Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Diesel vs Benzyna

Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna) 4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

póki co mało benzyniorzy :decayed:

elita elit

:good::notworthy::good:

:PB98:

:cool1::notworthy::good: :good: :PB98:

Opublikowano

mam diesla i chcę mieć diesla,a teraz robię swapa starego VW pb na tdi :decayed:

Opublikowano

co za durny temat :decayed: :decayed:

turbo benzyna jest OK :good: szybko się nagrzewa i znowu tak strasznie nie pali :decayed: Instalacjom LPG mówię NIEEE!!!

tu się zgadzam, dodałbym jeszcze, że V6, V8, V10 jeszcze bardziej OK :)

czasami spać mi nie daje :> po chuuja kiego ludzie wkładają cyklon do silników np 1.4 :shocked: bo do 4.2 to jestem w stanie zrozumieć przy spalaniu w Wawie średnio 20l/100 km

Opublikowano

Kle,kle :good:

Ta, a jak wsiadles do mojej benzynki to pytaleś się czy silnik włączony i czemu tu tak cicho :>

aj tam , aj tam :gwizdanie:

Nie mam nic przeciwko benzynie , masz rację ...... tak powiedziałem :embarrassed:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zółwik :hi: ..... aby tylko do 1,4 - widziałem LPG w mniejszych silnikach ( tico , punto ) itd . :wallbash:

Opublikowano

Dobra ankieta :naughty:

Dodalbym jeszcze "mam diesla, ale chcialbym miec benzyne" :decayed:

albo mam diesla bo nie stać mnie na benzynkę :polew:

Opublikowano
ja proponuje dodanie "mam benzyne, ale chciałbym miec diesla"

i jeszcze MAM KUCHENKĘ GAZOWĄ BO NA DIESLA BRAKŁO KASY :decayed:

Opublikowano
ja proponuje dodanie "mam benzyne, ale chciałbym miec diesla"

i jeszcze MAM KUCHENKĘ GAZOWĄ BO NA DIESLA BRAKŁO KASY :decayed:

chyba raczej MAM KUCHENKE GAZOWĄ BO JEST OSZCZEDNIEJSZA OD DIZLA A ZAPIERDA.LA 2X SZYBCIEJ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:PB98:
Opublikowano
ja proponuje dodanie "mam benzyne, ale chciałbym miec diesla"

i jeszcze MAM KUCHENKĘ GAZOWĄ BO NA DIESLA BRAKŁO KASY :decayed:

chyba raczej MAM KUCHENKE GAZOWĄ BO JEST OSZCZEDNIEJSZA OD DIZLA A ZAPIERDA.LA 2X SZYBCIEJ :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i jest 4x mniej żywotna ta kuchenka gazowa, gnojówkojad ją przeżyje 4 razy

Opublikowano

lubię takie tematy bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia :decayed:

Opublikowano

lubię takie tematy bo nigdy nie dojdziemy do porozumienia :decayed:

właśnie, benzynka jak dla mnie jest bardziej przewidywalna niż diesel wciskam gaz a on raz ciągnie więcej raz mniej[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 21:26_________________________________________________nie mogę wyczuć ropniaczka

Opublikowano

PB only :polew: bez podtlenku LPG :kox: gaz mam w kuchence :decayed: dyzle sa dla emerytow :kox: mam benzyne i stac mnie i na benzyne i gaz do kuchenki :polew: a nie tylko na ropniacza :kox:

Opublikowano

A ja mam i diesla i benzynke :tongue4:

Opublikowano

Nie jeden Diesel zostawił by daleko w tyle Twoją benzynkę :decayed: :decayed:

Opublikowano

Nie jeden Diesel zostawił by daleko w tyle Twoją benzynkę :decayed: :decayed:

nie mowie w tym momencie o 1,6 :polew: mowie o BMW z dosc mocnym silnikiem :cool1:

Opublikowano

A no to zwracam honor :wink4::decayed:

Opublikowano

Fizyki nie oszukasz benzynka zawsze będzie lepsza. :PB98:

Opublikowano

jezeli 3.0 M3 to malo to spoko :wink4:

Opublikowano

. :PB98::boobs:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.