Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

moze ktos by to na nowo przytoczyl??

Chyba sobie jaja robisz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze ktos by to na nowo przytoczyl??

oczywiście... służę pomocą:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

:szukaj:

:tongue4:

Fajnie, nie kazdemu sie chce przegladac 59 stron zebyc przeczytac 2,3 zdania :disgust: ja tylko wiem ze trzeba cos z pinami porobic,poprzekladac chyba ale niech mnie ktos oswieci,chyba nikogo nie zbawi i niezespamuje tematu jak napisze o co chodzi co nie ? :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos by to na nowo przytoczyl??

oczywiście... służę pomocą:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0

:szukaj:

:tongue4:

Fajnie, nie kazdemu sie chce przegladac 59 stron zebyc przeczytac 2,3 zdania :disgust: ja tylko wiem ze trzeba cos z pinami porobic,poprzekladac chyba ale niech mnie ktos oswieci,chyba nikogo nie zbawi i niezespamuje tematu jak napisze o co chodzi co nie ? :guma:

Ale jak to sobie wyobrażasz? Że co 3 strony będziemy pisać o tym samym... Właśnie dlatego jest tu nawalone tyle stron - ciągle przewijają się te same opisy bo albo komuś się nie chce porządnie wczytać w pierwszy temat albo nygus nie ma siły przewertowac chociaż klilku stron wstecz. Temat montażu przełącznika świateł z B7 do B6 był poruszany NAJCZĘŚCIEJ!!! Szanujesz swój czas? Szanuj też czas innych... :szukaj:

Pin 11 (żółty kabelek) przepinasz do 13 i będzie działać prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie b6 czy b7? koles twierdzi ze kolor E59 wystepowały takie odcienie w b7 czy tylko b6??

lusterko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie b6 czy b7? koles twierdzi ze kolor E59 wystepowały takie odcienie w b7 czy tylko b6??

lusterko.jpg

Niech prześle zdjęcie mocowania a wszystko stanie się jasne. Odcień nie da takiej pewności jak foto mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka jest do B6 (wygląda jakby był czujnik światła). Dzwoń do typa i męcz go o numer lusterka lub o zdjęcia od strony otworu montażowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie b6 czy b7? koles twierdzi ze kolor E59 wystepowały takie odcienie w b7 czy tylko b6??

lusterko.jpg

Lusterko z kolorem E59 występowało tylko w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z kolorem E59 występowało tylko w B6.

Ty to Bartku potrafisz podniesc na duchu, bo lustro juz zamowilem w pół ciemno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z kolorem E59 występowało tylko w B6.

Ty to Bartku potrafisz podniesc na duchu, bo lustro juz zamowilem w pół ciemno :wink4:

Jeśli gość rzeczywiście odczytał ten kod koloru z lusterka - to zakup trafiony :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lusterko z kolorem E59 występowało tylko w B6.

Ty to Bartku potrafisz podniesc na duchu, bo lustro juz zamowilem w pół ciemno :wink4:

jak będzie od B6 to wezmę od Ciebię jak by nie pasowało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko.. jak sprawdzic na stole lusterko czy dziala fotochrom??

Pin 1 +12v

Pin 2 masa

Dobrze mysle?? chodzi mi o lusterko z czujnikiem zmierzchu i z samym fotochromem od b5/b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko.. jak sprawdzic na stole lusterko czy dziala fotochrom??

Pin 1 +12v

Pin 2 masa

Dobrze mysle?? chodzi mi o lusterko z czujnikiem zmierzchu i z samym fotochromem od b5/b6

Tak. Zasilanie i masa jest tak samo jak w pozostałych wersjach lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawunia tak dla pewnosci nakladka lusterka bo oczywiście brakuje :wallbash:

numerek 8E0857793 E59 tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko co do mojego lusterka mam go z Q5 lub Q7 jak już to Bart-s wyczaił jest w nim właśnie czujnik zmierzchu, który działa a widzę to po tym jak się zapala podświetlenie na guziku włączającym fotochrom czy da się go wykorzystać zamiast tego z B7 tego dodatkowego jest jakaś szansa podpięcia się do niego :mysli: chodzi mi tu o DRL'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawunia tak dla pewnosci nakladka lusterka bo oczywiście brakuje :wallbash:

numerek 8E0857793 E59 tak??

8E0 857 593 E59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem włącznik świateł AUTO do rezanki z wymianą lusterka na fotochrom z czujnikiem deszczu i światła, wyczytałem, że ma być numer 8E0 941 531 D - KONIECZNIE "D". Sprzedający zapewnił na 100%, że jest to "D" ale kiedy szpej przywieźli to okazało się, że nie ma na nim naklejki z numerem - zdrapana.

Czy jest jakiś sposób aby to sprawdzić? Czy one się czymś różnią "na zewnątrz"?

Czy dowiem się, że to jest "B" dopiero jak nie będę mógł zakodować czujnika jak pisał w opisie mk4

Proszę o pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz włącznik do auta i luknij na diode świateł mijania , jeśli zielona B7 jeśli czerwona B6 a co zatym idzie końcówka B :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chwilę to trwało ale pełnia szczęścia :> świeci na zielono. Co ciekawe, chociaż nie podświetla się pozycja AUTO (z tego co wiem na żółto) to działa.

Czy to normalne czy ktoś już mańcykował w kablach?

Wielkie dzięki domin79 :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...