Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja VAGa mam zamiar zakupić na dniach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?

zawsze mozna podjechac, kompa uzycze do adaptacji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja VAGa mam zamiar zakupić na dniach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

bo chodzi mi o wyczyszczenie i zaadaptowanie przepustnicy dałoby radę ?

zawsze mozna podjechac, kompa uzycze ...

Vario i Gwerty coś tam mają ale co kilka głów to nie jedna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

Bartek w kożuch się ubieraj :grin:rezaj tam jakieś fury :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

Bartek, nie guma tylko często przełykasz ślinę gdy samolot zmienia pułap ... na mnie to działa a latam min 2 razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

czyli jak w suwałkach -20c zimą to standart.

powiem tak:

idzie sie przyzwyczaić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma i ziewanie pomaga, przynajmniej mi, do czasu jak nie miałem punkcji zatok nie było problemów w samolocie i z nurkowaniem, po punkcji na łeb dostaję w samolocie no i nie nurkuję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany miłej nocy życzę spadam bo dzisiaj miałem robotę z drzewem ;/ 3majcie się ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno być tak że mierzą prędkość z jaką się zbliżają do mnie a potem odejmują to od swojej prędkości :)

na tvn turbo jak leci uwaga pirat zawsze gość mówi że następuje zrównanie prędkości czyli pomiar sie rozpoczyna dopiero wtedy jak już cie dogonią i jadą za tobą równo, a znając życie te 100m pomiaru to zajmuje jakieś 2sekundy więc nie ma czasu na wychamowanie nawet.

jak tam majster schowek założyłeś ?

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

stopery ?

i_r_e_i_s_zatyczki_do_uszu_stopery_z_pianki_poliuretanowej.jpg

mam takie w firmie - przywioze ci kilka na wielkanoc, poza tym może zwykłe słuchawki douszne ?

nie wiem bo nie testowałem ale warto spróbować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

sa ćwiczenia na "przedmuchiwanie" układu ... zaciskasz nos i dmuchasz aż uszy pozatyka ....

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

a jakby ktoś szukał auta .. fajny, warty polecenia komis w DE

http://www.autosalon-singen.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, oficjalnie felgi ROTIFORM są dostępne u mnie, info na FB, zapraszam

Witam Kolegów,

Vario, mnie rozkładają na łopatki BLQ i MIA, tylko ta kasa :facepalm:. Ale fajnie wyglądają u Ciebie na FB( tylko czy mógłbyś tej lasce wyretuszować Photoshopem dziarę, bo mi psuje obraz całości??):decayed:. A z zupełnie innej beczki, jak byłem ostatnio u Ciebie, to tak mnie wciagnął Gwertolot, że zapomniałem prosić Cię abyś rzucił okiem na moją rysę na masce. Coż następnym razem....

---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

Siema! Jestem na miejscu ale wczoraj zabrakło już sił na wpisy (odpisałem na kilka pw + mejli i polazłem spać). Loty zniosłem jakoś ale to rozsadzanie bębenków mnie rozbiło kompletne (zwijałem się z bólu głowy w fotelu - macie na to jakiś patent, poza gumą do żucia bo to nie zadziałało).

Generalnie jest fajnie tylko trochę zimno ;) Póki co temperatura bliska 0 ale już za chwilę ma być standardowe -20 :)

Cześć Bartku. Dobrze wiedzieć, że dotarłeś na miejsce szczęśliwie. Niby tylko do Szwecji, ale jednak kilka przesiadek potrafi zmęczyc człowieka, wiem coś o tym.Czy Ty jestes w okolicach koła podbiegunowego? Macie tam teraz noc polarną??:grin: Co do bębenków, to jest jeszcze ziewanie i przełykanie śliny, jak ktoś tam wspomniał, możesz tez spróbowac kichnąć. Natomiast zatykanie nosa i nadmuchiwanie się od wewnątrz działa tylko przy lądowaniu, kiedy wzrasta ciśnienie wokół Ciebie i trzeba od środka też je podbic dla równowagi. Napisz coś więcej jak tam jest i może jakieś zdjęcie??. Będziesz miał okazję pojeździć czymś po zamarzniętych jeziorach? W Szwecji to podobno normalka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa ćwiczenia na "przedmuchiwanie" układu ... zaciskasz nos i dmuchasz aż uszy pozatyka ....

