Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Pany, jaka jest nominalna grubosc tarcz 312/255?

312- nominalna 25 dopuszczalna 23; 255 odpowiednio 12 i 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Nie dysponuje taka gotowka na nowe wolałbym jakies uzywane szukac panowie mysle ze eibach pro kit -30 ;p

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić w Poznaniu bądź okolicach miejsce gdzie zajmują się naprawa liczników. Wskaźnik paliwa zawyża o 1/4 zawsze , w teście licznika zatrzymuje się na 3/4 zamiast na 1/2 i ew. w grę wchodzi naprawa martwych lini w fis'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://tablica.pl/i/oferta/eibach-pro-sport-30mm-stan-bdb-audi-a4-b6-CID5-ID54T9Z.html

Panowie dobra cena? Auto kolega ma dokladnie takie samo jak ja wiec spasuja w 100 procentach. 15 tys na nich zrobil. Warto? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wie co sprzedaje, Pro kit to sprężyny, Pro sport to komplet sprężyny ok -40/-50 + amorki z krótszym tłoczyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś polecić w Poznaniu bądź okolicach miejsce gdzie zajmują się naprawa liczników. Wskaźnik paliwa zawyża o 1/4 zawsze , w teście licznika zatrzymuje się na 3/4 zamiast na 1/2 i ew. w grę wchodzi naprawa martwych lini w fis'ie.

sprawdzony zakład najblizej poznania to zielona góra.

napewno tylko martwe linie bez blaknięcia?

co do testu wychyłu wskazówek to ktos musiał grzebać przy nim i masz przestawioną wskazówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje cztery sprężyny obniżające o 30 mm tak mi pisal mam tez od niego dodatkowe foto jak siedziala jego a4.taka sama jak moja. Ten sam silnik do tych samych sprężyn wiec w sumie mam porownanie. Tylko czy przelot nie duzy nie wiem na ile takie sprężyny daja rade i czy cena ok. Koles jest tez na forum takze spoko sprzedawca

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany czy ktoś z orientuje się ile mogą kosztować nowe sprężyny Eibach pro kit dla mojego autka? W IC albo gdzieś po rabatach ma ktoś dojście? Czy może poszukać używanych ? ;)

Kupowałem kilka dni temu w motointegrator za 520 z darmowa przesyłką. :wink: Została mi do założenia jutro prawa sprężyna z tyłu.

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Jakie opony polecacie, rozmiar 17 ? Obecnie mam Dunlop 235/45-17 i strasznie rzuca na koleinach. Myślałem o 205/45-17 lub 215/45-17.

A co ty chciałeś przy takim kapciu :decayed: Felga ilu calowa?

17 cali, ET 43, szerokość 7.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymanek to, że z forum to żadna gwarancja, napisałem, że nie wie co sprzedaje bo nazwa nie adekwatna do tego co sorzedaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w zielonej naprawia, ale troche daleko, a chce przed sprzedaza zrobic, a jak nie to dla siebie. Co do wskazowki to domyslam sie ze samo sie nie przestawilo , ale nie chce dawac byle komu grzebac przy liczniku bo narobi jeszcze wiekszy balagan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EIBACH Pro Sport -30mm Stan BDB. AUDI A4 B6 Międzyrzec Podlaski ? Tablica.pl

Panowie dobra cena? Auto kolega ma dokladnie takie samo jak ja wiec spasuja w 100 procentach. 15 tys na nich zrobil. Warto? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wydaje mi się że sprężyny tego koloru obniżają auto: przód 45-50mm a tył 35-40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,5 cala to teoretycznie możesz dać 205tki. Będzie lekki naciąg. Ja mam 8 calowe i z tego co czytałem 205 też wejdą ale naciąg będzie większy co grozi zerwaniem opony przy ostrzejszych zakrętach dlatego wybrałem 215.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok vario.rozumiem:) a pomijajac fakt czy sprzedawca urzciwy- warto je kupić? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzilo stary;)jak zalatwie.numery ze sprężyn sprawdzisz mi czy beda pasowac i czy rowno obnizaja?:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...