Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam!!! mieszkam w sremie wiec calkiem niedaleko chetnie bym sie kiedys spotkal z kolegami i kolezankami z klubu pod stadionem lecha,wiec jak byscie cos kiedys planowali dajcie znac prosze

pozdrawiam blind11111220

Przeważnie kolego, wszystkie wiadomosci o bieżących spotach znajdują się w tym temacie. Niestety same spoty są u Nas piętą Achillesową ,także ciężko jest cokolwiek ustalić. Stadion Lecha powoli chyba odpadnie, ale za to jest King Cross i podziemny parking. hyhyhy Oczywiście zapraszamy na każdy spot, A4 Klubu. :a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze w parkingu w Poznan Plaza? :naughty:

Plaza też może być hyhyhy!! ale ja bardziej lubię King Cross'a!! Podobno ludzie z klubu Golfa tam mają swoje spoty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie tu cicho :( Age w stanie błogosławionym inie ma kto tego ciągnąc :( jednak bez kobiety ani rusz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie proponuje spota tj gokarty. Moze 1.12.2007 fajna data ;) prosze piszcie czy Wam pasuje. Musimy sie zebrac w conajmniej 10 osob wtedy jest zabawa. W piatek dam cyna czy maja wolne terminy na torze. (na spotkaniu bedzie szansa na pochwalenie sie zimowkami :thumbdown: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popieram i datę i spota i gokarty!! może się wreszcie stykniemy i poszalejemy na śniegu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zainteresowanie jak zwykle powalające :bicz3: Ale nie ma co się łamać- w końcu wystarczy 6 osób, żeby zorganizować grand prix. Mam nadzieję, że chociaż tylu chętnych się zgłosi. Proponuję wersję mini, bo jest o 20zł tańsza a czas przejazdu jest identyczny (2x12min). Chyba, że koniecznie chcecie mieć medale :tongue4:. Jaka pora Wam chłopaki pasuje? Muszę mniej więcej wiedzieć, żeby sprawdzić dostępność toru :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medale są zbędne bo i tak Pet3r by je zgarnął coś czuję!!! :polew: chłopak ma 200% niedowagi (ja nie wiem jak on do sesji dotrwa) , także gokart go nawet nie poczuje. zróbmy mini grand prix i tak będzie czadzik. godzina-raczej popołudniowa (16,17).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiliśmy z Basenem rezerwację na 17:00 (01.12.2007.), ale czekamy jeszcze na potwierdzenie dostępności toru. Proponuję spotkanie o 16:00 na parkingu przed marketem Carrefour na Franowie. Dla tych którzy wybiorą się po raz pierwszy na gokarty krótkie info: na miejscu trzeba być co najmniej 10 min wcześniej, żeby dokonać jednorazowej rejestracji przed startem w zawodach i zakupić kartę członkowską. Koszt mini grand prix to w tym przypadku 60zł od osoby (2 wyścigi po 12min). Więcej na www.gokarty.poznan.pl :a4fan:

Najszybsi z najszybszych :thumbup:

1. Iverson,

2. pet3er,

3. basen,

4. berciu,

5. style,

Dostaliśmy odpowiedź, że tor jest wolny tylko od 14:30 do 16:00 :thumbdown:. Dacie radę zjawić się na 15:30??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Age wrzuć temat na spociki Kalisz-Ostrów.-proszę!! Przynajmniej będzie widać ,że coś się tam dzieje. Walnij jakąś większą czcionkę co by było mega widoczne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...