Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Haj, uważam, że w niedzielę przy każdym CH będzie ścisk, szczególnie KC lub Selgros, ale się dostosuję do wyboru większości, do KC mam najdalej jak by nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Michał Ty swoją A4ke nabyłeś od klubowicza dobrze czytam???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Ty swoją A4ke nabyłeś od klubowicza dobrze czytam???

sii senior :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:59_________________________________________________bylem po nia jeszcze za Nowym Targiem... 1100km w 2 manki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj był jakiś duży wypadek pod Ślesinem słuchałem w radio :no:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:45_________________________________________________sory w piątek to było :wink4:

no jakiś koleś na podwójnym gazie (2 promile) walnął w słup, na szczęście nic się nie stało :przebiegly:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:06_________________________________________________

sii senior :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:59_________________________________________________bylem po nia jeszcze za Nowym Targiem... 1100km w 2 manki :gwizdanie:

ja po swoją byłem 1000 w jedną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co panowie, jak się przesiadłem z Corsy B 1.0 z 55 KM z przebiegiem 200000 na nowe B7 za 147500 zyla to też byście siedzieli 5 minut i się zastanawiali czy to sen czy JAVA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma miejsca na spota w Poznaniu to zapraszam do Kalisza :naughty::kox:

u was swiat nie ma i nikt na zakupy nie jezdzi?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

och vario-t.... :cool1:

to ja zadzwonie do pana doktora a ty do czasu jak przyjedzie porozmawiaj z autkiem, :gwizdanie: :wink4::polew:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 21:11_________________________________________________

ciepłe kurty i pooglądamy trochę :naughty: bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem... :rolleyes:

to my pojdziemy jesc a Ty poogladasz i popstrykasz foty :>

a my w tym czasie zamówimy coś dla Ciebie Piechol :tongue4:

zjemy,

a ty pozniej zaplacisz :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :tongue4:

A moja pszczółka sprezentowała mi aż dwie niespodzianki na Mikołaja:

1. 6XD w kodzie - okazało się po pół roku że mam podgrzewane lusterka szok

2. Samoistnie nagle zaczął działać tylni spryskiwacz szok[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 21:28_________________________________________________Vario przed hondą też się bujałem Corsą B ale miałem 1.4 60km :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...