Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

karol wrzucasz to na tutorial ?? :polew: :polew: :polew:

dzieki za spota wszystkim [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 11:58_________________________________________________A co do paliwka, jeżdziłem na ultimate i na zwykłej i nie widziałem różnicy, ani w mocy ani w spalaniu... może na ulti miałem cięższą nogę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

No w jednej rzeczy wyprzedziłem Bart-S-a z modem .. on nie ma jeszcze tego pakietu, idę świętować :P

karol wrzucasz to na tutorial ?? :polew: :polew: :polew:

ja myślałem, że taka siatka w dolocie to seria/standard .. atu widzę, że wszystkie ogłoszenia full-wypas do weryfikacji,

bo pakiet zima potrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze same korki ale to w przyszłości zaprocentuje :)

generalnie nasze silniki nie lubią dodatków z tego co słyszałem... lepiej się wystrzegać

dlatego leje zwyklasa rope i śmigam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nawet na klapce od wlewu, że zalecana Pb95 i tego się trzymam :good: Żadnych ulepszaczy nie leje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie nasze silniki nie lubią dodatków z tego co słyszałem... lepiej się wystrzegać

a u mnie różnica jest i to duża, ale na trasie. Spalanie jest niższe o jakieś dobre pół litra (co daje około 10% oszczędności), jeśli chodzi o moc to toże jeździ troche lepiej ale bez szału.

jeśli chodzi o jazde po mieście nie opłaca sie tankować V-powera ultimate-a ani nic w tym stylu, bo w spalaniu różnic nie ma, a moc ta co mam to i tak na miasto starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem po nowy akumulator i już mam :wink4:

To opisz wrażenia i cenę - ja muszę się wybrać w tym tygodniu. Aha, jutro możesz podjechać o 15:00 - sprzęt dziś dojechał więc możemy zakładać BOSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem po nowy akumulator i już mam :wink4:

To opisz wrażenia i cenę - ja muszę się wybrać w tym tygodniu. Aha, jutro możesz podjechać o 15:00 - sprzęt dziś dojechał więc możemy zakładać BOSE.

ja mam ten plus że mi aku w zimie nie marznie tak jak wam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem po nowy akumulator i już mam :wink4:

To opisz wrażenia i cenę - ja muszę się wybrać w tym tygodniu. Aha, jutro możesz podjechać o 15:00 - sprzęt dziś dojechał więc możemy zakładać BOSE.

ja mam ten plus że mi aku w zimie nie marznie tak jak wam :naughty:

A co? trzymasz w domu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy jak dojadę do Kaponiera od Bukowskiej czy mogę skręcić w lewo w Roosevelta ?

bukowska nie dochodzi do kaponiery tylko zwierzyniecka która jest jedno kierunkowa w tym momencie i nią nie dojedziesz[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:41_________________________________________________

Ja jechałem po nowy akumulator i już mam :wink4:

To opisz wrażenia i cenę - ja muszę się wybrać w tym tygodniu. Aha, jutro możesz podjechać o 15:00 - sprzęt dziś dojechał więc możemy zakładać BOSE.

ja mam ten plus że mi aku w zimie nie marznie tak jak wam :naughty:

A co? trzymasz w domu? :P

trzymam go opatulonego pod tylką kanapą :cool1:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:42_________________________________________________sławek najlepiej jak byś skręcił z bukowskiej w kraszewskiego, dojechał do dąbrowskiego, skręcił w prawo, dojechał do roosvelta i wtedy w lewo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy jak dojadę do Kaponiera od Bukowskiej czy mogę skręcić w lewo w Roosevelta ?

bukowska nie dochodzi do kaponiery tylko zwierzyniecka która jest jedno kierunkowa w tym momencie i nią nie dojedziesz[br]Dopisany: :cool1:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:42_________________________________________________sławek najlepiej jak byś skręcił z bukowskiej w kraszewskiego, dojechał do dąbrowskiego, skręcił w prawo, dojechał do roosvelta i wtedy w lewo

a ze zwierzynieckiej przejade prosto na Kaponierze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam z wieczorka :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 21:15_________________________________________________padam na rylo, zajechali mnie jak nasza szkape dzis w pracy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...