Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekp94

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekp94

  1. http://www.iparts.pl/czesc/pompa-paliwa-pierburg-702550630,0-5-702550630-952751.html?utm_source=Criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel taka powinna dać rade seria do 300 starcza
  2. u mnie turbo od peruna trzyma moment w linii prostej do 5500 ok, na hybrydzie bez tipa i fmica było 260km 360 nm na boscie 1,4 bar. teraz mam bosta 1.3 tip i fmic ale jeszcze nie mierzone a idzie dóżo lepiej
  3. zepnij wyjscie map w reduktorze, kolektor i mapsensor trójnikiem i wywal ten sylikonowy wężyk i wstaw zbrojony 5mm na opaski
  4. 58l wchodzi ale drozsza sporo, 650x230, mozna i wyzsza dac ale podloga w góre pójdzie
  5. zawsze będzie olej w lpg najlepiej to zamontuj filtr alex360 z odstojnikiem ale włókno szkalne brc te co masz podobno też daje rade
  6. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    opaski dałem w większości ori te z fmica nie pasowały garb duży jest tylko okrągły a nie stożek jak w serii ale narazie trzyma wie ktoś może czy da sie tego fmica niżej zamontować ? bo mi wychodzi że żeby niżej był to trzeba kratki centralne i boczne wywalić i zderzak więcej podciąć bo niżej to trzeba fmica do przodu bo przewód klimy przeszkadza. Na dole mam jeszcze miejsce fmic sięga do końca centralnej kratki
  7. będe w tygodniu montował ac r02 twina u siebie 250 km było zmierzone a teraz fmic i tip wpadł to pewnie więcej ma to napisze jak to się sprawuje
  8. tomekp94 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4 B6/B7
    na jakim afr w 1.8 t jest największa moc ? Mam u siebie lambda 0.80 przy pełnym obciążeniu do odcinki a myślałem żeby na 0.75 ustawić na górze, boosta mam 1.3 bar do 5500 ok
  9. tomekp94 odpowiedział(a) na ŁukaszS. temat w Audi A4 B6/B7
    chcesz hybryde wysyłaj do perun turbo ja mam i polecam 1.5 bar może dmuchnąć, jak żeliwo popękane to 2 tys ok koszt ale jakośc bez porównania te z allegro od karambola to 3 tys km i luz na wirniku że tylko do wymiany sie nadaje . na perunowej było u mnie 260km 360nm bez tipa i fmica na 1.4 bar, teraz na 1.3 tip i fmic pewnie wiecej pokaże
  10. tomekp94 odpowiedział(a) na lukaz10 temat w Audi A4 B6/B7
    może być też że turbo sie kończy i masz coś z paliwem nieszczelnośc lub pompa pada, zapłon na górze zdjąc troche jak nie będzie cofac to będzie bardziej jadowity, ja na serii k03s miałem cos ok 190 gram 223km 333nm
  11. tomekp94 odpowiedział(a) na ŁukaszS. temat w Audi A4 B6/B7
    to chyba turbo do poprzecznego 1.8t k04, na k03 hybrydzie mozna 280 osiagnac na fmic tip i dp
  12. z tym kolektorem to bym kazał nowy mu kupic jak ten zniszczył. Co do golda to będzie się pompował na 3,5 bar, przy puszczaniu gazu z pełnego boosta może samochód gasnąć no chyba że jakoś ogarniente w programie jest że sobie poradzi. Słabo to zamontowane i pewnie też tak wyregulowane podejrzyj korekty na 33 i 32 na vagu to będzie wiadomo co jest
  13. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
  14. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    Zestaw z fmic.pl do bexa b6 pasuje po montazu rury dv z bfb . Trzeba podciac belke i zderzak trochę ale cena za to za wysoka, bo w zestawie jest kolano 90 st L . Kolanko 90 st równoramienne te 2 sr 51 mm, 2 laczniki 45 st 57 na 51 mm . 1 lacznik 35 st chyba ,63 na 51 mm ten do przepustnicy bardziej by pasowal 45 stopni
  15. w 1.8t przy 1.3 bar też icka serie rozsadziło i tez dolna ścianka
  16. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    nie montuj żadnego stożka bo to nic nie da u mnie 4 gramy dało na przepływce przy teście bez filtra. Załóż tip z nierdzewki i już masz 20 gr na przepływie i do tego mozesz wkładke pipercross lub k&N to też z 4 gramy da ale ogólnie filtr mało zmienia tylko syczy jak puszczasz gaz na początku fajnie ale potem sie znudzi i bd chciał do serii wrócic https://www.olx.pl/oferta/tip-sztywny-dolot-1-8t-a4-a6-passat-CID5-IDk43yV.html#6be03cf994 ja brałem u tego sprzedawcy polecam dobra jakość
  17. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    jak by ktos chciał to mam 2 ic z bexa z rurami i mocowaniami na sprzedaż jak by co to priv.
  18. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    b7 podobne jak b6 tylko zderzak inny, od b6 powinno pasowac tylko moze byc inny wymiar fmica bo zderzak inny a pod maską to samo co w b6. a 2x smic z bexa to bez sensu on to w serii bex ma 30 stopni a fmic bd tyle mial przy 250 km latem
  19. tomekp94 odpowiedział(a) na marcin4x4 temat w Audi A4 B6/B7
    montuj fmica przy 250 km na 2x smic latem miałem 60 stopni w dolocie 2x smic daje rade tak do 200-220 km tzn na samym programie bez większego turbo tipa itp w 900 zł sie wyrobisz z fmicem jak zestaw z fmic pl kupisz i troche pokombinujesz jak to poskładać do bfb to podejdzie gorzej do bexa
  20. 2 ac czerwone 400 km powinny obrobić. Jak by co to bym twina od ciebie odkupił mam teraz golda gt i pompuje sie na 3.5 bar. ale 0.3 bar to nie dóży spadek. zapas na reduktorze nie zaszkodzi
  21. 100 masz w pionie czy lekko w lewo ? pewnie zegary z anglika i tarcza eu jak tak to możesz zmienić w epromie 1 linijke programem vagepromprogramer i kablem kkl i bd chodzić
  22. w a4 bulgocze płyn w zbiorniczku spryskiwaczy ale to cichy dżwięk słychać jak się przelewa tylko przy wyłączonym radiu i nawiewie
  23. na 3 przeplywkach jest tak samo
  24. mam w 1.8t bex problem z przepływką jest błąd sygnał za wysoki mierzy 15 gr na luzie odpala i po chwili gaśnie i śmierdzi paliwem. Chodzi tylko z wypiętym przepływomierzem. Miał ktoś taki błąd ? Podejrzewam sterownik silnika bo raz po wgraniu softu było to samo i dopiero za 3 wgraniem zaczął chodzić. Nie jest to wina programu bo jeżdziłem na nim 2 tyg i dopiero wczoraj zgasł
  25. mam w 1.8t bex problem z przepływką jest błąd sygnał za wysoki mierzy 15 gr na luzie odpala i po chwili gaśnie i śmierdzi paliwem. Chodzi tylko z wypiętym przepływomierzem. Miał ktoś taki błąd ? Podejrzewam sterownik silnika bo raz po wgraniu softu było to samo i dopiero za 3 wgraniem zaczął chodzić. Nie jest to wina programu bo jeżdziłem na nim 2 tyg i dopiero wczoraj zgasł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.