Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zapewne będę wiedzieć bezpośrednio przed terminem, w razie czego jakieś miejsce się znajdzie z osób które odpadną?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ps, zastanawiam się czy robić wątek o tej mojej czerwonej trychninie :whistling:

Rób, rób, chyba że nie.ma co rezać....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ja zapewne będę wiedzieć bezpośrednio przed terminem, w razie czego jakieś miejsce się znajdzie z osób które odpadną?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

ps, zastanawiam się czy robić wątek o tej mojej czerwonej trychninie :whistling:

Rób, rób, chyba że nie.ma co rezać....:decayed:

http://a4-klub.pl/b6-a4-s4-73/red-bex-s-line-slo-zaczynamy-316031/#post4073286

no to proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipton. Regeneracja poliftowej stacyjki: 250 zł - jak się uda, a jak nie to wymiana 400 zł. Dziękuję, zrobię sam :grin: Trzeba się tylko jakoś tydzień przemęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. ;) tak zapytam. Wstępnie jaka trasa i o której jedziemy na bukowine?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slo kiedy na kosmetykę wpadasz?

hmm, a jak CI pasuje ? ten tydzień czy następny ? Ja wolałbym następny ten od 17 lutego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ma ktos na sprzedaz jakis telefon dotykowy, ktorego juz nie uzywa a jest w przyjemnym stanie? szukam czegos dla mamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ma ktos na sprzedaz jakis telefon dotykowy, ktorego juz nie uzywa a jest w przyjemnym stanie? szukam czegos dla mamy;)

może będę miał Xperia J :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł, koncze kawę i do roboty. Myślicie ze zima jeszcze przyjdzie? Bo chcialem w przyszlym tyg. Lato zakładać na auto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tak też sobie myślałem w poprzednim tygodniu o tej "Zimie" czy da sobie już spokój bo czas już więcej cali zakładać :banan: aczkolwiek cofając się do poprzedniej Zimy znajomy nie mógł się doczekać bo zakupił fele 18" i założył na początku lutego :facepalm: ze dwa tygodnie przeklinał chwilę co mu taki pomysł do głowy wpadł. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tak też sobie myślałem w poprzednim tygodniu o tej "Zimie" czy da sobie już spokój bo czas już więcej cali zakładać :banan: aczkolwiek cofając się do poprzedniej Zimy znajomy nie mógł się doczekać bo zakupił fele 18" i założył na początku lutego :facepalm: ze dwa tygodnie przeklinał chwilę co mu taki pomysł do głowy wpadł. :grin:

Hehe w tamtym roku też dwa razy przekładałem koła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...