Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ dziś wyjeżdzam na święta do domu(500km po naszych cudownych drogach) to życze wszystkim wesolych itd. tylko się nie objadajcie za bardzo bo przytyć łatwo a zrzucić później trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

życze wszystkim wesolych itd. tylko się nie objadajcie za bardzo bo przytyć łatwo a zrzucić później trudno.

nawzajem ,szerokiej i szczęśliwej drogi :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

degustacja była po kłaczek się znalazł pod koniec konsumpcji - i po dogłebnej analizie DNA stwierdziłem że włos należał do 19letniej brunetki, 173cm wzorstu, biust 3, waga 51kg, więcej informacji nie było

chyba wiem o kim mowisz... pani szefowa pasuje do opisu tylko ona ma biuscik raczej na 4 :good:

poszedłbym nawet na odśnieżanie ale kufa śniegu nie ma , ehhh chyba mamy najwięcej wolnego w całej Europie :thumbdown::sick3::przebiegly:

trzebabyło się kobietą urodzić, jak nie w pracy pracować to w domu byś zapierd**ał, a to sprzątanie na świętą, a to przy garach, przy zmywaku, itd... nie narzekałbyś na nudę :tongue4: :tongue4: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja wczoraj mylem okna, pralem firany no i ogolny porzadek w chacie... :kwasny: masakra! baby to ale wymyslaja... trzeba sasiadom pokazac ze sie sprzata :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless wszystkim :hi:

a obudzi ktos madasa? :cool1:

madas we wtorki pracuje :gwizdanie: :cool1::shocked:

no ja dzisiaj od rana w zarobku ale w miare szybko się uwinąłem :kox: rano start do Miastka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ale ja tu dzisiaj jeszcze mam zamiar posiedzieć z Wami na forum .... no chyba że mam sobie już zrobić "gume do Miastka" :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja Cie nie wyganiam... tylko sam nie wiem czy bede... musze jeszcze po sklepach polatac... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci mam... jeszcze musze sobie spodnie kupic i po ostatnie 3 prezenty jade... i fryzjera jeszcze chce dzisiaj zaliczyc bo zaroslem na maksa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wygląda jak dirty bitch, dopiero jutro dostanie prezent, 2,5 L koncentratu aktywnego do mycia made in Karcher :) dostała nowe diody do środka na przodzie (białe nieźle dają w porównaniu z czerwonymi, diody do oświetlenia tablicy dostała ale muszę zamontować, diody szerokokątne do świateł dziennych też nie ma kiedy zamontować. Na niunię poszło 127 na LEDy i 50 na płyn do mycia, chyba nieźle co :) w styczniu dostanie przegląd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy Wentylek dziekujemy .....Tobie również życzymy życzenia spełnienia co tam tylko chcesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...