Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dobry :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:35_________________________________________________dopijam kawke i spadam[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:58_________________________________________________milego dzionka zycze [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 07:59_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry :hi:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:42_________________________________________________

pojeździłem wczoraj F430, ale to idzie :kox: :kox:

a gdzie Ty dorwałeś takie cacko :naughty::kox:

kumpel ma, zapiera dech :naughty:

no, zapiera.... szczegolnie czestotliwosc z jaka podjezdzasz pod dystrybutor :cool1::decayed:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:46_________________________________________________

:hi: Dobry dzisiaj auto odebrałem z serwisu :naughty:

3 października wpadnę ja i jeszcze dwie A6 z tego co wiem jeszcze jeden kolega był by chętny na diagnostykę jak by dało rade... :mysli:

no jak co to jestem :cool1:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 08:50_________________________________________________

aha kolega zadał mi pytanie odnośnie sprawdzenia auto ....

,,A mam pytanko ta kontrola auta to jakieś opłaty są za to pobierane ?

I czy możliwe było by np.zdjęcie blokady z płyty nawigacji ?"

napisałem mu że wszyscy lubia piwo a o tej blokadzie że nie wiem .... orientuje się ktoś w temacie??

a co to za a6? nie ma czegos takiego jak blokada plyty nawigacji. no ale sie obejrzy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trafiliśmy do grupy śmierci z Brazylia i Bułgaria ale nei ma co trzeba z wszystkimi wygrac i tyle[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 09:47_________________________________________________w moim piekiełku coś nie łączy komputer bo raz jest i to niestety częściej a raz się pojawia co myślicie umiera czy tylko coś nie łączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrastwuj ekipa - dawno mnie tu nie było, co tam słychać , jak nastroje, zdrowe jesteście dziewuchy ?

[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 10:25_________________________________________________przerwa mi sie kończy - lece do roboty, wpadne później

3-majta sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej fan :naughty:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 11:20_________________________________________________

w moim piekiełku coś nie łączy komputer bo raz jest i to niestety częściej a raz się pojawia co myślicie umiera czy tylko coś nie łączy?

:mysli: ze co? jakim piekielku i co umiera? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno tu żadna laska nie zaglądała :thumbdown: :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 12:40_________________________________________________same konusy i szajbusy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...