Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee to szkoda,bo myślałem,że autkiem jak wkleiłeś link z google maps.Polecił bym Ci sklep z perfumami na promie Rostock-Gedser są o połowę tańsze niż w PL

Spoko - Gocha mnie tak w perfumy obkupiła, że mógłbym drogerię otworzyć :wink: Ehh... im bliżej wyjazdu tym większy dół :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Bart-s, nie zazdroszczę, osobiście nie lubię Szwecji ani szwedów (nie piszę o IKEA) ale jak chcesz mam namiary na fajne blondyny w tej okolicy i na sklep z %

:polew::polew::polew::polew: Odezwę się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Arek, musimy sobie znaleźć innego Guru w okolicy :polew::polew: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jadę jutro do Poznania - na Krańcowej będą mieli już te drobiazgi?

Prawie do Św. Mikołaja cię wysyłają :wink:

Jutro będę miał potwierdzenie - zadzwoń.

Ok odezwę się koło 12.00

A już chciałem cię namawiać na wymianę oleju w moim TIP-ie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś w VC może wam podpasi jak nie będzie Bart-s'a :whistling: (chociaż w zastępstwie)

Dawno mnie nie było w VC. Wlecimy z Werą może w piątek na mini odwiedziny heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś w VC może wam podpasi jak nie będzie Bart-s'a :whistling: (chociaż w zastępstwie)

No właśnie - teraz możecie walić do VC, przecież Bartas to stary elektriko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO, na 12stą jadę do T-mobile zmienić taryfę więc albo przed 11stą albo po 13.30 zapraszam

elektriko którego 380V popieściło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema - wpadłem się pożegnać. W poniedziałek wylot... Jednak Szwecja :facepalm:

Przyjemnosci zycze i szybkiego powrotu:)

Rozumiem ze misja sufit odpada, moze sam ogarne gorzej z BT, ale kabelek zamowiony to podniose skilsy:)

Pozdroooo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO, na 12stą jadę do T-mobile zmienić taryfę więc albo przed 11stą albo po 13.30 zapraszam

elektriko którego 380V popieściło :)

Jeszcze nic nie wiadomo, bo jadę w sumie na wymianę turbo tzn zostawiam Audi w Czerwonaku i śmigamy na jakies jedzonko, film i zakupy do Poznania. Nie wiem o której będzie gotowa do powrotu..

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

SLO, na 12stą jadę do T-mobile zmienić taryfę więc albo przed 11stą albo po 13.30 zapraszam

elektriko którego 380V popieściło :)

Jeszcze nic nie wiadomo, bo jadę w sumie na wymianę turbo tzn zostawiam Audi w Czerwonaku i śmigamy na jakies jedzonko, film i zakupy do Poznania. Nie wiem o której będzie gotowa do powrotu..

Wojtek, co do BT mogę Ci ew pokazać jak kable poprowadzić i kilka patentów wyniesionych od Bart-Sa ;) Kabelki też jakoś ogarniemy :) BT już siedzi w aucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze nic nie zmontowalem, wszystko czeka w pokoju:d w niedziele bede w czerwonaku to mozemy sie spotkac jak masz czas albo na spocie jak bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę roboty jest z tym blutem niestety.

Nie wiem czy będę na spocie. W nast tygodniu możemy się gdzieś styknąć i porezać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze nic nie zmontowalem, wszystko czeka w pokoju:d w niedziele bede w czerwonaku to mozemy sie spotkac jak masz czas albo na spocie jak bedzie:)

Dasz radę sam - jak coś to pisz pw/mejl. Telefonów poza SMS-ami nie będę odbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jeszcze nic nie zmontowalem, wszystko czeka w pokoju:d w niedziele bede w czerwonaku to mozemy sie spotkac jak masz czas albo na spocie jak bedzie:)

Dasz radę sam - jak coś to pisz pw/mejl. Telefonów poza SMS-ami nie będę odbierał.

Dzieki za wiare we mnie hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dnach bede zamawiał ledy roznego rodzaju od tego kolesia z allegro:

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wiec jak ktos by czegos potrzebował to moge zrobic w jednej paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s, nie zazdroszczę, osobiście nie lubię Szwecji ani szwedów (nie piszę o IKEA) ale jak chcesz mam namiary na fajne blondyny w tej okolicy i na sklep z %

a ja nie lubię IKEA .. a Szwedzi są fajni .. wymieniałem tam keidyś przeowdy zapłonowe i czujnik położenia wałka rozrządu .. nawet w ASO opla pozwolili mi brać iel chce i co chcę z narzędzi :)

a jak dałem flaszkę to dostałem 22% roabatu na czujnik ...

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Trochę roboty jest z tym blutem niestety.

Nie wiem czy będę na spocie. W nast tygodniu możemy się gdzieś styknąć i porezać :)

BT montowałem, coming leaving home, czujnik deszczu , światła .. to coś mogę podpowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO, na 12stą jadę do T-mobile zmienić taryfę więc albo przed 11stą albo po 13.30 zapraszam

elektriko którego 380V popieściło :)

Jeszcze nic nie wiadomo, bo jadę w sumie na wymianę turbo tzn zostawiam Audi w Czerwonaku i śmigamy na jakies jedzonko, film i zakupy do Poznania. Nie wiem o której będzie gotowa do powrotu..

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

SLO, na 12stą jadę do T-mobile zmienić taryfę więc albo przed 11stą albo po 13.30 zapraszam

elektriko którego 380V popieściło :)

Jeszcze nic nie wiadomo, bo jadę w sumie na wymianę turbo tzn zostawiam Audi w Czerwonaku i śmigamy na jakies jedzonko, film i zakupy do Poznania. Nie wiem o której będzie gotowa do powrotu..

Wojtek, co do BT mogę Ci ew pokazać jak kable poprowadzić i kilka patentów wyniesionych od Bart-Sa ;) Kabelki też jakoś ogarniemy :) BT już siedzi w aucie ?

u kogo w czerwonaku zostawiles auto?? jesli mozna wiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: a może jakoś w weekenda zrobimy pożegnanko Bartka??? Ja dziś wieczorem lub jutro rano bede już w domciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...