Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakieś wiadomości/doświadcznia o trakcji Vredestein Ultrac Sessanta na mokrym?? :wink:

Bo dylemat mam czy właśnie sessanty czy falken fk 453 :kox:

Grześko, jak Twoje sessanty na mokrym? Jeśli chodzi i hamowanie i trzymanie na zakretach, to ruszanie to inna bajka :decayed:

jestem z nich zadowolony. na mokrym fajnie lepią się do asfaltu.

jedyni minus jaki zauważyłem to że dość szybko się zużywają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

to biorę sessanty do Jeep'a :kox:

co do z-używalności to podejrzewam, że każde które się lepią do asfaltu :wink: Miałem w Volvo Uniroyale Rainsporty 2 i też szybko schodziły :decayed: ale za to na mokrym hamowały lepiej niż na suchym a o to właśnie chodzi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zużywania: jak kupiłem A4 była na prawie nowych Matadrach. Mało że na mokrym praktycznie w ogóle nie trzymały to zjechały się w 7tyś :shock3: A nie jestem jakimś katem na opony. Nigdy więcej tego gó***na.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś ze zbieżnością nie tak, albo auto masz w rombie? :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było si tylko opony nikły w oczach :grin: Wszystkie równocześnie. c**jowe były i tyle :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj wieczorem te wahacze MS. Jutro mają być. Także jutro montaż i teraz została mi wymiana sprężyn z tyłu. Może wiecie jak się do tego zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj wieczorem te wahacze MS. Jutro mają być. Także jutro montaż i teraz została mi wymiana sprężyn z tyłu. Może wiecie jak się do tego zabrać?

z tyłu to tylko amory robiłem ...

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

btw.

jest trochę mocnych silnikow diesla .. może do kupienia

Ukraińskie cmentarzysko czołgów - Joe Monster[590214501055358]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj wieczorem te wahacze MS. Jutro mają być. Także jutro montaż i teraz została mi wymiana sprężyn z tyłu. Może wiecie jak się do tego zabrać?

z tyłu to tylko amory robiłem ...

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

btw.

jest trochę mocnych silnikow diesla .. może do kupienia

Ukraińskie cmentarzysko czołgów - Joe Monster[590214501055358]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]

to wzm w poznaniu się chowają, aczkolwiek parę skorup tez jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie.

Troche zaleglisci mi sie porobilo :) co do regumu ... hm... zaluje ze zawiozlem tam moje zawieszenie poniewaz dostalem chyba w gorszym stanie jak dalem.

No i Bart-s... stowa CYCU :) :) :)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypadłem z BT to jak ktoś chce lecieć albo był na rezerwowej to wbijać do Jarko, 5 miejsc się zwolniło, Jarko jeszcze mnie nie skasował ale dzisiaj do niego dzwoniłem i poinformowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit. umówiłeś się z Szymkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17.

A co ty chciałeś przy takim kapciu :decayed: Felga ilu calowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany czy ktoś z orientuje się ile mogą kosztować nowe sprężyny Eibach pro kit dla mojego autka? W IC albo gdzieś po rabatach ma ktoś dojście? Czy może poszukać używanych ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...