nie wiem czy damy rade w dwójkę wypić.....mam słabą głowę do chlania :gwizdanie: Zaprosimy jakieś panienki może nam pomogą :gwizdanie:
  17. No proszę A mnie ktoś pouczał, że Wahler to nie ori :> Więc jak to jest fatycznie
  18. Dla wyrównania szans mogę załadować czymś bagażnik pod dach Np. browarami :polew:
  19. OK. Madas, z Tobą nie konkuruję :gwizdanie: No, chyba, że na Serbskiej od świateł do świateł
  20. No popatrz Pamiętam, kiedy wynikła cała kwestia nie była takiego nakazu... przynajmniej ja kojarzę Thank's God I've got President Johny II
  21. W sumie ja też mogę o Poznań zahaczyć bo dawno tam nie byłem... i w sumie to nie tak daleko :gwizdanie: :polew: Zobaczymy kto będzie pierwszy
  22. :polew: :polew: :polew: Rozumiemy się bez słów
  23. Otóż nie ma prawa, bo wydana homologacja w chwili zakupu była ważna 10 lat (standardowy termin) Prawo nie może działać wstecz i naruszać praw nabytych ciebie, jako nabywcy. A z tego co wiem nie wydano producentowi nakazu odebrania i wymiany produktu od klientów. Tylko zakaz dalszej sprzedaży.
  24. To żeś zaszalał Czyżbyś miał tak niewyrozumiałą niewiastę Ech te poznanianki wiem coś o tym
  25. Chyba, że wystawi kwit datowany sprzed 2 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.