Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do lusterek z fotochromem do B6, dzisiaj zintensyfikowałem działania i podzwoniłem po handlarzach, jeden miał takie co potrzebujemy i wyrwałem je za.... 140zł :kox: Nie skaczę jeszcze do góry, bo dojdzie do mnie dopiero w poniedziałek lub wtorek. Miejmy nadzieję że nie zaliczę zonka i że nie będzie ono od B7, ale facet się zarzekał że ma numer 8E0 857 511. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednym słowem warto podzwonić i sie popytać :) Ile razy tak jest ze handlarze mają to i owo a nie wystawiają wszystkiego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do lusterek z fotochromem do B6, dzisiaj zintensyfikowałem działania i podzwoniłem po handlarzach, jeden miał takie co potrzebujemy i wyrwałem je za.... 140zł :kox: Nie skaczę jeszcze do góry, bo dojdzie do mnie dopiero w poniedziałek lub wtorek. Miejmy nadzieję że nie zaliczę zonka i że nie będzie ono od B7, ale facet się zarzekał że ma numer 8E0 857 511. Zobaczymy.

No jak trafisz, że to do B6 to trafiłeś w dziesiątkę. Mi udało się kupić okazyjnie jeden wkład zewnętrznego grzanego fotochromu za 50 zeta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą być fotochromy zewnętrzne, które nie są podgrzewane?

Mam coś na oku ale żey to nie okazało się jakąś miną :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą być fotochromy zewnętrzne, które nie są podgrzewane?

Mam coś na oku ale żey to nie okazało się jakąś miną :no:

Z tego co widzę, zawsze jak jest fotochrom - jest też grzanie... Jedyna możliwość aby go nie było to najprostrza wersja wkładu posiadająca tylko regulację lub wariant z regulacją + memo (wszystkie pozostałe wariacje mają grzanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest tak jak Bartek napisał. Można jeszcze w ETCE sprawdzić dla pewności. Poza tym na alledrogo widać, że każdy oferowany wkład fotochrom ma grzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą być fotochromy zewnętrzne, które nie są podgrzewane?

Mam coś na oku ale żey to nie okazało się jakąś miną :no:

ot :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie, powiedzcie mi czy MCE jeżeli jest od 2.5 litra to jest jakaś różnica czy by pasował do mojego auta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie, powiedzcie mi czy MCE jeżeli jest od 2.5 litra to jest jakaś różnica czy by pasował do mojego auta??

A co to za róznica.. jesli numer sie zgadza to bedzie gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie, powiedzcie mi czy MCE jeżeli jest od 2.5 litra to jest jakaś różnica czy by pasował do mojego auta??

Znacznie ma numer na obudowie (opisujący wersję modułu) a nie, w przypadku części używanej, z jakiego auta została zdemontowana. Dostosowania do konfiguracji swojego auta dokonujesz przy pomocy odpowiedniego kodowania modułu i zmian w jego adaptacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za info działam dalej :ok2:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:06_________________________________________________Hejka, ma ktoś jakieś nowe wieści na temat lusterka fotochrom do B6 :mysli: jak by coś to wklejajcie linki albo proszę na Pw :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ma ktoś jakieś nowe wieści na temat lusterka fotochrom do B6 jak by coś to wklejajcie linki albo proszę na Pw

Panie takich czekajacych na pojawienie sie lusterka z czujnikiem zmierzchu jest wielu, np ja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ma ktoś jakieś nowe wieści na temat lusterka fotochrom do B6 jak by coś to wklejajcie linki albo proszę na Pw

Panie takich czekajacych na pojawienie sie lusterka z czujnikiem zmierzchu jest wielu, np ja :kox:

No przecież nic nie mówię poprostu się przypominam a kupi szybszy :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje zakończyć rozmówki nie dotyczące tematu bo robi nam się bałagan :wink4:. Wypisujmy raczej w tym temacie bardziej konstruktywne uwagi, problemy lub sposoby rozwiązania jakichs niejasności. Lusterka szukajcie na własna rękę. To nie jest temat o ogłoszeniach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano może trochę od tematu uciekam ale w zakichanym ASO mi nie pomogli mam lusterko fotochromatyczne podłączone jak należy działa ale kupiłem je bez osłony i potrzebował bym pomocy w doborze tejże części a konkretnie nr pomoże ktoś z mega gwiazd znających się na etce :mysli:

to nr lusterka i nr koloru 8R0857511 kolor J50 - nie wiem z jakiego to modelu ale u mnie w B7 działa prawidłowo mocowanie ma również takie jak w B7 w ASO mi mówił że to z Q7 :cool1:

lusterkob7.jpg

potrzebuje nr tej 16 dla mojego koloru lusterka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano może trochę od tematu uciekam ale w zakichanym ASO mi nie pomogli mam lusterko fotochromatyczne podłączone jak należy działa ale kupiłem je bez osłony i potrzebował bym pomocy w doborze tejże części a konkretnie nr pomoże ktoś z mega gwiazd znających się na etce :mysli:

to nr lusterka i nr koloru 8R0857511 kolor J50 - nie wiem z jakiego to modelu ale u mnie w B7 działa prawidłowo mocowanie ma również takie jak w B7 w ASO mi mówił że to z Q7 :cool1:

lusterkob7.jpg

potrzebuje nr tej 16 dla mojego koloru lusterka

Lusterko może wyglądać tak samo jak to z B7 ale ze względu na kolor (J50) można potwierdzić, że pochodzi z Q5 lub Q7.

Osłona dla wiązki przewodów tego modelu to 8R0 857 593 J50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano może trochę od tematu uciekam ale w zakichanym ASO mi nie pomogli mam lusterko fotochromatyczne podłączone jak należy działa ale kupiłem je bez osłony i potrzebował bym pomocy w doborze tejże części a konkretnie nr pomoże ktoś z mega gwiazd znających się na etce :mysli:

to nr lusterka i nr koloru 8R0857511 kolor J50 - nie wiem z jakiego to modelu ale u mnie w B7 działa prawidłowo mocowanie ma również takie jak w B7 w ASO mi mówił że to z Q7 :cool1:

lusterkob7.jpg

potrzebuje nr tej 16 dla mojego koloru lusterka

Lusterko może wyglądać tak samo jak to z B7 ale ze względu na kolor (J50) można potwierdzić, że pochodzi z Q5 lub Q7.

Osłona dla wiązki przewodów tego modelu to 8R0 857 593 J50.

no właśnie koleś z ASO mi tak powiedział i nie mógł mi pomóc bo nie miałem nr ;( ale już mam wielkie dzięki za pomoc jak zwykle na forum :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam pytanie,moj wlacznik swiatel jest obskurny juz i chcialbym kupic ,,nowy'' czy wlacznik swiatel z b7 bedzie pasowac do b6, czy beda jakies problemy z sterownikiem CE itp ,oto link http://allegro.pl/audi-a4-b7-wlacznik-swiatel-jak-nowy-i2086212004.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mam pytanie,moj wlacznik swiatel jest obskurny juz i chcialbym kupic ,,nowy'' czy wlacznik swiatel z b7 bedzie pasowac do b6, czy beda jakies problemy z sterownikiem CE itp ,oto link http://allegro.pl/audi-a4-b7-wlacznik-swiatel-jak-nowy-i2086212004.html

Tak bedzie pasował :) Opisywane było to ostatnio pare stron wczesniej i co trzeba byłó zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...