Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No to sie Musa rozpisałeś :)

a co powiesż o silnikach 2.7 i 3.0 TDI w C5?

chyba C6 :mysli: to samo co w a4, czyli są balączki, ale jest przyjemność :tongue4:

zgadza się Wojtas... o jednym myślałem o drugim pisałem :kwasny:

a chcesz w ryj ? :decayed::tongue4:

a długo można trzymać? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hehe ja miałem 139 km/h na 90 :) i też 300 zł i 8 pkt tydzień po zakupie bepiuntki :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:34_________________________________________________dziś w końcu wahacze górne wymienione i autko jeździ jak nowe :evil: - dzięki Młodzik za polecenie mechanika :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/profile?feature=iv&annotation_id=annotation_536268&user=mustruendor[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:45_________________________________________________1292427120_by_piersmen.jpg

:polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:47_________________________________________________1292427015_by_eknal.jpg

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sie Musa rozpisałeś :)

a co powiesż o silnikach 2.7 i 3.0 TDI w C5?

w C5? 2,5 tdi only

w C6, 2,7 tdi i 3.0 tdi silniki bardzo ciekawe. ale trzeba uwazac na najtansze egzemplarze. mozna trafic na mine. wpostaci lejacych wtryskow, czy nieprawidlowo dzialajacego napinacza/y hydraulicznego rozrzadu. trzeba uwazac na tiptroniki, lubi sie sypac ich sterownik.

unikalbym aut z DPF-em.

silnik 2,7 tdi jest bardzo ciekawy jednak brak quatro jest mankamentem. poniewaz do zaplacenia jest przy kazdym z nich 18,6 % akcyza, lepiej poszukac 3.0 tdi. koszty eksploatacji i napraw identyczne a jednak mocniejszy i Q.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:03_________________________________________________

idę w kimono zmęczony trochę jestem :)

biedactwo... :cool1::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w C5? 2,5 tdi only

a benzynki? :wink4:

drosdek nie pytal.

benzynki, bez problemow sa tyle ze pala jak smoki :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek :hi:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 07:42_________________________________________________quwa musze na 11.50 zglosic sie do stomatologa bo cala morda mnie napidala :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czesc Karol,ale z Ciebie ranny ptaszek ostatnio :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:13_________________________________________________milego dzionka zycze, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

unikalbym aut z DPF-em.

tu tez bym nie generalizował, bo jak ktoś robi większość tras to nie ma problemów :) ja nie mam problemów u siebie, a w 3.0tdi jest z tewgo co wiem sporo wydajniejsz DPF :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

czesc Karol,ale z Ciebie ranny ptaszek ostatnio :naughty:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 08:13_________________________________________________milego dzionka zycze, narson

no zapominam, wcześniej się przywitać ;)

wstawanie ok 6tej ma same zalety: masz puste drogi, szybciej jedziesz do pracy i wracasz , mniej paliwa zużywasz

wieczorem nie siedzisz i nie tracisz czasu na nic nie wnoszące oglądanie tv&netu ...

Jest jeszcze kilka innych ....

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 09:06_________________________________________________

:hi:

unikalbym aut z DPF-em.

tu tez bym nie generalizował, bo jak ktoś robi większość tras to nie ma problemów :) ja nie mam problemów u siebie, a w 3.0tdi jest z tewgo co wiem sporo wydajniejsz DPF :cool1:

ja znam 3.0 ASB rocznik 2006 przebieg 300kkm i jeździ z tym samym DPFem ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

z definicji DPF, to zrodlo problemow. w zalozeniach przy homologacji i gdy auto jest nowe ekologiczna rewelacja. dopoki nowy - rewelacja, natomiast w miare zapelniania oraz utraty parametrow wyjsciowych czujnikow i el. wykonawczych silnika, zarowno skutecznosc DPFu jak i norma spalin sie rozjezdzaja.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 10:01_________________________________________________pozatym w procesie dopalania sadzy - DPF staje sie zrodlem zanieczyszczen powietrza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska.... czy teraz w niedziele robimy jakiś spocik? potem juz nie bedzie kiedy bo swieta i nr wiec mozna by sie spotkac ostatni raz :gwizdanie:

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie warto byłoby spotkać się przed świętami ale to wszystko zależy od ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedziele trochę sajgon będzie w centrach handlowych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...