Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Z felgą tak jak mówiłem, naprawa bardzo trudna, lepiej wymienić raczej - koszta podobne, ale dużo mniej roboty. Wycinanie blotnika to przesada, ale nie polecę dobrego lakiernika w Poznaniu niestety :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

z błotnikiem też tak uważam i gość przekonuje mnie że tylko tą część wytną co jest uszkodzona no nie wiem :mysli: nie podoba mi się to.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawanie to dużo większa robota niż wypolerowanie błotnika i lakierka od podkładu. Ale widać na wycinankach więcej zarobią - odpuściłbym taki serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ekipa :hi:, idzie ktoś na 20.00 do kinepolis na nowego bonda, ja, Madas i Musashi idziemy, może ktoś jeszcze?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki doradźcie... właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... :thumbdown: mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? confused4 specjaliści kurfa... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki doradźcie... właśnie przez przypadek zobaczyłem co za olej mi wlali na przeglądzie i się wściekłem... zalali jakiegoś Castrola Edge z normą 505.01 i pisze na nim że jest przystosowany do motorów z DPFem ale dla MB i BMW... :thumbdown: mogę się na tym kulać czy wymieniać jak najszybciej? confused4 specjaliści kurfa... :thumbdown:

pewnie edge 5w30 z norma 504.00/507.00? jezeli tak spokojnie mozesz sie bujac. pod warunkiem ze olej ori :cool1: gdzie to wymieniales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musashi, właśnie nie :confused4: olej ma tylko normę 505.01 i jest to 5W40 czyli chyba normalny do PD... i dlatego moje pytanie... silnik to 1.9 BLS z DPFem a olej ori, wymieniałmi koleś który kiedyśpracował w ASO audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dpf musi byc bezwzglednie 507.00. niech koles wymieni na swoj koszt. ale go pilnuj i najlpiej kup olej a koles niech zwroci kase.

BTW co to za pomysl poozstawic mechanikowi wybor oleju :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, sorry ze sie wtrace:) Jak tam przygotowania do spotu??:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dpf musi byc bezwzglednie 507.00. niech koles wymieni na swoj koszt. ale go pilnuj i najlpiej kup olej a koles niech zwroci kase.

BTW co to za pomysl poozstawic mechanikowi wybor oleju :cool1:

no niestety odstawiłem mu auto a on zmienił rozrząd, oleje, filtrym klocki i takie tam... brał wszystko z ASO, myślałem że będzie ok... :confused4: właśnie nie wiem czy bezwzględnie musi, tak było napisane w FAQu niby :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dpf musi byc bezwzglednie 507.00. niech koles wymieni na swoj koszt. ale go pilnuj i najlpiej kup olej a koles niech zwroci kase.

BTW co to za pomysl poozstawic mechanikowi wybor oleju :cool1:

no niestety odstawiłem mu auto a on zmienił rozrząd, oleje, filtrym klocki i takie tam... brał wszystko z ASO, myślałem że będzie ok... :confused4: właśnie nie wiem czy bezwzględnie musi, tak było napisane w FAQu niby :(

Piechol bezwzględnie 507.00 niech zaiwania na olej 5W-30 ....... :disgust: czemu sam sobie nie kupiłeś z normą do DPF :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli dpf musi byc bezwzglednie 507.00. niech koles wymieni na swoj koszt. ale go pilnuj i najlpiej kup olej a koles niech zwroci kase.

BTW co to za pomysl poozstawic mechanikowi wybor oleju :cool1:

no niestety odstawiłem mu auto a on zmienił rozrząd, oleje, filtrym klocki i takie tam... brał wszystko z ASO, myślałem że będzie ok... :confused4: właśnie nie wiem czy bezwzględnie musi, tak było napisane w FAQu niby :(

bezwzglednie 507.00 inaczej rozwalisz DPF. chodzi o to ze to sa oleje ktore posiadaja mniejsza ilosc substancji stalych po spaleniu niz oleje innych norm.

przeciez sam pisalem tego FAQ-a :kox:

no i znajac zycie i mechanikow, jezeli nie przypilnujesz wymiany, powie ze wymienil, nawet fakture pokaze. ale czy nie zaoszczedzi i na deklaracji sie nie skonczy tego sie nie dowiesz. i o filtrze pammietaj...[br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 18:02_________________________________________________chlopaki niestety odpadam z kina :confused4: [br]Dopisany: 15 Listopad 2008, 18:05_________________________________________________

ja myłem furę już dzisiaj, bo jutro mi się nie będzie chciało.

a ja nie myje wcale :gwizdanie: zanim dojade do wolsztyna bedzie to samo co przed myciem.... :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pisałem, koleś pracował ponad 10 lat w ASO i myślałem, że wie co robi... ale jak filtr był wymieniany 2500km temu to muszę teraz też wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak pisałem, koleś pracował ponad 10 lat w ASO i myślałem, że wie co robi... ale jak filtr był wymieniany 2500km temu to muszę teraz też wymienić?

to 2500 km przejechales na tym oleju :cool1:

bezwzglednie wymienic razem z filtrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...