Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

ugadasz ugadasz ! pisz sie na liste i koniec :good:

no może....ale już mówiłem Ci że sam nie jade....będe pytał ale jak chętnej nie znajde :decayed: to nie jade bo będe sie kiczowato czuł :angry:

quwa !! a ja Ci mówiłam że sie kogoś znajdzie na osobe towarzyszącą :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niech bydzie :gwizdanie: aaa żeby nie było to się w pisałem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Agnieszka

A Ty juz sie wpisałas na zlot?

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

Na spocie i tak nie da rady, bo mnie nie ma. Moja corka ma wystep baletowy w Suchym lesie o 17 wiec nijak nie dojade. Natomiast mozemy wyrezac u mnie w garazu np wieczorkiem ktoregos dnia. Moze byc chocby i jutro.Do Kiekrza daleko nie masz. Zakładam, ze jakas godzine do 1,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Agnieszka

A Ty juz sie wpisałas na zlot?

Elo Madbar :)

No zasadnicze pytanie jak długo by Ci zeszło ....bo ja na spot jade teraz ale nie wiem czy by Ci sie chciało grzebać....

No kurde ja cały czas myśle o tym zlocie ogólnopolskim...Ale problem jest następujący że narazie jakby no osoby towarzyszącej nie mam a dwa że niewiem jak wyrobie urlopowo bo teraz wszystkie soboty pracujemy....Hmm...choć urlop jakos bym ugadał może... :mysli:

Na spocie i tak nie da rady, bo mnie nie ma. Moja corka ma wystep baletowy w Suchym lesie o 17 wiec nijak nie dojade. Natomiast mozemy wyrezac u mnie w garazu np wieczorkiem ktoregos dnia. Moze byc chocby i jutro.Do Kiekrza daleko nie masz. Zakładam, ze jakas godzine do 1,5.

cholerka...jutro nie ciekawie w sumie bo robie do 16 przyjade do chaty to będzie coś koło 17 ;/

No co do mnie to sie już zapisałem ale co z tego wyjdzie to niewiem ... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zjawisz o 20 30 to do 22 bedzie po robocie,moze nawet szybciej.Wczesniej nie dam rady, bo jutro jestem samotny ojciec i musz polozyc dziecko spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zjawisz o 20 30 to do 22 bedzie po robocie,moze nawet szybciej.Wczesniej nie dam rady, bo jutro jestem samotny ojciec i musz polozyc dziecko spac.

hmmm...lepiej nic na szybko szczerze Ci powiem że cinko to widze o 4:00 pobódka rano także będzie trzeba odpuscic;/ narazie póki co ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...macie namiary może na kogoś kto klamotami handluje do Audi....ogólnie jakby to powiedzień napływ gotówki i chce troche pozmieniać co nie co w niuni.....rozglądam się za tunelem i panelem klimatronika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...macie namiary może na kogoś kto klamotami handluje do Audi....ogólnie jakby to powiedzień napływ gotówki i chce troche pozmieniać co nie co w niuni.....rozglądam się za tunelem i panelem klimatronika...

Kupic mozesz, ale kiedy to wszystko pozmieniasz? Nie masz czasu na pelnego FISa :polew: a co dopiero reszta?

A na poważnie to czaki22 z naszego forum handluje, tyle ze podobno juz skonczyły sie promocje i ceny juz są takie jak gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko...macie namiary może na kogoś kto klamotami handluje do Audi....ogólnie jakby to powiedzień napływ gotówki i chce troche pozmieniać co nie co w niuni.....rozglądam się za tunelem i panelem klimatronika...

Kupic mozesz, ale kiedy to wszystko pozmieniasz? Nie masz czasu na pelnego FISa :polew: a co dopiero reszta?

A na poważnie to czaki22 z naszego forum handluje, tyle ze podobno juz skonczyły sie promocje i ceny juz są takie jak gdzie indziej.

nieee no tunel sam wymienie i panel tez bo rozchodzi mi sie tylko o przyciski ;) A co do Fisa to nie dam rady bo raz ze kompa nie mam a dwa ze kabla to ciągnąć zbytnio nie umiem :kox:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 20:35_________________________________________________do czakiego pisałem własnie ale póki co go nie ma ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wieczorkiem panowie :)

witam prezesa :cool1:

cześć :hi: jak tam leci ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć królu :hi:

A powolutku jak narazie szafa gra :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic spidalam ...jutro o 4 pobódka... :gwizdanie:

3majta sie ;)

Narazinko :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...