Treść opublikowana przez jospethe
-
Krzywy drążek biegów?
- Jak wyczyścić reflektor przedni od środka?
Nic tylko nie wlewaj bo jeszcze zniszczysz odbłyśnik i lampa będzie out.- Jak wyczyścić reflektor przedni od środka?
Przeczyść sprężonym powietrzem.- A4 Cabriolet
Bardzo ładna sztuka. Lecz te ostatnie felgi do takiego samochodu to nieporozumienie wg mnie. Wogóle nie pasują, ale skoro Tobie się podobają to nie ma problemu. Ludzie zakładają oryginały bo one najbardziej pasują do samochodu i ładnie leżą. Felgi z CC wyglądały super, ale mówisz że się utleniły po zimie? Jeździłeś cabrio ze szmacianym dachem w zime?- Czego jeszcze się spodziewać masakra
No z tym przedłużaniem życia dla tych samochodów to prawda. Ja dbam też o swojego bo takich samochodów które robią po 500 tyś przebiegu bez poważnych remontów już nie ma i nie będzie. Najgorzej jest właśnie kupić samochód od tzw. dusigrosza jak ja to mówię, który żałuje włożyć w auto złotówki przez co samochód po jego eksploatacji jest zniszczony. Gość dotłucze, sprzeda i kupi drugi. Znam gościa, który nie pojedzie i nie naprawi koła wydając 20 zł bo mu powietrze ucieka i bije strasznie. Woli jeżdzić z takim czymś bo szkoda mu kasy na naprawe. Ja w swojego przez 6 lat użytkowania włożyłem już z 10 tyś. Teraz leje paliwo i pojeżdżę nim jeszcze spokojnie kilka lat. Jednak przy takich usterkach i po takim właścicelu dałbym sobie spokój z naprawianiem .- Czego jeszcze się spodziewać masakra
Trafiłeś na niezłego paździerza. Trzeba było go dawno sprzedać i kupić coś na chodzie a nie pakować tysiące, których i tak nie odzyskasz- Sprzedali opony o różnych oznaczeniach i roczniku.
Chyba powinieneś zapytać sprzedawcy a nie ludzi z forum. Wątpię, że Ci to wymienią jeśli opona jest bez wad.- Rdza - co z tym zrobić ...
Trzeba mieć coś na bani żeby proponować od razu wymianę całych drzwi bo trochę rdzy się pojawiło.- Czyszczenie wydechu - pozostałości po puszczonym oleju od turbo! POMOCY!
http://joemonster.org/filmy/67563/Niemiecki_sposob_na_czysty_wydech Znalazłem taki sposób tylko- Czy wymienialiście już opony na letnie?
Ja pod koniec lutego założyłem letnie kapcie i nie żałuję. Zimówki przy wyższych plusowych temperaturach szybko się zużywają.- 1.9 dwa typy rozrządu?
Pompy nie musisz wymieniać bo nie jest na pasku rozrządu. Ja w swoim przez 2 zmiany paska jej nie wymieniałem bo siedzi pewnie oryginał a zamienniki to już nie to samo- Jaki płyn/koncentrat z normą G12 ?
Ja mam wlany płyn G12 firmy SWAG i jest ok. Swag to chyba to samo co febi- Jak zdjąć lampy przednie Audi A4 B5 z 1997r.?
Tylko przy wyciąganiu lampy uważaj na górne plastikowe zaczepy bo przy niewprawionej ręce mogą pęknąć i będzie trzeba kleić.- Uszczelka pod miską olejową
U mnie też ciekło z miski ale po zmianie oleju na syntetyk Valvoline durablend przestało cieknąć bo wyczytałem, że ten olej rozmiękcza uszczelki w silniku i uszczelnia go. No i u mnie się sprawdziło.- Co to za felga i czy podejdzie do b5 bez dystansów?
Widziałem kiedyś takie felgi na samochodzie tylko w Audi A6 C5 i trzeba przyznać, że robią robotę.- kontrolka check engine się zaświeciła ale silnik pracuje normalnie
Albo kup kabel diagnostyczny. Przyda się na przyszłość i będziesz mógł sam odczytywać błędy. Z tego co wiem to za podpięcie pod komputer w zakładach kasują jakieś 50 zł.- Tuleje tylnej belki jakie?
Także polecam części firmy SWAG. Dobry niemiecki produkt. Chociaż najlepiej założyć Lemfordery. Nie kosztują wielkich pieniędzy- Płyn chłodniczy...
Najpierw musisz dokładnie zlokalizować wyciek. Trójnik nie powinien być drogi.jakieś 30- 50 zł + wymiana- Płyn chłodniczy...
Wymiana uszczelki nic nie da jak króciec jest pęknięty- Pedał hamulca twardnieje pomocy
U mnie twardniał po dłuższym hamowaniu ale wymieniłem płyn hamulcowy i wszystko wróciło do normy. Nie kosztuje majątek a wymiana na pewno nie zaszkodzi.- Długość piór wycieraczek B5 LIFT
Ja mam w przedlifcie obie 530 mm i pasują idealnie, chociaż w oryginale była prawa krótsza chyba wsadzona. 400 mm będzie stanowczo za długa. Będzie chodzić po lakierze ;p- Płyn chłodniczy znika ...
Częstą przyczyną ubytku płynu jest pęknięty plastikowy trójnik z tyłu silnika . Płyn cieknie po bloku i natychmiast paruje przez co nie widać wycieków.- Odkurzacz do samochodu
Potwierdzam, że odkurzacz na gniazdo zapalniczki to badziew.Lepiej kupić zwykłą zmiotkę za 5 zl i wymieść z grubsza a na wiosne dokłądnie odkurzyć auto.- czy była wersja a4 b6 avant ze starym tyłem i dużą mordą? 2005r?
W Polsce są nawet B6 z przodem z B7, ale z fabryki takie nie wychodziły- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Byle nie Bosha. Miałem u siebie i za***iście piszczały a felga była cała czarna od pyłu. Teraz założyłem budżetowe klocki Kamoki i jestem zadowolony. Nie ma problemu z nimi żadnego. Nie pylą nie piszczą i przyzwoicie hamują. Kosztowały około 70 zł. - Jak wyczyścić reflektor przedni od środka?