Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez postaram sie byc jak za mocno nie zapije, bo w sob jak wroce to opijamy wczoraj urodzonego Mikolajka :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

doberczak :hi:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 07:58_________________________________________________ja na 100 % wpadne na spota w styczniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :good::hi:

Też pewnie się zjawie :wink4:

Mam pytanko będzie może ktoś z lapkiem??Chciałbym sprawdzić ewentualnie błędy w autku.

Ogólnie walcze cały czas z problemem który już dłuuugo nie moge rozwiązać.

Może spotkaliście się z czymś podobnym.... Jeśli temperatura spadnie poniżej +8 no +6 stopni przy odpalaniu zaznaczam że nie za kazdym razem autko przez 3 s telepie mi silnikiem tak jakby gar po garze się załączał....do tego siwy dymek tez przez max 2 , 3 sec. Dzieje sie to tylko na zimnym silniku....

Swiece sprawdzałem kabelkiem czy iskrzyly a jest możliwość ze mogą nie dogrzewać??

Pytałem sie ogolnie jeszcze to jest takze opcja z przekaźnikiem....może poprostu oszukuje temperatura...i nie daje prawidłowych informacji kiedy świece powinny się załączyc...

Dodam że przy - 10 bądz - 15 stopni odpala bez problemu :decayed:

Myślałem że wtrysk ale to by telepał tez i na postoju lub w czasie jazdy...

Już chyba 3 lata się mecze i nie moge dojsc...a moze to zwykly jakis pierdolek.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mam ze sobą kompa - zobaczymy co VAG pokaże. Do dokładniejszej diagnostyki przydałby się Musa ale nie wiem czy będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha spoko ;)

Ale trochę fachowców będzie :decayed: także myślę że na coś wpadniemy :good: [br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 19:56_________________________________________________hmm....widzę że wszyscy gdzieś krążą :mysli:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 22:26_________________________________________________Bart o tych wycieraczkach ostatnio na spocie Ci wspominałem ;)

http://allegro.pl/oryginalne-wycieraczki-ramiona-aero-audi-a4-b6-i1951731950.html :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

I gdzie ten śnieg z deszczem w sobotę? :cool1: Ch.ja wiedzą kiedy zima przyjdzie, a ja ją tak bardzo pragnę :wallbash:

Czyli ustalone tak? Jutro 16:00, king Cross -2? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, co powiecie na temat przestawionego rozrządu o jeden ząbek? Tutaj http://postimage.org/image/wxqkuefor/ w miejsce 0 była 1. Samochód zachowywał się normalnie, spalanie w normie. Jadąc pasatem 90km a moim audi 110km czułem znaczną różnice mocy na korzyść audi. Teraz mechanik ma ustawić na 0. Jakie przewidujecie skutki? Dodam, że auto dymiło trochę na taki niebieskawy kolorek. Do wymiany jest też uszczelka pod pokrywą zaworów, ponieważ było pełno oleju na rozrządzie. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek ma ustawione na 0 i muł, a audi miał na 1 i czułem moc. Teraz ma mi kolo przestawić na 0. Boję się że strace moc. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle ze tez wpadne. PS Maxcudo ogarnales te problemy z cisnieniem w turbinie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mysle ze tez wpadne. PS Maxcudo ogarnales te problemy z cisnieniem w turbinie??

:yes2:

Co się okazało, miałem nieszczelny dolot(tak jak podejrzewałem) dlatego robił te ssssssssss :decayed:

Swoją drogą, turbawka w przyszłym tygodniu do regeneracji leci, bo przeciąga więcej oleju niż frytkownica :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba jakiś mecz jest na Lechu ok 17tej ..

proponuję omijać teren bo tam i tak remonty, a do tego dojdą korki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...