Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

oki spoko luz wolałem sie przypomnieć[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________Panowie jak na klimie nastawione 20 st a mimo to dmucha ciepłym to jakiś czujnik temperatury w kabinie walnięty czy jak?

gdy masz ustawiony czujnik na 20C i auto, klimatronik sie martwi czym ma dmuchac abys mial w kabinie 20C. :cool1:

btw. podpinales VAG-a? [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:17_________________________________________________

przy tej temp. na zewnątrz to będzie Ci ciepłym dmuchać

moze tak dzien dobry albo co? :cool1:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

[/size]_________________________________________________

przy tej temp. na zewnątrz to będzie Ci ciepłym dmuchać

moze tak dzien dobry albo co? :cool1:

:decayed:

albo co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberczak z ranca :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:46_________________________________________________jak tam Panoczki dzis pogoda w pl ?[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:48_________________________________________________u mnie mrozik ale snieg narazie nie pada :gwizdanie:, wczoraj padalo ale dzis nie ma po nim sladu :wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:50_________________________________________________spadam do pracy, milego dzionka i narson spiochy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 08:40_________________________________________________

jak tam Panoczki dzis pogoda w pl ?[br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 07:48_________________________________________________u mnie mrozik ale snieg narazie nie pada :gwizdanie:

u nas sypie, ale jest w okolicy 0 stopni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pany, gdzie w niedziele kupię płyn hamulcowy ATE typ 200?

w norauto pewnie :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: kurna muszę jednak zimówki kupić, Musa podziwiam twój talent do śmigania na letnich zimą, zrobiłem dzisiaj mały test moich BF Goodrich AT na 4x4 i ruszyć się dało ale zatrzymać to :wallbash: z 40 km/h jechał chyba z 40 m, jednak masa robi swoje, mam nadzieję, że BF Goodrich Winter Slaloom dadzą radę, muszę się w poniedziałek do Miłosławia jakoś przedostać :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...