Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

dzien doberek.

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

'Mecz o wszystko'. Madas, zgłoś się! Dostałeś stypendium warte 20 tys. zł ....

aaa przy tym wyniku to nie chce :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro dla LELE za dzisiejsze spotkanie. niestety widziałem Cię tylko raz na spocie i dlatego nie poznałem :wink4:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

dzien doberek.

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

'Mecz o wszystko'. Madas, zgłoś się! Dostałeś stypendium warte 20 tys. zł ....

:polew:

Dzięki i również pozdrawiam:decayed:lekko zajechany dzisiaj byłem po wczorajszym melanżu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

znajomy ma klasyczny problem z silnikiem BLB. wiecie może kto w okolicach poznania jest sprawdzony i jest w stanie wyremontować ten silnik? bo jak na razie żaden mechanik nie chce się tego podjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

znajomy ma klasyczny problem z silnikiem BLB. wiecie może kto w okolicach poznania jest sprawdzony i jest w stanie wyremontować ten silnik? bo jak na razie żaden mechanik nie chce się tego podjąć

Najlepiej wycieczka do Wawy - nasz forumowy inżynier jaro4444 ma zaprzyjaźniony warsztat, który wyprowadzi ten silnik na ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wing: blind1 byłem w Śremie na weekend rozglądałem się , rozglądałem i nie ujrzałem nigdzie Ciebie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam Ci to Waść

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Zapomniałem się kiedyś zapytać - pod makro w środę przed Bożym Ciałem wyłapałem A4 B6 z ramkami klubowymi PZ 8.....S czy jakoś tak na alufelgach z B5 któż to?

Jam Ci to Waść - o tak miało być!

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

piękny mecz :good:

Tylko pierwsza połowa druga do bani :facepalm:

A tak dokładniej to pierwsza połowa pierwszej połowy:grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, miałbyś jeszcze tą lekko walniętą sprężarkę klimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, miałbyś jeszcze tą lekko walniętą sprężarkę klimy ?

Na bank gdzieś leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

:wing: blind1 byłem w Śremie na weekend rozglądałem się , rozglądałem i nie ujrzałem nigdzie Ciebie :grin:

bo jeszcze jestem w de :wink: a moje audi stoi w swarzedzu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego (jednakże rzadko) na komputerze wyświetla się lampka przekreślonej żarówki pomimo tego że nie ma nigdzie zwary (prawdopodobnie) ani też żadna z żarówek nie jest przepalona.

Ta kontrolka również czasami gaśnie albo za nim ruszę albo w trakcie jazdy, oszaleć idzie???

---------- Post dopisany at 09:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

aż wstyd się przyznać ale skoczyłem do autka odczytałem błąd "Number plate light" i znalazłem bakcyla :) żarówka z tyłu na tablicy rejestracyjnej :) tylko dlaczego czasami się to ostrzeżenie pali a czasami nie?

Doczytałem gdzieś na forum, że ktoś miał podobne problemy i należy kupić odpowiednie żarówki, jakby ktoś nie wiedział :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...