Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Diesel vs Benzyna

Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna) 4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michu się zdenerwował, podczas negocjacji w tym temacie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Michu (A4 Klub)

23:22:57

ku***a wy***rdalać benzynokurwy

smark bez prawa jazdy tak zareagował? :polew:

Opublikowano

najwyraźniej :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Co wnerw :D

Opublikowano

cóż, chłopak jest młody i nie wie co pisze :)

niestety, benzyna to benzyna, a benzyna z gazem to już bajka :naughty:

klekot to tylko 3.0 :gwizdanie:

Opublikowano

.

Opublikowano

co jest, brecht ze mnie? :blink:

jw.

diesel teraz, diesel zawsze. nie będę wąchał oleju z wydechu. :evil:

nie lubię takich tematów, bo diesel to diesel, a nie jakaś pedalska benzyna. :przebiegly:

piszę to, żeby się wypowiedzieć i jebię ingora na temat czy coś, żebym go czytać nie mógł.

:hi:

Opublikowano
:PB98: :PB98: :PB98:
Opublikowano

p.s. jak zignorować temat? :kox:

Opublikowano

p.s. jak zignorować temat? :kox:

najpierw się przebadaj, a później dorośnij :wink4:

Opublikowano

ej dobra dobra bez złości tu.. :cool1: drodzy parafianie. Każdy ma swoje gusta tak, temat ogólnie jest o tym co kto ma. Jeden woli benzyne bo ma dobre pierdolniecie a jeden woli dieselka bo mu spali kilka litrów a i tak dojedzie w miare elastycznym silnikiem. czt. (110-115konnym). W Benzyniaka trza lać i nie ma że boli. I ten i ten ma swoje wady i zalety więc sie nie bijta tu Parafianie bo nie wolno :hi:

Opublikowano

myślę ze to jest ta chwila, w której wątek powinien zostać zamknięty :cool1:

Opublikowano

p.s. jak zignorować temat? :kox:

najpierw się przebadaj, a później dorośnij :wink4:

najlepsze jest to, że gdybym nie miał w profilu wpisane, że mam 17 lat, to byłbym traktowany zupełnie inaczej. Ale w tej sytuacji każdy z was pokazuje swoją "dorosłość".

Dyskryminacja wiekowa na ogromną skalę tutaj jest.

I powiem wam tylko tyle, że na forum jest dużo więcej "dzieciaczków", których traktujecie zupełnie inaczej, tylko dlatego, że nie wiecie o tym, że mają 16-17 lat.

Opublikowano

Drodzy Parafianie skończcie się kłócić.

:PB98:

Opublikowano

oj taa Grzesiu straszliwie :D słowa nie można powiedzieć bo walka zacięta :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 00:12_________________________________________________ło a grzechu ma nawet taki motor jak ja :decayed:

Opublikowano

ale temat

panuje ogromna moda ostatnio na diesla, nawet ludzie co robią po 5-10km dziennie kupują diesle, bo wszyscy mają, no i "panie bierze 5 litrów w mieście"

dziwi mnie tylko że taka mała przewaga wychodzi w tej ankiecie dla diesla, na ulicy to spokojnie 90% A4 jakie mijam to 1.9tdi :gwizdanie:

Opublikowano
:kox: a wy dalej pitu pitu :decayed:
Opublikowano

a moj diesel przeszedl wczoram sam siebie,zrobilem 800km.na baku paliwa w samej trasie,najgorszy wynik jaki osiagnolem odkad go mam...........predkosc srednia to 140-150km/h,przewaznie jade ta trase 120-130km/h i robie 1050-1150km na baku.....,

Opublikowano

:kox: a wy dalej pitu pitu :decayed:

Kowi prawie jak u nas na lokalnych - limuzyny vs prówy :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Wszystko zależy od funduszu w naszej kieszeni czy masz benzyne czy diesla i tyle. Benzyne bez LPG. Kogo stać, to bierze sobię 1.8T czy 2.8Q i luz. Kogo nie to bierze 1.9Tdi i jest też luz. Chociaż przy kupnie samochodu diesel troszeczke droższy zawsze jest od benzyny. Myśle że to dość logiczna odpowiedź co do sporów. Poza tym że są fanatycy dobrego klekotu ;-) . Czt. ( michu harpagan :> )[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 10:00_________________________________________________I czy masz dojścia do tańszej ropy :cool1:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 10:03_________________________________________________Czasem sam wolałbym rope bo jest ekonomiczniej dużo... ale to tylko czasem :przebiegly:

Opublikowano

no to się zaczęło :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.