Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać Panią i Panów :hi:

Może ktoś streścić wczorajszy wieczór, bo nie wiem czy ma to sens czytać :P

:hi:

Wątpię żeby miało sens, ale wiesz jak ja robię jak mam masę do czytania?!-czytam co 3 stronę, mniej więcej wiem o co chodzi a wczoraj leciała taka poezja spamowa że głowa mała.

Myślę że dzisiaj też poleci.... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zaległości w postaci 19 stron :naughty:

Zgubiłem się na 11 :tongue4:

to musisz się znaleźć :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdę na CB na kanał 9 może ktoś pomoże :)

tam nie wolno sobie żartów stroić :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 13:31_________________________________________________

ło ludziska ale żeście wczoraj się rozpisali :shocked: Normalnie wymiękłem przy czytaniu i chyba z 10 stron ominałem :embarrassed:

wracając do mojej eSy :) mam najlżejszą możliwą wersje, czyli taką jak szukałem :evil: bez szybra, grzanych tyłków esp i innych luksusów :gwizdanie: łaczenie 1510 kg a Nm po chipie powinno być więcej jak u kuredu więc mogłoby być ciekawie mimo wszystko...

ale nikt nie mówi że go nie objedziesz... przede wszystkim masz V6 wiec dzięki temu masz chociażby większy moment, po drugie w serii esa ma 50KM więcej niż Kuredu B8, po trzecie z 2.0T 211KM osiągnąc 297KM i 407NM to bajka :)

weź pod uwagę że u Kuredu po wyjściu ze skrzyni są tylko dwie półośki... u Ciebie jeszcze wał, dodatkowy dyfer, i dodatkowe 2 półośki :wink4:

nie mniej jednak jestem ciekaw konfrontacji esy B5 z tą B8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam po przerwie :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:00_________________________________________________widze Anka ze tylko ty pelnisz warte na tym forum dzisiaj :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kuredu jest dzisiaj w Poznaniu to można byłoby sprawdzić ale czasu ma mało i zaraz wraca do Lublina ..... ale wiem że za chwilę będzie u Nikusia w firmie :naughty::)[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:10_________________________________________________

:hi: witam po przerwie :wink4:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:00_________________________________________________widze Anka ze tylko ty pelnisz warte na tym forum dzisiaj :wink4:

ja też jestem jak coś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek ja tez czesto bywam w Poznaniu i tez od czasu do czasu cos siorbne na miescie :kox: wiec moze i mi by sie przydal twoj numer :mysli:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:12_________________________________________________czesc Adam, co porabiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem jak coś :wink4:

jakby Ciebie mogło zabrnąć ?? :gwizdanie:

Nikuś... wiem, że się jaj na 9 kanale nie robi... do tego służy 41 :polew: :polew: :polew:

że Wam nie poblokują dostępu do forów i takich tam :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:14_________________________________________________Piotras u mnie wszystko gra .... byłem trochę w pracy potem u Mlodzika po kalendarz Audi -piękny :kox: a teraz obiad jadłem i na forum zerkam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś... wiem, że się jaj na 9 kanale nie robi... do tego służy 41 :polew: :polew: :polew:

:no:

19 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz po pracy czy przerwa na obiadek Adamie?

raczej po pracy ... no chyba że coś zamówią ... :naughty:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:17_________________________________________________

że Wam nie poblokują dostępu do forów i takich tam :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:

no ja właśnie czekam... już wszystko jest poblokowane - zastanawiam się kiedy mnie ograniczą z forum :)

ale GG macie ... z tego co wiem :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebawem sam sie przekonam bo moj jeszcze nie doszedl :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Kuredu pojechał :)

jego B8 waży 1400Kg... mówił że z serią S B5 dałby rade... po chipsie trza by zobaczyć a S B8 powinna go teoretycznie objechać...[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:18_________________________________________________

że Wam nie poblokują dostępu do forów i takich tam :gwizdanie: :disgust::polew: :polew:

no ja właśnie czekam... już wszystko jest poblokowane - zastanawiam się kiedy mnie ograniczą z forum :)

ale GG macie ... z tego co wiem :gwizdanie:

ja nie mam gg bo zablokowali... forum mi pyka od prawie roku po roxy wiec jest ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam na obiadek i jakies koksy musze do tego zapodac :sick3:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 14:29_________________________________________________bede pozniej, milego dzionka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...