Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tez postaram sie byc jak za mocno nie zapije, bo w sob jak wroce to opijamy wczoraj urodzonego Mikolajka :>

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

doberczak :hi:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 07:58_________________________________________________ja na 100 % wpadne na spota w styczniu :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi:

też wpadnę na spota :)

Opublikowano

Skoro wy będziecie to i ja :kox:

Opublikowano

Witam Panowie :good::hi:

Też pewnie się zjawie :wink4:

Mam pytanko będzie może ktoś z lapkiem??Chciałbym sprawdzić ewentualnie błędy w autku.

Ogólnie walcze cały czas z problemem który już dłuuugo nie moge rozwiązać.

Może spotkaliście się z czymś podobnym.... Jeśli temperatura spadnie poniżej +8 no +6 stopni przy odpalaniu zaznaczam że nie za kazdym razem autko przez 3 s telepie mi silnikiem tak jakby gar po garze się załączał....do tego siwy dymek tez przez max 2 , 3 sec. Dzieje sie to tylko na zimnym silniku....

Swiece sprawdzałem kabelkiem czy iskrzyly a jest możliwość ze mogą nie dogrzewać??

Pytałem sie ogolnie jeszcze to jest takze opcja z przekaźnikiem....może poprostu oszukuje temperatura...i nie daje prawidłowych informacji kiedy świece powinny się załączyc...

Dodam że przy - 10 bądz - 15 stopni odpala bez problemu :decayed:

Myślałem że wtrysk ale to by telepał tez i na postoju lub w czasie jazdy...

Już chyba 3 lata się mecze i nie moge dojsc...a moze to zwykly jakis pierdolek.... :wallbash:

Opublikowano

Zawsze mam ze sobą kompa - zobaczymy co VAG pokaże. Do dokładniejszej diagnostyki przydałby się Musa ale nie wiem czy będzie...

Opublikowano

Mussa chyba w Anglii jest jeszcze :mysli:

Opublikowano

aha spoko ;)

Ale trochę fachowców będzie :decayed: także myślę że na coś wpadniemy :good: [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 19:56_________________________________________________hmm....widzę że wszyscy gdzieś krążą :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 22:26_________________________________________________Bart o tych wycieraczkach ostatnio na spocie Ci wspominałem ;)

http://allegro.pl/oryginalne-wycieraczki-ramiona-aero-audi-a4-b6-i1951731950.html :wink4:

Opublikowano

witam z rana :hi:

Opublikowano

:siema:

I gdzie ten śnieg z deszczem w sobotę? :cool1: Ch.ja wiedzą kiedy zima przyjdzie, a ja ją tak bardzo pragnę :wallbash:

Czyli ustalone tak? Jutro 16:00, king Cross -2? :naughty:

Opublikowano

Siema śpiochy :tongue4::hi:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

Cześć wszystkim, co powiecie na temat przestawionego rozrządu o jeden ząbek? Tutaj http://postimage.org/image/wxqkuefor/ w miejsce 0 była 1. Samochód zachowywał się normalnie, spalanie w normie. Jadąc pasatem 90km a moim audi 110km czułem znaczną różnice mocy na korzyść audi. Teraz mechanik ma ustawić na 0. Jakie przewidujecie skutki? Dodam, że auto dymiło trochę na taki niebieskawy kolorek. Do wymiany jest też uszczelka pod pokrywą zaworów, ponieważ było pełno oleju na rozrządzie. :confused4:

Opublikowano

20 kuni to czuć różnicę, generalnie pasek powinien być ustawiony na 0 ale może ktoś ma inną opinię

Opublikowano

Pasek ma ustawione na 0 i muł, a audi miał na 1 i czułem moc. Teraz ma mi kolo przestawić na 0. Boję się że strace moc. :)

Opublikowano

to może i ja/my po obiadku wpadniemy .... na deserek ...

Opublikowano

Dobry Wieczór :hi:

Opublikowano

Ja tez mysle ze tez wpadne. PS Maxcudo ogarnales te problemy z cisnieniem w turbinie??

Opublikowano

Ja tez mysle ze tez wpadne. PS Maxcudo ogarnales te problemy z cisnieniem w turbinie??

:yes2:

Co się okazało, miałem nieszczelny dolot(tak jak podejrzewałem) dlatego robił te ssssssssss :decayed:

Swoją drogą, turbawka w przyszłym tygodniu do regeneracji leci, bo przeciąga więcej oleju niż frytkownica :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Dzisiaj chyba jakiś mecz jest na Lechu ok 17tej ..

proponuję omijać teren bo tam i tak remonty, a do tego dojdą korki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.