Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Slo o tej godzinie wszyscy śpią :hi:

albo są/byli w Cuba Libre ... umieram ... dzisiaj

studiujesz jeszcze, że w czwartki balujesz czy wyjście firmowe? :wink:

firmowe, z kolegami z naprzeciwka :)

ale niesponsorowane, u nas nie ma budżetu integracyjnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymanek te springi to od wersji sport są 45-50 mm przód 35-40 mm niżej, zaleca się krótsze amorki do tego, cena nowych 596 zł

Ja pod ori amorki brałbym Pro kit czyli ok 30 mm obniżenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario moge cie wysłać foto jak mu siadlo ladnie audi na ori amortyzatorach w zawieszeniu 1ba. Niby przod nizej ale jemu.rowno poszlo.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie. :wink:

Ja takich rzeczy nie umiem robic nawet sprzetu do tego nie mam:(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymanek, vario ma racje. jak ja zalozylem przy 1ba h&r -45 olej z amorkow wylecial po tygodniu. gdybys mial 1bv albo be to moglbys zalozyc pod nie te springi. a co do ceny, wydaje mi sie ze jest ok, bo wierz mi kupa roboty. ( 4 h na 1 osobe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymanek, w LPM to cena szacunkowa, jak szybciej wymienią to mniej policzą, zapomniałem napisać żeby się na mnie powołać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Jak chcesz to mogę podać Ci numer do kumpla, który robił airride'y i sprężyny wywlekał z A4 , sam ma A4

jak będzie miał czas to pewnie chętnie to zrobi.

Albo dzwoń do Taurusa na Obornicką .. mi za wymianę wahaczy powiedzieli 50PLN od sztuki,

za wymianę całego płynu hamulcowego płaciłem 30PLN

Może za sprężyny wezmą mniej.

Jest też Woytech.pl z Koninka ... nie jest najtańszy ale możesz sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, sam wiesz ze w zawieszeniu najwazniejsze jest odkrecenie gornej sruby od wachaczy ;)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pany, jezdzi ktos tu na tirach w trasy? mialbym do odbioru z siedlec komplet siedzen skorzanych :) jakbyscie cos wiedzieli dajcie znac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, sam wiesz ze w zawieszeniu najwazniejsze jest odkrecenie gornej sruby od wachaczy ;)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pany, jezdzi ktos tu na tirach w trasy? mialbym do odbioru z siedlec komplet siedzen skorzanych :) jakbyscie cos wiedzieli dajcie znac :)

lele jeździ, pytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o nim myslalem :)

Qrka Grzesiek, trzeba ogarnac te lampy :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:hi:

niestandardowy Marcinie:wink: pamiętasz jak robiłeś mi autoskana? zapisywałeś na kompie wyniki nie? prześlesz mi je, bo muszę zacząć ogarniać co trzeba:kwasny:

Pepin i teraz widzę, że stawiam flachę:grin:

przypomnij sie jutro, najlepiej smsem, bo komp w pracy zostal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lele jeździ w pl do inowrocławia, gniewkowa i czasem piotrków trybunalski:wink: ale jakby jakimś cudem dostał trase w ten rejon to się odezwę:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz sam.nie wiem co zrobic. Mam okazje je dosc tanio kupic dlatego mi tak zależy. Koles 15 tys zrobil i wszystko mu gralo a tutaj olej itp. Nie chce ryzykowac ale nie stac mnie na zakup nowych pro kit...:(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym same sprężyny a reszte zostawic jakies uzywane eibach moze sie trafia kurde a na gieldach albo cos takich rzeczy nie ma? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez o nim myslalem :)

Qrka Grzesiek, trzeba ogarnac te lampy :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:hi:

niestandardowy Marcinie:wink: pamiętasz jak robiłeś mi autoskana? zapisywałeś na kompie wyniki nie? prześlesz mi je, bo muszę zacząć ogarniać co trzeba:kwasny:

Pepin i teraz widzę, że stawiam flachę:grin:

przypomnij sie jutro, najlepiej smsem, bo komp w pracy zostal...

a no trzeba:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...