Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis w Vario wkleiliśmy progi + maskownice. do zderzaka tył potrzebne slizgi:) już mam wyczajone dzieki Bart-s za szybką i konkretną odpowiedz.

finalny efekt mysle ze koło srody:)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
dzis w Vario wkleiliśmy progi + maskownice. do zderzaka tył potrzebne slizgi:) już mam wyczajone dzieki Bart-s za szybką i konkretną odpowiedz.

finalny efekt mysle ze koło srody:)

To mówisz że będzie bananowe szaleństwo :wink:

Opublikowano

szaleństwo to będzie wiosną na letnich kołach w czarnym macie.

teraz trzeba będzie się przekulać do wiosny

Opublikowano
  • Autor
szaleństwo to będzie wiosną na letnich kołach w czarnym macie.

teraz trzeba będzie się przekulać do wiosny

leci z górki aczkolwiek te mrozy doprowadzają człowieka do kur....:doh:

Opublikowano

wjechałem do VC koło 14.30 ale nikogo nie było - fakt progi były założone :)

Opublikowano
dzis w Vario wkleiliśmy progi + maskownice. do zderzaka tył potrzebne slizgi:) już mam wyczajone dzieki Bart-s za szybką i konkretną odpowiedz.

finalny efekt mysle ze koło srody:)

Nie ma sprawy. Projekt super mi się widzi :naughty:

Opublikowano

Banan, odwoziłem Grzesia na transport miejski

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
Banan, odwoziłem Grzesia na transport miejski

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

długo potem jeszcze siedziałeś przy aucie?

Opublikowano

O 17 wyszedłem, musiałem ordnung zrobić na warsztacie

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
:hi:Bartek ja mam wyjmaki do RNSa

Ok będę pamiętał, ale i tak prędzej czy później będę musiał się w nie zaopatrzyć

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano

dobry:)

Opublikowano

:siema:

Trochę naskrobaliście przez te 3 dni :kox:

Więc w Szpindlerowym Młynie pełno Poznaniaków. Na parkingu to tak z 35-40% auto to PO/PZ nie wspominając o tych wszystkich PSZ/PLE/PWR/POB/PCT etc :banan: Nawet sąsiadów spotkałem :grin:

Opublikowano

W końcu w wlkp mamy ferie

Opublikowano
:siema:

Trochę naskrobaliście przez te 3 dni :kox:

Więc w Szpindlerowym Młynie pełno Poznaniaków. Na parkingu to tak z 35-40% auto to PO/PZ nie wspominając o tych wszystkich PSZ/PLE/PWR/POB/PCT etc :banan: Nawet sąsiadów spotkałem :grin:

Ja do Szpindlerowego jade 16lutego pierwszy raz. Dobre tam sa stoki? I napisz gdzie tam dobrze i tanio zjesc jakis obiadek :D

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Stoki bardzo dobrze przygotowane i jest gdzie pojeździć. Ja jadłem na stoku i w zasadzie ceny jak wszędzie. Ostatnio też na weekend skoczyłem do Jańskich Łaźni i dokładnie te same ceny. Karnet w Szpindlerowym 700 Koron za cały dzień. Parking na samochody jest przy wyciągu "Hromovka", ale cały kompleks dłuższych stoków na Świętym Piotrze, dlatego pierwszy wjazd na Hromovke ale zjazd już na Piotra najlepiej. Niebieski stok jest tak w połowie łagodny, dalej raczej pasuje pod lekko czerwony. Czarny niestety otwarty dopiero w połowie, nad czym bardzo ubolewałem, lecz można było poszaleć na 4 czerwonych :wallbash:

Miejsce godne polecenia :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema: ale sypie,a ja zaraz do Obornik na wódeczkę :decayed:
Opublikowano

uwielbiam taką pogodę :naughty:

W poniedziałek to sypało, jak do VC się zjeżdżaliśmy :kox:

Opublikowano
:siema: ale sypie,a ja zaraz do Obornik na wódeczkę :decayed:

Ja za to do poz dzisiaj na flaszeczke jade :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.