Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

bo jak narazie to jest rakieta :D po przesiadce z 80-tki teraz stoi u mechanika, montuje wylacznik zeby nie zagibali... bo stoje pod bokiem na Grunwaldzie... a juz taki wylacznik uratowal mi MK III[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:02_________________________________________________tak tak... od czasu do czasu 4000obr/min oleje i filtry co 10 000km i do tego filtr paliwa co 20 000km taka moja zasada :D

tylko filtry radze kneht-a albo man-a a nie filtrona olej polecam motul lub mobil1 na castrola uważaj bo dużo podrubek.

co do wyłącznika to prawda jest taka że jak bedą chcieli zagibać o i tak zagibią ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

o ja pitole... to jakies koszty juz byly... jak kumplowi walnol tlok w tym silniku to sie przerazilem, tlok przepalony na wylot...[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:10_________________________________________________a nie sorki to nie ten silnik :P to jest ten w kascie C4 to tak jak 1z niezniszczalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba dobrze poszukać i za grosze idzie zrobić, tak naprawdę to po sprzedaniu części to nic mnie nie bedzie kosztować ta wymianka. trzeba poprostu pokombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ludzie chcą coraz mocniejsze auto i ekonomiczne czyli chcą małą pojemność i dużą moc więc wiesz silniki są bardziej wysilone a co za tym idzie mniej wytrzymałe[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 20:30_________________________________________________ale tu cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas - Tom77 ma urlop. 7 marca wraca...

Fany - ojjj wypijemy wypijemu :decayed:

qwerty - po soft do Wrocławia (Dynosoft) albo do Warszawy (Rogal) - to sprawdzeni tunerzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...