Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio jak jechałem tym SLS-em to zaczęło mi się dymić z opon jak wchodziłem w zakręty na ręcznym :polew: od drugiego okrążenia nawet na prostej już dymiło :decayed:

Co :shocked::polew:

Ja nic takiego nie miałem może tak nim zasuwałeś że dym leciał cały czas :polew:

serio piszę, sam byłem mega zdziwiony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dym przy bokach czy ostrym hamowani leci już na robieniu licencji np w starym ferrari w Rzymie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tekstury, drzewa, bandy z opon w GT5 sa jakas zenada... przeciez tak "grafika" wygladala w 2005.

auta w GT5 blyszcza sie mocniej - albo te porownywane mialy inne lakiery [metalik/mat].

sam asfalt mi bardziej lezy w FM3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo...kurde nie mogę przejść 4 poziomu z tą windą na wieżowiec....chyba 50 razy dziś próbowałem :wallbash: :wallbash:

Ale czego nie mozesz zrobić ? Może masz problem z uruchomieniem windy ? Wiesz że trzeba ją odpalić w dwóch miejscach ?

Kiedy kończymy co-op'a ? /Pasowałoby przejść 4ty rozdział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wspominam, ze to jest temat o GT5, a nie Dead Nation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie kminie o czym oni piszą a tego nie mogłem znaleźć w GT5 :polew:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:55_________________________________________________

tekstury, drzewa, bandy z opon w GT5 sa jakas zenada... przeciez tak "grafika" wygladala w 2005.

auta w GT5 blyszcza sie mocniej - albo te porownywane mialy inne lakiery [metalik/mat].

sam asfalt mi bardziej lezy w FM3.

Drzewa i widzowie są gorzej wykonani niż w FM3, co do aut to o sto razy lepiej wygląda taka zonda w GT5 bo widać że składa się z większej ilości detali niż taka zonda w FM3, tak samo środek, kokpit i sam kierowca, wystarczy spojrzeć na 0:28s także w tym miejscu GT5 zostawia daleko z tyłu FM3, ale tym samym FM3 tak samo zostawia z tyłu GT5 pod względem zniszczeń mamy porównanie w filmiku, (mogło nie być w ogóle tych zniszczeń w GT5 i nie było by ględzenia na ten temat, teraz pozostaje nadzieja że patche poprawią te zniszczenia tak jak ostatni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze FM3 ma półtorej roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam ze FM3 ma półtorej roku :gwizdanie:

Dlatego pisałem na wcześniejszych stronach żeby nie porównywać tych gier ale niektórzy nadal to robią na co odpowiadam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest wątek gt5 vs fm ?

chyba nie, więc się ogarnijcie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest wątek gt5 vs fm ?

chyba nie, więc się ogarnijcie :gwizdanie:

Możesz pisac co chcesz i tak sie będą killować... ja już nie komentuje tego... lepiej sie piwa napić...psssyyyttt Żywiec :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej sie piwa napić...psssyyyttt Żywiec :good:

No jesteś dla mnie niczym... niczym brat :D Żywiec online :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam weekend wolny to trzeba nadrobić skilla w GT5 bo w tygodniu nie miałem kiedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostały jeszcze 2 złotka do zrobienia w licencjach :naughty: IA-2 , IA-10 reszta cała na złotko i w sumie tylko S warto zrobić bo można wygrać ciekawe pojazdy :decayed:, i jest stosunkowo prosta

moje spostrzeżenia po paru dniach grania:

-to co mnie boli w GT to poziom przeciwników i ich zachowanie, w zawodach specjalnych GRAND TOUR jeśli dobrze pamiętam jeździ się FERRARI

na MONZIE i jest taka akcja że zaraz po starcie jednym gościem fest zamiata, dasz sobie restart i znowu to samo :confused4: także jak dla mnie lipa, już nie wspomne o tym że nie kwapią się do omijania Cie jak stoisz na 'właściwej lini przejazdu"

-druga rzecz to poziom trudności w jednych zawodach jest prosty w drugich i już tragedia np. zawody specjalne NASCAR na zawodowcu w ostatniej próbie mam problem zrobić brąz a w drugiej próbie za drugim podejściem robie złoto,

zawody specjalne AMG na 2 pierwszych poziomach jedziesz po suchym, zrobić złotka masakra później jest jazda po mokrym i tutaj złotka są

-ostatnia rzecz to grafika samochodów STANDARDOWYCH po prostu DRAMAT :wallbash::kwasny:

reszta według mnie jest jak najbardziej ok, wykonanie samochodów premium :notworthy: kokpit FERRARI :slina: to orgia dla oczu

tryb foto :slina: jest rewelacyjny np.

f1261a75104fb749m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zostały jeszcze 2 złotka do zrobienia w licencjach :naughty: IA-2 , IA-10 reszta cała na złotko i w sumie tylko S warto zrobić bo można wygrać ciekawe pojazdy :decayed:, i jest stosunkowo prosta

moje spostrzeżenia po paru dniach grania:

-to co mnie boli w GT to poziom przeciwników i ich zachowanie, w zawodach specjalnych GRAND TOUR jeśli dobrze pamiętam jeździ się FERRARI

na MONZIE i jest taka akcja że zaraz po starcie jednym gościem fest zamiata, dasz sobie restart i znowu to samo :confused4: także jak dla mnie lipa, już nie wspomne o tym że nie kwapią się do omijania Cie jak stoisz na 'właściwej lini przejazdu"

-druga rzecz to poziom trudności w jednych zawodach jest prosty w drugich i już tragedia np. zawody specjalne NASCAR na zawodowcu w ostatniej próbie mam problem zrobić brąz a w drugiej próbie za drugim podejściem robie złoto,

zawody specjalne AMG na 2 pierwszych poziomach jedziesz po suchym, zrobić złotka masakra później jest jazda po mokrym i tutaj złotka są

-ostatnia rzecz to grafika samochodów STANDARDOWYCH po prostu DRAMAT :wallbash::kwasny:

reszta według mnie jest jak najbardziej ok, wykonanie samochodów premium :notworthy: kokpit FERRARI :slina: to orgia dla oczu

tryb foto :slina: jest rewelacyjny np.

f1261a75104fb749m.jpg

Na al komputera ma wyjść nie długo nowy patch także już będą omijać jak będziesz stał autem na ich linii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież jak jadę wolniejszym autem to oni wyprzedzają mnie po prawej lub lewej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi brakuje w GT5 z poprzednich części takiej opcji, gdzie można mierzyć czasy na 1/4, 1 km i prędkość max :thumbdown:

bawiłem się tym w GT3 podczas modzenia fur, czasy przed i po :)

moicz respect za prawie same złota w licencjach :notworthy:

grasz na kierze czy padzie?

karwa jak lotusem na torze top gear zrobiłeś złoto :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na padzie gram, a ten lotus to powiem Ci że troszkę pojeździłem i sie udalo, gorzej jest np. AMG czy NASCAR(brakuje mi jednego złotka i licze że wygram coś ciekawego) na zawodowcu,

generalnie coraz lepiej mi się jeździ

T-żółw jakie masz PSn ID ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się NASCAREM udało, a tym Lotusem ni ciula :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na all komputera ma wyjść nie długo nowy patch także już będą omijać jak będziesz stał autem na ich linii :wink4:

co to jest 'all komputera' ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...