Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Booster

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Booster

  1. Booster odpowiedział(a) na Paszo temat w Audi A4 B5
    no wariat
  2. z rolki to oski startują ale dla zabawy możemy zrobić raz z rolki i raz z linii:wink:
  3. teoretycznie tak, różnica w wadze na chwilę obecną to niecałe 200kg na VW manii jechałem z S4 B5 po jakimś koksie, byłem na mecie do przodu o 0,1s ale bardzo dużo zależy od dobrego startu i opanowania kierowcy zobaczymy może jeszcze w tym roku co wyjdzie na ulicy:wink:
  4. boost trochę za wysoki i głowica puchnie, zbije na 1,4 bara i będzie od 5K szło równo do odcinki:wink:
  5. to zdjęcie jest z połowy 2013, auto już dawno jest po zmianie zawieszenia i geometrii a tymczasem po dzisiejszym pomiarze na hamowni MAHA po ponad roku od pierwszego pomiaru kucyków nie ubyło, doszło za to trochę Nm
  6. Tomek daj znać jak będziesz chciał jechać na MAHA, wybierzemy się razem, jestem ciekawy ile mi wypluje na 1,5bara
  7. no kurde, gratuluje:decayed: tyle czasu nim latasz i dopiero teraz wyszło. Dawaj do nas, zrobimy mu logi i zobaczymy co tam w ECU siedzi, jak jeszcze programu nie ma to ładujemy większe wtryski, tipa, fmica i porządny wydech, koło 240KM będzie lekko:wink:
  8. takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s ja akurat nie zgaduje, mówię jak to wygląda w realu- na dokładnie tej turbinie z dispolu. 250g/s to na miekko pcha napisz coś wiecej o niej jak stosunek jakości do Garretta bo jeszcze nie miałem okazji spotkać opinii o tej właśnie suszarce
  9. u kolegi w passacie AEB jeszcze na starym sterowniku, turbo pompowało 1,5 w zakresie 3800-5200rpm nie wiem jaki były wskazania na przepływce, nie sprawdzaliśmy bo auto długo na tym doładowaniu nie jeździło w obawie o turbo
  10. takie coś to można tylko zgadywać, ale ori GT2871 na porządnym TIP-ie i z przepływką 3" robi jakieś 245-250g/s
  11. 162g/s to czysta seria na koksie, 190-195KM, oczywiście przeliczniki g/sx1,25 itp nie są przelicznikiem mocy poza czystą serią. BTW, ja już widziałem K03 dmuchające 1,5bara i to nie w piku:grin:
  12. a co tu gadać bez korekty na 3" przepływce będzie ubogo, upali zawory i tłoki, do K03 ta przepływka nie ma sensu, seryjna ogarnia dobrze nawet K03S
  13. przecież to przy zjeździe z obwodnicy jest, dojedziesz tam szybciej niż do U7 chyba że są w 3 mieście jakieś inne kręgielnie
  14. może w Tokyo? Tokyo Station Bowling Center
  15. chcesz 250HP to szykuj 5-6K w innym wypadku sam program na 190HP za około 1000pln bez programu zbytnio mocy nie podniesiesz, ugrasz jakieś 7-10HP na sztywnym dolocie, wolnym wydechu i FMIC-u
  16. to suszarka z AVJ, BFB, AMB, po numerach może być problem na allegro, musisz pisać do sprzedających aby odczytali numery, ja swoją sprawną 2 lata temu puściłem za 350pln:grin:
  17. Hamulce są jak najbardziej super, ale kilka dni temu zmarła moja mama i jest dużo wydatków związanych z pogrzebem i utrzymaniem domu itp. zresztą nie ma co się tu rozpisywać, w przyszłym roku będę zmieniał na 8-tłok pod felgę 18" bo te o ile na 19" latem jest OK to zimą jest przerypane.
  18. A no duzo bo moj tip ma 22 coś źle pomierzyłeś
  19. już wszystko wiem:wink: dachówka to Euronit Kapstadt odpowiednik Braas Turmalin
  20. u nas w firmie szef położył dachówkę w tym właśnie kolorze ale czy to Braas Turmalin antracyt to będę wiedział jutro:wink:
  21. ECU nie toleruje zaworu atmosferycznego, jeżeli tuner jest ogar to napisze program aby silnik nie wariował z tym zaworkiem, w przeciwnym wypadku pozostanie powrót do zaworu recyrkulacyjnego.
  22. Aha i wszystko jasne, zatem Holset wyoutowany. Na SR mi podpowiedzieli żeby wyspawać kolektor wydechowy i wrzucić K04 z poprzecznego... Co Wy na to??? inne ułożenie muszli wydechowej, jeżeli nie chcesz dużo kombinować to pakuj K03S i masz 220-230KM jeżeli chcesz rzeźbić to wkładaj GT2871 albo coś większego i masz conajmniej 300+ z dużym zapasem na przyszłość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.