Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Diesel vs Benzyna


.i.KALI.i.

Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki masz silnik w swoim Audi? (jak masz LPG zaznaczasz Benzyna)



Rekomendowane odpowiedzi

68 benzin . tylko ze z Tych to pewnie z 70% ma gazkurki w zderzakach :chytry:

to jeszcze lepiej niz samo Pb :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie przepadam za gazem chociaż wiadomo czasem by się przydał :good: ze względu na koszta. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 14:33_________________________________________________ogólnie myśle że temat byłby lepszy gdyby było " CZYM WOLAŁBYŚ JEŹDZIĆ " bo wiadomo nie każdego stać na to co chce etc. Wtedy była by moim zdaniem lepsza statystyka. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie przepadam za gazem chociaż wiadomo czasem by się przydał :good: ze względu na koszta.

stary to nie czasy instalacji 1 gen. teraz zakładasz i zapominasz ze masz gaz , a zapier.dala az miło , tylko o połowe taniej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony z benzyniaka i jego 125KM. Mam gaz, nie robiłem przy nim nic od 2 lat(270000km przebiegu) i przede wszystkim jest oszczedny! 10l na mieście, trasa 7-8l(lpg-2.03zł,ON-4,40zł) A diesel? nikt mi nie powie ze jego diesel spali 5l na miescie nawet w lecie bo w to nie uwierze. A ci co śmieją się z benzyny niech porównają wpisy na forum, wiekszość które mają jakieś usterki i się psują to właśnie DIESLE :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem 2.5tdi i smiga swietnie teraz smigam 1.8T i tez popirdyla :kox: dzwiek 2.5 bajka mi sie podoba, jak diesel to tylko z takim dzwiekiem :evil: a 1.8T nie moge sie doczekac kiedy zaworek blow off zamocuje i jakis dobry przelot z wydechem i dieselkami bede :sick3:

+ dla diesla za spalanie i dzwiek w v6

+dla benzyny za dzwiek z blow offem, cichy, osiagi i ze pali tyle co powinien - jest turbo jest imprezka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jak zignorować temat? :kox:

najpierw się przebadaj, a później dorośnij :wink4:

najlepsze jest to, że gdybym nie miał w profilu wpisane, że mam 17 lat, to byłbym traktowany zupełnie inaczej. Ale w tej sytuacji każdy z was pokazuje swoją "dorosłość".

Dyskryminacja wiekowa na ogromną skalę tutaj jest.

I powiem wam tylko tyle, że na forum jest dużo więcej "dzieciaczków", których traktujecie zupełnie inaczej, tylko dlatego, że nie wiecie o tym, że mają 16-17 lat.

otoż to :disgust::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że gaz bardziej opłaca się założyć do większego silnika niż 1.8 ( w moim przypadku ) chociaż w sumie, może za jakiś czas rzeczywiście się zdecyduje, Moskal może masz racje, tym bardziej żę starzy mi narazie jeszcze utrzymują samochód to muszę wlewać paliwo kosztem sobotnich wyjść ,czy ubrań :P Ale teraz wytrzaśnij na porządną sekwencje (?) niewiadomo ile (?) 3 kafle? a za 10 kupiłem swoją bryczkę :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego tak uważacie?

do takiego tico zakłądasz gaz i zamiast 7x4.40=30.8 to jeździsz za 8x2,05=16.4zł

Jest taniej? Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby masz racje .. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 20:42_________________________________________________tak w ogóle to nie licz 4,40 tylko 4,80 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym autem jest takie auto ktore malo pali a jedzie. nie ma w polsce ameryki... a jak kogos stac na tankowanie 3litrowego benzyniaka albo klekota to niech sobie leje :wink4: kazdy szuka oszczednosci.... zalozy gaz a za pare lat albo szybciej(zalezy ile jezdzi) zalozenie instalacji mu sie zwroci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciu niektórzy szukają wrażeń anie oszczędności :tongue4: i że tak powiem dobrego przyjebania, bo ich na to stać. Mnie szarego człowieka nie stać więc jeżdże tym czym jeżdże i na zmiane póki co się raczej nie zapowiada. Chyba że się zagazuje z Adą :>[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 20:46_________________________________________________Chociaż 2.8q w gazie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas - jeszcze nie dawno sam chciałeś diesela, a już o gazie do benzyny to słuchać nie chciałeś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...