SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

Tak się przyjęło, że spotujemy co 2 tygodnie :wink4: (ew. przesunięcia jeśli w terminie jest mało chętnych).

siema chopaki

co tam w wielkim mieście słychać??

Dziury i korki ;(

a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi

Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku?

dobry[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 20:44_________________________________________________

doberek kuredu

Dobry male przebudzenie.... pospałem troche, zamowilem cos takiego http://allegro.pl/zarowka-rurkowa-led-c5w-6-led-w-2smd-36mm-rurka-i1937919499.html ciekawe jak to bedzie swiecilo...[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:36_________________________________________________Fura po wymianie filtrow: oleju, paliwa, powietrza, przeciwpykowy, oleju MOBIL 2000 10w40, pasek rozrzadu getz + rolki SKF do tego paski wielorowkowe i kolko i do tego simering i oczywiscie napinacz. Za towar z robocizna 1000zl mam nadzieje ze cena niewygorowana... [br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 21:40_________________________________________________W styczniu jeszcze tarcze + klocki na przod i tyl ZIMMERMANN towar 650zl + robocizna z 200zl

siema chopaki

co tam w wielkim mieście słychać??

łał sto lat tu nie zaglądałeś :hi:

Pany widzimy się w niedzielę?? :mysli:

No to patrząc na tą regułę, to teraz się nie widzimy, bo w ostatnią niedzielę spot był :gwizdanie:

:good:

niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie

Bardzo chętnie. Gokarty czy kręgle? :)

widzę, że wielkopolska bardziej aktywna niż zachodniopomorskie... coś na święta szykujecie? jak nic w szcz nie będzie to do poz bym się wybrał... (chyba że rozbebeszony przez rezanko :kox: )

niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie

Bardzo chętnie. Gokarty czy kręgle? :)

jak bede na miejscu to na gokarty tez bym sie wybrał :> dajcie tylko termin :naughty:

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 07:46_________________________________________________mialem do nadrobienia trzy strony ale to przez zapidol w pracy. brakuje mi powoli eppy :disgust:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 07:48_________________________________________________BARTASIE myslalem ze zapomniales juz ze masz kolegow w pyrlandii :cool1:

Witam wszystkich :hi:

Ja to normalnie mam pecha.

Zrobiłem turbo i auto śmiga jak powinno ale teraz nie mogę się nacieszyć bo od jakiegoś czasu zrobiło się strasznie niestabilne przy większych prędkościach. Zwłaszcza w łuku zaczyna strasznie pływać a przy ostrzejszym przyspieszaniu spod świateł myszkuje i muszę ciągle korygować kierunek jazdy.

Boję się, że czeka mnie wymiana amortyzatorów.

Chyba niedługo wybiorę się zrobić przegląd techniczny i na stacji mi powiedzą w jakim stanie są amortyzatory.

Wiecie może na jaki koszt w przypadku wymiany amorów w moim aucie muszę być przygotowany ?