Ja teraz cierpiałem przy lądowaniu, dowiedziałem się przy okazji, że nie powinno się latać z anginą, zatkanym nosem itp. bo nie idzie wyrównać ciśnienia i można nawet ogłuchnąć - wypas. Byłem trochę przeziębiony i ucho mi się tak zatkało, że dopiero na drugi dzień coś słyszałem, "przedmuchiwanie układu" tylko pogarszało sprawę, ale przy drożnych kanałach zazwyczaj działa :)

Szukam auta, ale w tym AUTO SALON SINGEN: Ferrari, Porsche, Lamborghini, Mercedes-Benz, Oldtimer, Aston-Martin, Bentley, Jaguar, McLaren, Maybach, Bugatti, Luxus Cars, Autos, Vintage to jakieś biedki same, wstyd by mi było tym jeździć :wink: hehe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantastic,

schowek założony wszystko elegancko. Tylko podrapany ;/ będę i tak pewnie musiał kupić nowy bo szpecą rysy

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ----------

nie wim co Wy z tymi samolotami macie. Mi przełknięcie śliny wystarcza na szczęście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie guma tylko często przełykasz ślinę gdy samolot zmienia pułap ... na mnie to działa a latam min 2 razy w roku

Próbowałem i nie pomaga :thumbdown:

czyli jak w suwałkach -20c zimą to standart.

powiem tak:

idzie sie przyzwyczaić

Póki co jest 0 - za chwilę ma przywalić -20 więc zobaczymy :decayed:

stopery ?

http://s12.postimage.org/v60a7zozd/i_r_e_i_s_zatyczki_do_uszu_stopery_z_pianki_poliuretanowej.jpg

mam takie w firmie - przywioze ci kilka na wielkanoc, poza tym może zwykłe słuchawki douszne ?

nie wiem bo nie testowałem ale warto spróbować

Miałem słuchawki w uszach - słuchałem mp3, nie pomogło :thumbdown:

sa ćwiczenia na "przedmuchiwanie" układu ... zaciskasz nos i dmuchasz aż uszy pozatyka ....

Czyli przed następnym lotem muszę porządnie dmuchnąć :grin:

Cześć Bartku. Dobrze wiedzieć, że dotarłeś na miejsce szczęśliwie. Niby tylko do Szwecji, ale jednak kilka przesiadek potrafi zmęczyc człowieka, wiem coś o tym.Czy Ty jestes w okolicach koła podbiegunowego? Macie tam teraz noc polarną?? Co do bębenków, to jest jeszcze ziewanie i przełykanie śliny, jak ktoś tam wspomniał, możesz tez spróbowac kichnąć. Natomiast zatykanie nosa i nadmuchiwanie się od wewnątrz działa tylko przy lądowaniu, kiedy wzrasta ciśnienie wokół Ciebie i trzeba od środka też je podbic dla równowagi. Napisz coś więcej jak tam jest i może jakieś zdjęcie??. Będziesz miał okazję pojeździć czymś po zamarzniętych jeziorach? W Szwecji to podobno normalka...

Tak jestem prawie na granicy z Finlandią - wpisz sobie w googlemap miejscowość Lulea.

Jakie wrażenia - jest fajnie. Miasto jest śliczne, ludzie baaaardzo mili (nawet w pracy co po wizycie na Węgrzech totalnie mnie zaskoczyło - zupełnie inne podejście do pracy). Z hotelu mam okno na zamarznięte jezioro/rzekę (nie wiem czy to nie ujście do Bałtyku). Na lodzie jest normalnie odśnieżona droga - pełno tam ludzi - spacerują, jeżdżą na skuterach itd. :decayed: Na lodowisko jeszcze nie ale póki co zaproszenie mam na mecz w kosza (ponoć jest tu stolica szwedzkiej koszykówki - mają zarówno ligę męską jak i żeńską). A tak z pozostałych rzeczy to na co dzień bujam się Toyotą Yaris 2012. Całkiem przyjemny maluszek (dodatkowe ogrzewanie, MF, PDC, kamera parkowania, radio 2 din, manual ze wskaźnikiem zmiany biegów). No i dziś jadłem najdroższą pizzę w życiu - 80zł za wariant ser + pepperoni (szału nie było :polew:). Do tego kupiłem fajki, gumę do żucia i fanę - a co za tym idzie, 125zł poszło się ***** :wink: Jak Szwedom mówię ile zarabiam w PL to oczy robią, że można za tyle wyżyć :grin: To tak w ogólnym skrócie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, nie guma tylko często przełykasz ślinę gdy samolot zmienia pułap ... na mnie to działa a latam min 2 razy w roku

