Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: :hi: :hi:

Musa też dobrze, ale wątpię, żeby ten przycisk obsługiwał tą funkcję

Bartku - FUNK w języku niemieckim oznacza także radiostację. Ten przycisk montowano w wozach policyjnych - służył do uruchomienia radia policyjnego.

a coz ja innego napisalem? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Chociaż kolega z tego co zrozumiałem nie ma tego przycisku i chciałby go dołożyć :mysli:

Dokładnie, przycisk chce dołożyć, a dokładnie zamienić, żeby nie spryskiwać świateł przyciskiem ASR tylko FUNK :naughty:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 09:14_________________________________________________:siema: z rana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przycisk chce dołożyć, a dokładnie zamienić, żeby nie spryskiwać świateł przyciskiem ASR tylko FUNK

to nie prosciej powiazac zalaczenie pomki spryskiwacza reflektorow z wlaczeniem swiatel i spryskiwaczem przedniej szyby, tak jak jest oryginalnie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przycisk chce dołożyć, a dokładnie zamienić, żeby nie spryskiwać świateł przyciskiem ASR tylko FUNK

to nie prosciej powiazac zalaczenie pomki spryskiwacza reflektorow z wlaczeniem swiatel i spryskiwaczem przedniej szyby, tak jak jest oryginalnie? :mysli:

Miałem tak oryginalnie, ale właśnie to zmieniłem, bo niestety b5 nie ma spryskiwaczy mgiełkowych i trochę szybkę trzeba myć i potem mi lampy myło i płyn za szybko leciał, a tak psik psik psik to chciało mi się bawić, wiec odłączyłem i mam święty spokój :kox: Są podłączone jak powinny, że dopiero jak światła mam włączone :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wczoraj odebrałem autko.

Turbo po generalnym remoncie - coś "przeleciało" przez turbo i poobijało łopatki.

Poza tym nowe świece żarowe; olej i komplet filtrów.

Trochę mnie to kosztowało ale różnica w przyspieszeniu znaczna (auto szybciej się rozpędza i jak narazie szarpanie znikło).

Jeszcze pozostał drobny wyciek na pompie vacum ale to w przyszłym tygodniu.

Czy da się wymienić samą uszczelkę ?

Nie chciałbym już wydawać kolejnej okrągłej sumki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Planowane zamówienie paru kluczy Proxxona, ktoś chętny, może da radę cenę ponegocjować ... ?[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 12:15_________________________________________________http://www.gloswielkopolski.pl/stronaglowna/470579,poznan-wypowiada-wojne-tir-om,id,t.html?cookie=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Planowane zamówienie paru kluczy Proxxona, ktoś chętny, może da radę cenę ponegocjować ... ?[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 12:15_________________________________________________http://www.gloswielkopolski.pl/stronaglowna/470579,poznan-wypowiada-wojne-tir-om,id,t.html?cookie=1

To nic nie zmieni gdyż wewnątrz II ramy samochody ciężarowe praktycznie się nie pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z rana :hi:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 07:48_________________________________________________wstawac lotry szkoda dnia :decayed:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 08:05_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Jak samopoczucie przed długim weekendem? :kox:

Ja dzisiaj lecę do Częstochowy, w nocy z dzisiaj na jutro zapowiadają -10*C :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-10 to chyba teraz może być na wschodzie Polski ale nie u nas ani w Częstochowie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...