Próbowałem i nie pomaga :thumbdown:

czyli jak w suwałkach -20c zimą to standart.

powiem tak:

idzie sie przyzwyczaić

Póki co jest 0 - za chwilę ma przywalić -20 więc zobaczymy :decayed:

stopery ?

http://s12.postimage.org/v60a7zozd/i_r_e_i_s_zatyczki_do_uszu_stopery_z_pianki_poliuretanowej.jpg

mam takie w firmie - przywioze ci kilka na wielkanoc, poza tym może zwykłe słuchawki douszne ?

nie wiem bo nie testowałem ale warto spróbować

Miałem słuchawki w uszach - słuchałem mp3, nie pomogło :thumbdown:

sa ćwiczenia na "przedmuchiwanie" układu ... zaciskasz nos i dmuchasz aż uszy pozatyka ....

Czyli przed następnym lotem muszę porządnie dmuchnąć :grin:

Cześć Bartku. Dobrze wiedzieć, że dotarłeś na miejsce szczęśliwie. Niby tylko do Szwecji, ale jednak kilka przesiadek potrafi zmęczyc człowieka, wiem coś o tym.Czy Ty jestes w okolicach koła podbiegunowego? Macie tam teraz noc polarną?? Co do bębenków, to jest jeszcze ziewanie i przełykanie śliny, jak ktoś tam wspomniał, możesz tez spróbowac kichnąć. Natomiast zatykanie nosa i nadmuchiwanie się od wewnątrz działa tylko przy lądowaniu, kiedy wzrasta ciśnienie wokół Ciebie i trzeba od środka też je podbic dla równowagi. Napisz coś więcej jak tam jest i może jakieś zdjęcie??. Będziesz miał okazję pojeździć czymś po zamarzniętych jeziorach? W Szwecji to podobno normalka...

Tak jestem prawie na granicy z Finlandią - wpisz sobie w googlemap miejscowość Lulea.

Jakie wrażenia - jest fajnie. Miasto jest śliczne, ludzie baaaardzo mili (nawet w pracy co po wizycie na Węgrzech totalnie mnie zaskoczyło - zupełnie inne podejście do pracy). Z hotelu mam okno na zamarznięte jezioro/rzekę (nie wiem czy to nie ujście do Bałtyku). Na lodzie jest normalnie odśnieżona droga - pełno tam ludzi - spacerują, jeżdżą na skuterach itd. :decayed: Na lodowisko jeszcze nie ale póki co zaproszenie mam na mecz w kosza (ponoć jest tu stolica szwedzkiej koszykówki - mają zarówno ligę męską jak i żeńską). A tak z pozostałych rzeczy to na co dzień bujam się Toyotą Yaris 2012. Całkiem przyjemny maluszek (dodatkowe ogrzewanie, MF, PDC, kamera parkowania, radio 2 din, manual ze wskaźnikiem zmiany biegów). No i dziś jadłem najdroższą pizzę w życiu - 80zł za wariant ser + pepperoni (szału nie było :polew:). Do tego kupiłem fajki, gumę do żucia i fanę - a co za tym idzie, 125zł poszło się ***** :wink: Jak Szwedom mówię ile zarabiam w PL to oczy robią, że można za tyle wyżyć :grin: To tak w ogólnym skrócie :decayed:

Mój znajomy siedzi w Norwegii i mówił, że jest tam tak jak mówisz, ludzie mają zupełnie inne podejście do pracy niż w Polsce, drogo jak nie wiem co (piwko w sklepie jakieś 20 złoty) i tak samo mówił, że Norwegowie dziwili się że za tyle można wyżyć, ile on mówił że zarabiał w Polsce. Swego czasu przymierzał się do kupna samochodu i jak powiedział Norwegom, że kupuje używane auto to patrzyli na niego jak na kogoś z innej planety, podobno tam praktycznie nie ma czegoś takiego jak używane samochody i komisy. Pozdro dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...